foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 111 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: ...
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 12, 2011 07:35 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Sept 19, 2004 03:35
Postitusi: 260
Asukoht: tallinn
Tuleb kohale...
Võin ka mingil määral abistada.
Mured ja ettepanekud PS-i

_________________
http://www.akva.ee
Lisainfo:
info@akva.ee
55 904 954


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 12, 2011 10:16 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Nii...hakkab looma...!
Meil on juba Rein ja Ly. Ja ehk RyDos. Kas eelmise org.komitee ülejäänud liikmed ei leiaks aega?
Eks ma ise olen ka asja juures.

Samas kutsun üles tegema ettepanekuid kokkutuleku teemade, esinejate jne osas. Org.komitee saaks millestki alustada.
Laat on ilmselt "must have" aga kena oleks ju ka akvapoodide esindajaid kuulata. Ja ehk annab veel mõne targa inimese ära rääkida. Kes seda suudaks, tegutsegu!
Maria, kas leiad aega huvitavaks ettekandeks oma valitud teemal? Põlts? Veel keegi?
Meenub, et RyDos müüb akvatehnikat - äkki hea hetk seda tutvustada?

Veel võiksid tulijad võtta kaasa oma akva(de) pilte - paneks need suurele ekraanile jooksma. Nagu eelminegi kord. Äkki annab siit isegi pisikese võistluse tuletada?
Ja need mõnusad küpsetised mis eelmine kord olid - maitse siiani meeles. Äkki annaks neid jälle orgunnida?
Loodetavasti leiab Rein mahti teha juba traditsiooniks kujunenud viktoriini.
Kasutada olev tehnika on vist senistele esinejatele juba teada.
Palju meid üldse koguneb ?

Kohtumiseni AHKT-l ! See on meil vist juba 4-s?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 12, 2011 10:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 01, 2007 08:35
Postitusi: 396
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Ikka neljas jah :)).
Väga tore et Felch jälle teema päevakorda tõstis.Sooviks ise ka millegagi kasulik olla.

_________________
240l 1 Tiiger oskar 2 Red Parrotit,2 Hypostomus plecostomus albiinot.
25 l beebiakva.
http://nagi.ee/photos/kasss


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 12, 2011 11:00 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
ALLARR kirjutas:
Ikka neljas jah :)).
Väga tore et Felch jälle teema päevakorda tõstis.Sooviks ise ka millegagi kasulik olla.

Rõõm kuulda. Äkki võtaksid kauplused enda peale, nagu eelmistel kordadel?

_________________
http://akvarist.eu


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Sept 12, 2011 11:38 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Juun 28, 2011 04:15
Postitusi: 135
Asukoht: Kehra
Korraldamise osas leiaks ka mina ehk aega aitamiseks.


Üles
 Teema pealkiri: Kuidas asi käib?
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 13, 2011 05:42 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 06, 2008 10:54
Postitusi: 241
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Pole varem sellisel kokkutulekul käinud. Kas kusagil on kirjas, kuidas see asi toimub? Kas ilmub kuhugi mingi osalejate nimekiri, millega saab liituda? Kuidas tasuda osalusmaks jmt?

_________________
300L, 200L ja mõned väiksemad ka. 15kuhliit, 15 otot, 3 skalaari, 2+ ramirezi, 1 ancistrus, 1 sae, 1 hypancistrus, 4 hypancistrus zebrat, 10+ microrasbora galaxyt, mõõksabad, mollid, teod, krvetid.


Üles
 Teema pealkiri: Re: Kuidas asi käib?
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 13, 2011 06:31 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 16, 2005 05:53
Postitusi: 1146
Pildid: 8
Asukoht: Harju/Tallinn
brother kirjutas:
Pole varem sellisel kokkutulekul käinud. Kas kusagil on kirjas, kuidas see asi toimub? Kas ilmub kuhugi mingi osalejate nimekiri, millega saab liituda? Kuidas tasuda osalusmaks jmt?

eelmisest juttu :
/varia/22920/index.html
/varia/22424/index.html
/varia/22396/index.html
/varia/22296/index.html
/varia/22519/index.html

_________________
kodune 200 liitrit (led 24x3W)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Sept 13, 2011 09:31 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Nov 29, 2009 06:25
Postitusi: 75
Asukoht: Pärnu (Paikuse)
Oootan juba väga seda kokkutulekut käin koguaeg lugemas mis te siin arutlete .Tunndub et eelnevad kokkutulekud on päris põnevad olnud ja nüüd mõtlesin et kui ma kuidagi saan aidata siis annaksin ka oma panuse ma küll ei tea kuidas aga kui on kellegil mingeid ideid siis olen nõus ka abistama .


Liina


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 14, 2011 11:20 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kes meil siis org.komitees osaleda sooviksid - saaks õige kokku ja arutaks asja.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 14, 2011 11:50 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Kas MT ei viitsiks äkki jälle kaasa lüüa? See rahaline pool asjast oli viimati muljetavaldavalt hästi kontrolli all. Kui saaks orgkomitee paika siis oleks vaja kokku tulla ilmselt küll, ega seda aega pole üldsegi palju.

Läbi tuleb mõelda toitlustamine - kas teeme nii nagu eelmisel aastal, või läheme lihtsama vastupanu teed ja lepime TTÜ kohvikuga (või suhteliselt lähedal oleva Pirosmaniga), nii et igaüks toidab end ise.
Kas teeme jälle ka mingit temaatilist nänni, kui jah siis mida, kus ja kuidas. Minu meelest eelmisel aastal oli see pool üsna hästi õnnestunud.

Vaja on kokku panna kava, nii et esinejate osas on ettepanekud oodatud.

Tegelikult nagu Felch juba kirjutas, tuleks arutada sedagi, millised teemad üldse rahvale huvi pakuks - see on küll ettepanek mille puhul kardan et võib tublisti segadust sündida. Aga teemade ringi peaks ikkagi kuidagi suunama, et ei kukuks välja mingi enneolematu vidina promoüritus, kusjuures vidin ise selline et ei paku kellelegi suuremat huvi, ammugi mitte ostusoovi. Kui oleks selge, mis rohkem huvi pakub, saaks seda äkki ka organiseerida, kas siis kedagi omadest ärgitades või väljastpoolt kutsudes.

Äkki on Marial ja Katrinil ka omapoolseid ettepanekuid, millest on soov rääkida? Maria on juba pisut kaasatud, aga kas Katrinil (või siis kellegi teisel Kalakesest) on üldse mahti kaasa lüüa? Ka teised kauplused võiks läbi käia, ntx Tartu mnt. poe kohta küll olen suht kindel et nad esineda ei tahaks (eks ma räägin nendega ikka).
Kui asjad klaaruvad, siis peaks ka finantspoole paika panema.
Kindlasti miskit unustasin...

Teemade osas üks mõte mis mul tekkis oli Urmas Laansoo kutsumine. Ta on botaanik, nii et kui temaga õnnestuks kokku leppida, siis loodan et ta oskaks ka veetaimedest rääkida. Ta on väga hea esineja ja oskab põnevalt asju esitada. Äkki keegi omab temaga kontakti?
Teine kodanik keda võiks ehk üritada moosida on Urmas Tartes - tema on väga tuntud entomoloogia poolel. Eesti veekogudes on igasugu huvitavaid tegelasi, aga miks mitte ka väljaspool veekogusid - ntx kalatoiduks sobib igasugu putukaid püüda.
Ja loomulikult loodaks et äkki p6ltsil on midagi uut ja huvitavat? :)
Rydos - kas näiteks neid kontrollereid mida müüd, ei tahaks tutvustada?

Mulla tn. pood on alati väga leigelt asjasse suhtunud, viidates et nad rohkem mereakvadele suunatud ja aega ka pole. Kui keegi nendega lähemalt suhtleb, äkki pakuks et nad teeksid mereakva teemadel sellise sissejuhatava-ülevaatliku ettekande? Meie rahvast nii mõnelgi on ka mereakva kodus, samas pakub ehk teistelegi huvi mismoodi seal asjad käivad, kui tahaks mereakvaga kätt proovida? Sel teemal võiks muidugi ka keegi teine rääkida, lihtsalt minu meelest poleks paha kui saaks ka mereteema sisse juhatatud.

_________________
http://akvarist.eu


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 14, 2011 12:18 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Veebr 17, 2005 10:19
Postitusi: 930
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Rein kirjutas:
Ja loomulikult loodaks et äkki p6ltsil on midagi uut ja huvitavat? :)


Kuupäev on kahjuks selline, et praeguse seisuga pole üldse veel kindel, et osaleda saan. Võibolla ennelõunasel poolel õnnestub.
Kui ma siiski tulla saan, siis ainus asi mille ettevalmistamisega ma selleks ajaks võiksin hakkama saada on mingi ülevaade oma akvaariumites toimunud valgusmõõtmistest (ma olen sellest küll juba kirjutanud, aga nüüd on lisandunud uusi natuke teistsuguseid mõõtmisi) ja CO2 ning hapnikumõõtmistest (mida ma ka ühes teemas teha lubasin). Need mõõtmised võibolla õnnestub järgmisel nädalal ära teha, kui aparaadid juhuslikult saadaval peaks olema :)

_________________
"Eestikeelsed kalanimed massidesse" projekt
Minu akvaariumid


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 14, 2011 02:08 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Juun 28, 2011 04:15
Postitusi: 135
Asukoht: Kehra
Rein kirjutas:
Äkki on Marial ja Katrinil ka omapoolseid ettepanekuid, millest on soov rääkida? Maria on juba pisut kaasatud, aga kas Katrinil (või siis kellegi teisel Kalakesest) on üldse mahti kaasa lüüa?

Kahjuks pean nüüd tunnistama, et sellel kuupäeval pole mul vist võimalik osa võtta.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 14, 2011 02:09 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Katrin KALAKE kirjutas:
Rein kirjutas:
Äkki on Marial ja Katrinil ka omapoolseid ettepanekuid, millest on soov rääkida? Maria on juba pisut kaasatud, aga kas Katrinil (või siis kellegi teisel Kalakesest) on üldse mahti kaasa lüüa?

Kahjuks pean nüüd tunnistama, et sellel kuupäeval pole mul vist võimalik osa võtta.

See on küll halb uudis. Aga keegi teine teie poolelt? Ja "vist" tähendab et on veel lootust?

_________________
http://akvarist.eu


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 14, 2011 05:58 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Juun 28, 2011 04:15
Postitusi: 135
Asukoht: Kehra
Rein kirjutas:
Katrin KALAKE kirjutas:
Rein kirjutas:
Äkki on Marial ja Katrinil ka omapoolseid ettepanekuid, millest on soov rääkida? Maria on juba pisut kaasatud, aga kas Katrinil (või siis kellegi teisel Kalakesest) on üldse mahti kaasa lüüa?

Kahjuks pean nüüd tunnistama, et sellel kuupäeval pole mul vist võimalik osa võtta.

See on küll halb uudis. Aga keegi teine teie poolelt? Ja "vist" tähendab et on veel lootust?

Jah, tegelen asjaga, aga kuna päris kindel pole, et tulla saan :)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 14, 2011 09:54 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Mulle tundub, et kalapoed alahindavad siinkohal oma toodete (tasuta) reklaamivõimalust. Ma isegi korra kaalusin mereakva tööl üles seadmist sest kolleegid käisid peale. Aga kuna asjast midagi ei teadnud, siis hetkel loobusin. Samas uus akva vajab ikkagi välja valimist ja setup'i. Äkki mõtleks ümber kui kuuleks teemakohast sissejuhatavat loengut ja ehk saaks ka mõne vidina soodsamalt osta....
Aga kokkutulekust. Toitlustamise koha pealt uurin homme meie kohvikute seisukohti. Pirosmani on muidugi ka samas kõrval oma suurepärase Gruusia menüüga. Julgen soovitada!
Osavõtu tasu jääb ilmselt sama madalaks kui eelminegi kord.
Reinu pakutud külalisi oleks väga huvitav kuulata kui neid vaid õnnestuks kohale meelitada. Ehk õnnestub.
Loomulikult tahaks kuulda ka Põltsi mõõtmistest. Ja äkki leiaks Maria ka midagi põnevat?
Org.komitee on siiski vajalik, et asjast asja saaks. Saan aru, et Rein, Allar, Ly ja Jõgimaa on nõus, on nii? Mida arvavab asjast akvaristid MT ja Goody?
Pakun, et võiks sündmuspaigal kohtuda ja mõtteid mõlgutada.

Felch

PS. Mul tuli veel 1 idee teie üllatamiseks (mitte eriti akvaristikaga seotud, pigem kosmosega) kuid sellest veidi hiljem kui saab.


Üles
 [ 111 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver