foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 61 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 01, 2004 11:45 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
juust peaks minu teada suhteliselt rasvane produkt olema, nii et sellega tuleks siiski ettevaatlik olla. väikestes kogustes on ta kaladele ohutu, kuid kui üle pingutada - siis on jama. seda tean, et kalamaimudele antakse lisaproduktina natukene kalamaksaõli. aga üldiselt ei tohiks kalu rasvaste asjadega toita. kaladele võib anda liha, aga siis ainult loomaliha. sealiha on liiga rasvane nende jaoks...

muidugi, jaan on varsti tulemas...pakuks käntsaka šašlõkki ka siis kaladele....? :D

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 01, 2004 12:17 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Apr 20, 2004 08:53
Postitusi: 21
Asukoht: tartu
Mina tpidan oma põhjakoristajaid ja ance ka edasi neile mõeldud toidga, kurki saavad nad ka vahel. Aga kas keegi oskab õelda kuidas saaksin päästa ancu maime kui nad marja otsustavad visata?

_________________
uus akvaarium tulekul


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 01, 2004 06:40 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 15, 2003 05:38
Postitusi: 462
Asukoht: Tallinn
Mina pole siiani nendega midagi teinud. Lasevad mööda kasti ringi. Teistest kaladest on seal vaid gupid, môôksaba ja kaks ogasilma. 1säga ka. Aga kui peaks mingeid kobedamaid röövkalu olema, oleks probleeme.

_________________
Pilt


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 01, 2004 09:38 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Apr 20, 2004 08:53
Postitusi: 21
Asukoht: tartu
Seal on mul mööksaba,molli,väike coridoras "panda", neoonid ja platyd, kaks põhjakat ka. Kast on väike( 54L) Ja siis noh kaks ancu ka. Kas ma peaksin isase ja marja ümber tõstma?

_________________
uus akvaarium tulekul


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 02, 2004 10:29 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 08:39
Postitusi: 349
Asukoht: Tallinn
Sõbranna anc viskas marja. Isane valvab seda. Tal on akvaariumis palju suuuuuri kollaseid appel snaile, kes võivad marja ära süüa. Mari on ühes keraamilisest koopa sees. Mida teha? Kas tõsta isa ja mari erladi? #-o Temal internet juksib ja seega küsin ma tema eest...

_________________
45l
1platy, 2hoplosternumit, 1anc, 4neooni, 1OTO ja 1kuldkala, 3pseudomugil gertrudae-d ja 2japonica shrimps-i


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 02, 2004 10:56 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 13, 2003 02:28
Postitusi: 795
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Tõstetakse eraldi küll, kuid sellega on seotud mitmeid riske.
Inkubaatorakvaariumis peavad olema siis samasugused veetingimused (tihti tõstetakse nad ümber koos veega).
Isast ei ole soovitav koos marjaga ümber tõsta, kuna tõenäoliselt pistab ta siis marja ise nahka.
Lisaks on vaja hoolitseda, et vees ei toimuks mingeid ebasoovitavaid protsesse - et mari hallitama ei läheks või muul moel hukka ei saaks...
...
Harilikult, kui tingimused on papa arust piisavalt head ja ründajad liiga suured pole, saab ta oma marja kaitsmisega ise hakkama...

Samas on Apple snailid marja suuremaid vaenlasi just öisel ajal.

Ma pakuks küll välja hoopis sellise ajutise lahenduse, et tõsta need teod mõneks ajaks kuskile mujale...
Või siis purki ja samasse kasti hulpima...

Kui peaks pojad kooruma, siis võib edasi vaadata.

Alati ei pruugi esimene kord õnneks minna, kuid siis tuleb alati üsna pea ka teine kord :)

Edu :)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 02, 2004 11:08 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 08:39
Postitusi: 349
Asukoht: Tallinn
Aga platyd, ogasilmad ja neoonid võivad ju ancubeebid ära süüa?! Tal on see mari sellises kohas kust vaadata eriti ei saa. rääkis ta mulle et isane on kadunud pole näinud, kartis veel et äkki emane tappis ta ära. Siis mina soovitasin tal vaadata sinna koopassse ja nii ta tegigi. Tõstis koopa õrnalt üles ja ei midagi, siis kaallutas selle avaga meiepoole ja nägime isa ancu. Siis kui ta hakkas tagasi panema tuli nähtavale ka marjakobar. Vaadata seal eriti ei saa, niiet marja hallitamsit on ka raske ära hoida. On ideid? Äkki laseks sellelkorral olla niinagu on ja järgimseks korraks luu õiged tingimused? Aga kuidas?

_________________
45l
1platy, 2hoplosternumit, 1anc, 4neooni, 1OTO ja 1kuldkala, 3pseudomugil gertrudae-d ja 2japonica shrimps-i


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 02, 2004 11:17 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 13, 2003 02:28
Postitusi: 795
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Kui mari on koopas ja isene seda valvab, siis ongi õiged tingimused.
Hallitamise ja muu taolisega on selline lugu, et osalt ka selleks see isane seal on.
Aegajalt liigutab ja solgutab vett.

Neoonid ja ogasilmad neid tittesi vast küll ei puutu.
Platyde kohta ei oska ütelda, kuid samuti ei usu, et väga suurt kulinaarset huvi üles näitaks.

Samas on need ancistrusepojad juba üsna pea väga vilkad ja hea maskeeringuga tegelased.

Hetkel tundub küll parim olla jätta nii - saagu mis saab.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 02, 2004 11:19 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 08:39
Postitusi: 349
Asukoht: Tallinn
Aitäh. Ütlen edasi. =D>

_________________
45l
1platy, 2hoplosternumit, 1anc, 4neooni, 1OTO ja 1kuldkala, 3pseudomugil gertrudae-d ja 2japonica shrimps-i


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 03, 2004 11:09 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 08:39
Postitusi: 349
Asukoht: Tallinn
Kas ka minu kaladega, all kirjas, on võimalik meast ja isast ancu pidada, mõttega saada ka marja? Kas keegi neist marja ei ohusta?

_________________
45l
1platy, 2hoplosternumit, 1anc, 4neooni, 1OTO ja 1kuldkala, 3pseudomugil gertrudae-d ja 2japonica shrimps-i


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 10, 2004 06:58 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 08:39
Postitusi: 349
Asukoht: Tallinn
Marjakesed koorusid. Mida edasi teha? Mida toita poegadele?

_________________
45l
1platy, 2hoplosternumit, 1anc, 4neooni, 1OTO ja 1kuldkala, 3pseudomugil gertrudae-d ja 2japonica shrimps-i


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 10, 2004 08:47 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 13, 2003 02:28
Postitusi: 795
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Ma arvan, et nad on tegelikult juba paar päeva marjast väljas.
Algul pole nad lihtsalt ujumisvõimelised.
Peale koorumist tarvitavad nad 5-6 päeva sedasama munarebu, kust nad koorusid.
Peale seda hakkavad juba igasugust sodi sööma.
Pole ültsegi pirtsakad.
Võib muiodugi suunata nende juurde purustatud helbeid vmt.
Spetsiaaltoit ei ole vajalik.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 17, 2004 04:30 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Apr 15, 2004 12:05
Postitusi: 24
Oeh need ancistrused on vahvad tegelased. Meil siis nüüd 4 kuu jooksul kolmas kord kui emane marja heitis ja isane seal tuulutab. Ma muidugi ei tea, aga see emane näeb juba nii kõhnunud välja kaua see neil kestab :?: Seni pole tillukesi tulnud :(
Samas nagu keegi mind lohutas- kui aeg küps küll need beebidki tulevad ega seal ise ju suurt midagi teha saagi :)

_________________
Just like that!


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 17, 2004 07:33 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 15, 2003 05:38
Postitusi: 462
Asukoht: Tallinn
Nojah, kui juba nii läits. Isane anc veedab viimased päevad aega koonupidi kärgtellise augus ja liputab uimi. Mida ta tôbras jälle seal teeb?!

_________________
Pilt


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mai 17, 2004 07:36 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
protesteerib iraagi sõja vastu ilmselt... :shock:

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
 [ 61 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver