foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 409 postitust ]  Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: pärnu zoopood
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 21, 2008 01:20 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 16, 2007 10:18
Postitusi: 207
Asukoht: kodus
minumeeles on see pood seal Pärnus jõeääres kohutav!!!
Keegi helistas, et oli ostnud kaks mõõksaba aga olevat ainult üks olnud. Venelannas müülja hakkas nii jubedalt õiendama telefoni ja viskas üldse telefoni hargile!! Muidugi ma saan aru, sest ei tea ju kuidas inimene telefonis rääkis... aga see räuskamine mis peale kõnet üle poe hakkas käima oli kohutav... mul oli tunne, et jooksen välja. Karjus..KARJUS üle poe, et mul oli raske meesmüüjalt küsida, kas neil krevette on! Küsisin mitu korda, kuna selle venelanna sõim käis üle... kohutav, ma ei saa aru sellistest närvihaigetest, miks on vaja niiviisi röökida!

:roll:

_________________
algus 22.12.07, 280L .Asukad:Ancistrus, Pelvicachromis pulcher, Hemichromis Bimaculatus, Crossocheilus siamensised,Labidochromis caeruleus, Metriaclima estherae, Melanochromis Cyaneorhabdos, Convict Cichlid ja taimed.
60L


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 21, 2008 07:21 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 13, 2005 09:59
Postitusi: 964
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
anneke krevette neil seal poes pole ja pole ka vist kunagi olnud.
aga ma kuulen küll esimest korda sellist asja...ise pole kokku puutund ja nujah mul ka kõik ästi olnud.

_________________
110l mõõgud, antsud, coryd, kuhlid, erinevad teod
45l maimud
23l erinevad krevetid


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 21, 2008 09:41 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 16, 2007 10:18
Postitusi: 207
Asukoht: kodus
mina käisin seal poes esimest korda ja jäi mule, et nii ongi...

_________________
algus 22.12.07, 280L .Asukad:Ancistrus, Pelvicachromis pulcher, Hemichromis Bimaculatus, Crossocheilus siamensised,Labidochromis caeruleus, Metriaclima estherae, Melanochromis Cyaneorhabdos, Convict Cichlid ja taimed.
60L


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 21, 2008 10:56 
Akvarist

Liitunud: Reede Nov 18, 2005 12:19
Postitusi: 28
Kas Sa siis aru ei saa, et krevette müüakse Rimis, vaakumpakendis. Muidugi ajab karjuma...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 21, 2008 11:14 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 16, 2007 10:18
Postitusi: 207
Asukoht: kodus
kle, ega ta minu peale ei karjund ja ma tema käest ei julgend küsidagi!! krevette müüakse ka säästus, kui naljakas on!
Loe eelevalt tekst läbi siis hakka kommima!!

_________________
algus 22.12.07, 280L .Asukad:Ancistrus, Pelvicachromis pulcher, Hemichromis Bimaculatus, Crossocheilus siamensised,Labidochromis caeruleus, Metriaclima estherae, Melanochromis Cyaneorhabdos, Convict Cichlid ja taimed.
60L


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 21, 2008 01:00 
Akvarist

Liitunud: Reede Nov 18, 2005 12:19
Postitusi: 28
Ära ole kuri anneke, ega ma Sind kommi, vaid müüja käitumist. Mõni neist lihtsalt on tähtsam kui näitks firma omanik, kliendist rääkimatta. Koger on muidu väga rahumeelne ja igati ontlik kala aga vahel lihtsalt ei suuda suud pidada. See on ennegi kurjasti kätte maksnud.
Mul oli ükskord juhus, kus ma perega maanteeäärses, muidu kenas ja viisakas restorani mõõtu söögikohas lõunatasin. Toit oli väga hea ja interjöör üsnagi õdus. Tegime korraliku arve, tänasime viisakalt müüjat. Köögist aga tuli kokatädi, istus, pani suitsu ette ja hakkas midagi tänitama. Tundus üsna kummastav, et köögirahvas käib saalis suitsu tegemas. Talle vist ei meeldinud, et lapsed liiga tihti ja liiga palju jäätist tellisid ning talle seega palju tööd andsid. Mul viskas ka ära ja küsisin, et kulla kokatädi, miks Sul mütsi peas ei ole, kas püksid ikka on jalas? Ohh sa nuga, kus mutt tõmbas tuurid üles, vaatasime, et eluga tulema saime, maakoht ikkagi kas tead! Sõites käis veel pilk tükk aega tahavaatepeeglisse.
Muidu on aga koger vaikne ja rahulik, ei hoomagi teist


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 21, 2008 06:38 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 29, 2007 01:52
Postitusi: 112
Asukoht: Eestimaa südames
koger kirjutas:
Ära ole kuri anneke, ega ma Sind kommi, vaid müüja käitumist. Mõni neist lihtsalt on tähtsam kui näitks firma omanik, kliendist rääkimatta. Koger on muidu väga rahumeelne ja igati ontlik kala aga vahel lihtsalt ei suuda suud pidada. See on ennegi kurjasti kätte maksnud.
Mul oli ükskord juhus, kus ma perega maanteeäärses, muidu kenas ja viisakas restorani mõõtu söögikohas lõunatasin. Toit oli väga hea ja interjöör üsnagi õdus. Tegime korraliku arve, tänasime viisakalt müüjat. Köögist aga tuli kokatädi, istus, pani suitsu ette ja hakkas midagi tänitama. Tundus üsna kummastav, et köögirahvas käib saalis suitsu tegemas. Talle vist ei meeldinud, et lapsed liiga tihti ja liiga palju jäätist tellisid ning talle seega palju tööd andsid. Mul viskas ka ära ja küsisin, et kulla kokatädi, miks Sul mütsi peas ei ole, kas püksid ikka on jalas? Ohh sa nuga, kus mutt tõmbas tuurid üles, vaatasime, et eluga tulema saime, maakoht ikkagi kas tead! Sõites käis veel pilk tükk aega tahavaatepeeglisse.
Muidu on aga koger vaikne ja rahulik, ei hoomagi teist


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
180l.
1 platidoras, 1 terneetzia, 4 Red Humpi


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 10, 2008 09:52 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 27, 2008 05:51
Postitusi: 685
Pildid: 1
Asukoht: Rapla
Rapla:
Aeg on ilmselt edasi läinud: just "Konsiumi" vastas olev veterinaaride poeke jätab parema mulje: on küll kohutavalt kitsas ja mõnede asjade suhtes on väike valik (rohkem spetsialiseerunud väikeloomade ravimisele), aga tagaruumis olevad müügil olevate kalakeste akvad olid normaalses seisus ja kalad ei olnud stressis. Kui oleks olnud sobivat kala, siis oleks ka julgenud osta.
Veterinaaride pood lõpetas kaladega kauplemise

_________________
250l, 60l, 54l


Viimati muutis ärtu, Neljapäev Okt 02, 2008 07:28, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 02, 2008 11:47 
Akvarist

Liitunud: Reede Jaan 19, 2007 12:59
Postitusi: 30
Asukoht: Rakvere
Rakveres, Vaala keskuses alustas lemmikloomatarvete pood. Akvaristika poole pealt on saada ravimeid, mida Nurga äris ei ole näinud ning kalade toitu.

_________________
240l malawi
30l taimed
12l abikast


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 03, 2008 04:07 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Mär 06, 2008 10:04
Postitusi: 4
Asukoht: Tartu
Tartu Sõbrakeskuse uues poes on see mure, et teenindajatest keegi ei ole nö. akvaariumispetsialist, kõik on koera-kassiinimesed. Kalade saabumist olen seal juhtunud pealt nägema - neid tuuakse näiteks lõunanaabrite (Läti või Leedu) vahendusel otse Amazonase piirkonnast. Laaditakse akvaariumisse ja kirjutatakse nimeks "Afrika" midagi enamat selle kirevahvena kohta teades. Ehk asi ikka areneb ajapikku. Aga müüjad olid seal mures küll, et keegi võiks neid akvaristika ja kalahaiguste koha pealt konsulteerida.

_________________
ise üsna algaja akvaariumiga tegeleja, kodus olnud mitu akvat kogu aeg - neoonid, skalaarid, kirevahvenad, põhjakad, gupid, SAE-d


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 17, 2008 08:14 
Täpselt. Seal ei tea akvaariumitest keegi midagi.
Aga muidu koht mulle meeldib.

Ükskord käisin ringi ja imestasin kuidas 20 beetat vee klaasides rivis seisid. Ei tea mis nad nendega teha plaanisid :P


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2008 08:33 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Jaan 27, 2008 12:38
Postitusi: 12
Asukoht: Tartu
Midagi ei plaaninud teha... aga kiiremat alternatiivi nende elushoidmiseks ei suutnud välja mõelda :)

Kui päev enne kalasaadetise jõudmist teatasime, et kümmekond kala oleks teretulnud ja järgmisel päeval seisime silmitsi kolmekümnega, kes igaüks väikese jogurtitopsi suuruses ruumalas pärale jõudsid ...

Aga praeguseks võin rõõmuga teatada, et klaasis pole ühtegi kala, kõik peale ühe (see elab veel "mullis") on akvaariumitesse pääsenud.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 10, 2008 05:06 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 31, 2007 08:54
Postitusi: 492
Asukoht: Pärnu
Kas keegi Pärnus uues Maximas on käinud? Seal kah nüüd loomapood, koos akvaariumitega. Kalu seal veel küll polnud, kuid küll tulevad. Toodete poolt olid seal esindatud Sera ja Tetra tooted. Tundus olevat täitsa viisakas pood.

_________________
200l - 2 skalaari, 2 marmor guraamit, 1 pärlguraami, 1 gupi, 2 antsu, 1 red parrot, 1 SAE

Koduleht: www.freewebs.com/akvarist


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 10, 2008 06:06 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 13, 2005 09:59
Postitusi: 964
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
mina just käisin ja jah see päris asjalik pood paistis. ootan juba millal sinna ka kalavalik tuleb. tahaks täitsa teada mis liigid siis seal esindatud saavad. kuigi mind häiris natukene see, et akvaariumid olid suht väiksed.
aga muidu täitsa lahe.

_________________
110l mõõgud, antsud, coryd, kuhlid, erinevad teod
45l maimud
23l erinevad krevetid


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 10, 2008 07:13 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 31, 2007 08:54
Postitusi: 492
Asukoht: Pärnu
Minuarust olid akvaariumid suht sama suured kui jõeäärses poes.

_________________
200l - 2 skalaari, 2 marmor guraamit, 1 pärlguraami, 1 gupi, 2 antsu, 1 red parrot, 1 SAE

Koduleht: www.freewebs.com/akvarist


Üles
 [ 409 postitust ]  Eelmine  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 28  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver