foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 44 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2008 12:13 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Flex kirjutas:
Ma arvan et vanus siin nüüd küll rolli ei mängi...

Sorry, Flex, kahjuks pisut siiski mängib. Olen ka olnud sellises vanuses ning öelnud asju mida hiljem meenutada ei tahaks - noorusega kaasneb enamasti mässumeelsus ja tormakus, vanusega lisanduvad ettevaatus ja elukogemus. ;) See pole küll ainult minu otsustada, kuid minu meelest pole see foorum koht kus oleks viisakas üht kalapoodi maha teha - ükskõik kas põhjendatult või mitte. Nii et lisan igaks juhuks et mul pole Lõunakeskuse kalapoega mingeid suhteid (olen seal küll mõned korrad käinud ja midagi hullu silma ei torganud), kuid sellegipoolest kordaks oma ettepanekut see teema siit kustutada ning asju pisut rahulikumalt võtta.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2008 12:17 
Guru
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 31, 2004 09:53
Postitusi: 4271
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
crissu01, krissuu & flex on 1 ja sama isik lõhestunud kujul? administratsioon on äkki nii kena ja tuvastab ip-d? leim on seadusega karistatav, muide.

asja juurde: üldiselt ma ei võta sellistes teemades sõna, sest inimestel on vaba voli oma kogemusi ja emotsioone (olgu negatiivseid või positiivseid) väljendada. paraku sel korral on supp hapuks läinud. olles ise sabapidi nimetet poega seotud, siis ütlen vaid, et kui crissu01 ja krissuu jutt tundub kui siiami kaksikute trükitud, siis see, mida flex on siia kokku kirjutanud, on juba ulme.

kena ööd


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2008 12:23 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Apr 22, 2008 08:44
Postitusi: 137
Asukoht: Tartu
Ulmet võib laenutada videolaentusest,võib siis asi selles, et inimesed pole sattunud halva teeninduse otsa, aga mul on tunnistaja olemas, kes oli kõrval ja koges täpselt sama asja. Ma ei tea lamedamat süüdistust annab otsida: lõhestunud isik, mul on piisavalt aru et seista enda eest, mitte hakata looma varikontosi.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2008 12:39 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Apr 22, 2008 08:44
Postitusi: 137
Asukoht: Tartu
Ja To Rein: ma ei ole siin selleks et maha teha, ma olen siin selleks et avardada inimeste silmaringi, mis tegelikult toimub, see asi juhtus minuga ja nagu ytlesin inimene on mul tunnistajaks olemas...ühesõnaga kui juhtub midagi meile midagi tavatut siis arvatakse kohe et tegemist mingi väljamõeldisega, aga nii kahjuks pole maailm on suur ja lai ja siin võib kõike juhtuda


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2008 12:41 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Apr 22, 2008 08:44
Postitusi: 137
Asukoht: Tartu
Ja tõetuseks panin juba eelnevalt kuulutuste alla, et müün seda samust valet seenevastastravimit...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2008 12:46 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Marial õigus, crissu01 ja Flex on tõesti ilmselt sama kodanik, krissu _võib-olla_ siiski mitte. IP aadress(id) on olemas ning kui pood soovib end kaitsta meie õigussüsteemi abil siis on see kasutatav. Selline varikontode kasutamine iseenesest näitab millega on tegemist. Salvestasin teema igaks juhuks ning paluks siinsetel moderaatoritel tõsiselt kaaluda selle kustutamist. Crissu01-Flex-Sweetheart, kui Su südametunnistus oleks puhas siis poleks tarvis mängida mitut isikut.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2008 12:50 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Veebr 04, 2008 02:01
Postitusi: 34
Asukoht: tartu
ma pole kumbki neist. :oops:
ja vabandan kui liiga emotsionaalseks läksin vahepeal. minu poolest võib ka teema kustutada. ja sellest lõunaka poe vastu ka nii suurt viha pole, lihtsalt hoiataks inimesi et pidagu praegusel perioodil siis natuke kauem seda eraldatust teistest kaladest igaksjuhuks.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2008 12:55 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Apr 22, 2008 08:44
Postitusi: 137
Asukoht: Tartu
nagu ma ka ütlesin, ma eii taha mahaparseldada midagi aga selline asi jutus minuga..eks ma vabanda ka selle eest kui kedagi hingelt teravalt puudutasin..aga kas ma olen syydi juhtumis mis tegelikult ka juhtus minuga..enivei ega vahet pole VABANDAN ja nõuan õigust mujalt


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2008 12:56 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Apr 22, 2008 08:44
Postitusi: 137
Asukoht: Tartu
Üritan oma ravimi kellelegi müa kellel seda ka vaja on :)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2008 08:50 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 27, 2004 01:36
Postitusi: 879
Pildid: 5
Asukoht: Tartu
Kõige parem mäss ongi see kui lihtsalt loobud teatud poe kaubast ja teenustest. Hiljutigi sai mitu kuud tagasi ostetud kalu zoopoest (nime ei hakka mainima), tõin endalegi jama akvaariumisse mannatera haiguse najal. Süüdistada ei saa ei ennast ega ka poodi. Ennast saab süüdistada ainult selle tõttu, et ei kasuta karantiini akvaariumit. Kuna kaladel, mis ma ostsin ei olnud mitte mingisuguseid haigustunnuseid juures (alati vaatan väga hoolega kogu akvaariumi üle) ning ühed kalad olid neile veel hiljuti sisse tulnud (täpselt ei saagi teada kumma liigiga haigus sisse tuli). Järelikult võis haigus tulla juba zoopoodi sisse sealt kus nad poodi toodi ning ei teadnud müüjad ega mina, et kalad haiged. Kuigi müüjad ja pood ei pruugi selles süüdi olla, kuid siiski teeb see ettevaatlikuks ja ei julge enam teine kord kalu sealt osta. Ning rohkem jääb siiski kaotajaks pood...

_________________
450, 240, 110, 2*54, 3*30 ja 20 liitrit.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2008 10:04 
Flex kirjutas:
nagu ma ka ütlesin, ma eii taha mahaparseldada midagi aga selline asi jutus minuga..eks ma vabanda ka selle eest kui kedagi hingelt teravalt puudutasin..aga kas ma olen syydi juhtumis mis tegelikult ka juhtus minuga..enivei ega vahet pole VABANDAN ja nõuan õigust mujalt


Ära otsi enam õigust ja mõtle parem oma vigade peale. Kui sa kõiges alati teisi süüdistad siis ei saagi sinust kunagi korralikku akvaariumi pidajat.
Õpi oma vigadest ja ära korda neid enam.
Ära mine poodi nii, et sa ei tea mida vajad.
Ära üleasusta oma akvaariumi.
Hangi veetestreid.
Kasuta karantiini kui võimalik (ostad ntx suurema akvaariumi ja jätad 40l akva karantiin v haigla akvaariumiks... Isegi maimuakvana võid ju kasutada)

Need on sinu kui algaja vead. Ja olgem ausad... enamus inimesi teevad selliseid vigu. Ja pole vist õige akvarist kui elus korra pole mannateraga võidelnud.. (erandeid võib ikka olla :P)
Ära süüdista enam teisi. Rein vist juba ütles, et võiks ka vahel peeglisse vaadata aga kordan ikkagi. Vaata ka vahelduseks peeglisse. See oskus võib sul hetkel puududa aga see tuleb.

Ära anna alla ja proovi uuesti. Jäta meelde oma vead ning asi läheb paremuse poole.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 23, 2008 10:21 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mär 25, 2006 12:41
Postitusi: 168
Asukoht: Mere ääres. Seal, kus lõpeb asfalt.
Ja kuula, mida vanemad ja kogenumad sulle räägivad!!!!! Või vähemalt loe!Ja katsu aru saada!


Üles
 Teema pealkiri: Betta
PostitusPostitatud: Reede Apr 25, 2008 10:35 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Aug 23, 2005 11:45
Postitusi: 187
Asukoht: Tartu-Riia
Ise suhtlen selle Betta pundiga juba mitmeid aastaid. Pole neil tibidel häda midagi. Julgen neid siin esitatud süüdistuste eest kaitsta. Oma tööd tehes on viisakad, sõbralikud, vastutulelikud. Kaadrivoolavust pole suurt tähele pannud. Kompetentsiga on lood sellised, et algaja akvaristi nõustamiseks on nende teadmised enam kui piisavad, tegija akvarist teab ise mida soovib. Müüki tulevate kalade seas on alati mingi suremusprotsent. Poes on tööd palju, alati ei pruugi töötaja seda kohe märgata, et keegi on otsad andnud.
Siin kahe-kolme eri nime all ennast väljaelajale soovitaks, et kui vahel närvid väheke läbi lähevad, siis aitab üks laks head viskit. Loodan, et Sulle on ka vanuse poolest juba lubatud. Just relax![/i]

_________________
500 liitrit, 16x39W(T5), Eheim II2028+2128, Tunze pinnaseküte, Sander pH kontroll. Temp 28-29C, gh-2, kh-2, ph 6,3, CO2, väetamine ja söötmine automatiseeritud.
Põhirõhk taimedel, aga mõni kala on muidugi ka.


Üles
 Teema pealkiri: loomapoed
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 25, 2008 02:53 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mär 15, 2008 08:06
Postitusi: 41
Asukoht: Lilli-Anne, Võrumaa
Raisk, nii 6nnetud lood siis. Ma olen ostnd mitukymmend kala LK poest, m6ned Vitamiinist & paar tk S6brast. Pole haigusi, pole probleeme. Jah, 2 S6braka Platydust (? ei m2leta 6ieti, ancusarnane kalake) surid paar p2eva p2rast koju toomist, aga TEISED SAMAS KOTIS OLND KALAD ON SIIANI JUMALA TERVED!?! :o ma soovitax aint yhte asja - armastust asja vastu & rohkem kogemusi meile k6igile~!

_________________
isetehtud 65L: taimed, mõõksabad, kiiversägad, antsud


Üles
 [ 44 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver