foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 409 postitust ]  Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 07, 2007 04:48 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 23, 2007 11:01
Postitusi: 961
Asukoht: Tallinn
Mulla tänava poes olen ka näinud leti peal selliseid joogitopsikuid koos kaladega.

_________________
3 Guraamit, 1 ants,2.10.07,4 pärlskalaari 14.10. 07 15.10.07 ants Tinna,08.07.08 Hoplosternum thoracatum Algus 29. 07. 07. 250L AZOO CF-1200,CO2; 4x 30w 21. 09. 08 500L +õhupump13.10.08 http://filmipaevad.ee/2011/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 20, 2007 12:39 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Okt 16, 2007 09:12
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn
mulle väga meeldib Haapsalus loomapood Amazoonika. seal on alati väga suur valik kalu ja muid kalatarbeid. akvaariumid on puhtad ja müüa oskab hästi soovitada kalu, mis akvaariumisse sobiksid. see on suhteliselt uus pood ja veel avastamata paljude kalaomanike poolt, aga ma loodan, et see saab varsti ka suurema tuntuse osaliseks. parim kalapood Haapsalus minu arust!


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 18, 2007 11:32 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 16, 2007 10:18
Postitusi: 207
Asukoht: kodus
Silja kirjutas:
Kuna viibisin nädalavahetusel Viljandis, siis viskasin ka selle linnakese akvapoodidele pilgu peale. Ja sain Kaalu tn poes ikka korraliku šoki... Vaatasin seal neid igatsugu sabalisi, mõnda liiki polnud veel õnnestunud enne oma ihusilmaga nähagi ja korraga märkasin, et ühe akva kaanel on reas kümmekond topsi. Noh, umbes sellised Statoili kohvitopsi suurused., kaan peal ja kaanel ava lahti. Ja igas topsis oli sees KALA!!! Siiami tapluskalad nimelt. Kusjuures topsi läbimõõt oli selline, et kalad lihtsalt istusid seal sees ja ei mahtunud isegi mitte ennast ringi keerama!!! Kuigi ma ei oma ühtki selle liigi esindajat ega tea nende pidamisest praktiliselt midagi peale selle, et isaseid kalu kokku lasta ei tohi, siis pole ma küll mingi eriline spetsialist, aga minu jaoks oli see pilt küll õõvastav. Kuna müüja tegeles parasjagu ühe kliendiga ja mina seda topsirida enam kauem vaadata ei suutnud, tulin sealt lihtsalt midagi ütlemata kiiresti tulema...
Terve päev oli tuju rikutud igatahes...[/b]

Kaalu tn? kas kaubamaja parklast üle tee?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 19, 2007 10:42 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Juul 17, 2007 12:36
Postitusi: 180
Asukoht: Raplamaa
Oli küll sealkandis, täpselt ei oskagi seletada. Aga see topsimajandus paistab vist tavaline asi olema, ilmselt tekitasin asjata paanika.

_________________
110 Juwel Rekord, 3x18w, ancistrus, 2*marmorguraami, neoonid, mollyd, SAE, elustaimede džungel


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 19, 2007 11:33 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 15, 2007 11:27
Postitusi: 39
Asukoht: Nissi
tex kirjutas:
mulle väga meeldib Haapsalus loomapood Amazoonika.
haapsalu polegi must väga kaugel, äkki jagad täpsemat aadressi, neti.ee otsing ei andnud mulle midagi.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 19, 2007 11:42 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 16, 2007 10:18
Postitusi: 207
Asukoht: kodus
Silja kirjutas:
Oli küll sealkandis, täpselt ei oskagi seletada. Aga see topsimajandus paistab vist tavaline asi olema, ilmselt tekitasin asjata paanika.

tegelt, küsisin, sest arvasin, et on uus pood viljandis...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 19, 2007 11:52 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Juul 17, 2007 12:36
Postitusi: 180
Asukoht: Raplamaa
Anneke, neid poode ongi seal päris lähestikku kaks, minu mäletamist mööda paralleeltänavatel, ja see Kaalu tn oma on vist suht-koht uuem küll.

_________________
110 Juwel Rekord, 3x18w, ancistrus, 2*marmorguraami, neoonid, mollyd, SAE, elustaimede džungel


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 19, 2007 12:31 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Okt 28, 2007 02:07
Postitusi: 131
Asukoht: viljandi soome
sry,et nii mõistmatu olen kas viljandis on kaks poodi või haapsalus?

_________________
450 juwel.Igasugu tegelasi.
190 trigon sigimise katsetamiseks


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 19, 2007 12:42 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Nov 15, 2007 11:27
Postitusi: 39
Asukoht: Nissi
mo meelest käis see kahe poe jutt viljandi kohta, mis ei välista et ka haapsalus võib neid mitu olla..


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 19, 2007 02:14 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Okt 28, 2007 02:07
Postitusi: 131
Asukoht: viljandi soome
olen ise viljandi inime aga tean ainult ühte poodi ,kus ka kalu müüakse :( äkki on mõni uus tekkind,paluks infi :?:

_________________
450 juwel.Igasugu tegelasi.
190 trigon sigimise katsetamiseks


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 19, 2007 03:13 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 16, 2007 10:18
Postitusi: 207
Asukoht: kodus
!


Viimati muutis anneke, Pühapäev Dets 21, 2008 11:34, muudetud 3 korda kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 19, 2007 03:49 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Okt 28, 2007 02:07
Postitusi: 131
Asukoht: viljandi soome
leola tn.ei teadnud!suured tänud :D

_________________
450 juwel.Igasugu tegelasi.
190 trigon sigimise katsetamiseks


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 19, 2007 04:37 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 16, 2007 10:18
Postitusi: 207
Asukoht: kodus
eginolf kirjutas:
leola tn.ei teadnud!suured tänud :D


Viimati muutis anneke, Teisipäev Jaan 29, 2008 02:57, muudetud 1 kord kokku.

Üles
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 12, 2007 12:16 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Dets 11, 2007 11:34
Postitusi: 1
Asukoht: Tallinn
1. Tartu mnt 51 - 8a pood "Akvarist" - parasjagu tooteid. Abivalmis ja teadja personal.

2. Sõpruse pst. 222 pood "Zookeskus" - hea kalade ja tehnika valik.

3. A.H.Tammsaare tee 116 pood "Tetra" - pole proovinud sealt küll kunagi kalu osta, kuid personal on ülisõbralik, kannatlik ja abivalmis, annavad head nõu. Hea koht kõige vajaliku ostmiseks.

4. Rocca al Mare kaubanduskeskuses pood "Kalake" - abivalmis personal. KUID nad räägivad kalade karantiinis hoidmisest, kuid tihtipeale olen seal näinud haigeid kalu (nt. uimede räbaldumine) akvaariumites ringi ujumas, mida nad ka rõõmsalt seal müüvad. Haigeid kalu peaks ravima karantiinis, mitte müüma.

5. Lauteri 8 pood "Reti" - väga halb teenindus. Töötajad pole kaladest üldse huvitatud, neil pole mitte mingeid teadmisi ja nad ei taha ka neid hankida. Üks müüja ütles mulle seal, et tema pole kaladest huvitatud ja ei hakka ka huvituma, et kui ma tahan midagi teada, siis mingu lugegu raamatut.

6. Mulla tn. 4 "A-Akvaarium" - VÄLTIGE SEDA KOHTA! Nad ei paku mitte mingisugust garantiid kui sealt näiteks akvaariumi ostate, ei anna garantiikirja mitte millegagi kaasa mida te ostate. Kui miski läheb rikki, siis pole neil mingit huvi teid aidata. Ma pole sealt küll kalu ostnud isiklikult, kuid tean mitmeid, kes on, ja kahetsevad seda nüüd. Leian, et personal seal on väga ülbe suhtumisega ja kohe üldse mitte abivalmis. Kalade pidamine peaks olema tore ja lõõgastav. Nendega äri tehes te seda tunnet ei kogeks...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 12, 2007 01:27 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 29, 2007 01:52
Postitusi: 112
Asukoht: Eestimaa südames
eginolf kirjutas:
leola tn.ei teadnud!suured tänud :D

Oman isikliku kogemust selle Leola 10 poega. Kuna Paide Farmerisse pole mõtet üldse minna, siis üldjuhul käingi Viljandis. See müüa on lihtsalt fantast. Kuigi plaan oli minna graniidi tükke ostma tulin sealt tulema veetestide, taime, kala söögi ja oma graniitidega....Lisaks siis mullitaja+ see see masin, mis mulle üldse tekitab......ühesõnaga-ta räägib sulle kõik asjad nii selgelt lahti, mida millekski vaja on ja siis oleks lihtsalt patt neid mitte osta, kuna tõesti see kraam on väga vajalik. Või on poisi müügitehnika lihtsalt super :roll: Igal juhul soovitan minna. Akvad kõik ilusad ja puhtad. Haigeid isendeid ei ole veel märganud seal. [/code]

_________________
180l.
1 platidoras, 1 terneetzia, 4 Red Humpi


Üles
 [ 409 postitust ]  Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 28  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver