foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 61 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 18, 2003 05:32 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Dets 15, 2003 01:50
Postitusi: 16
Asukoht: Tartu
Vat ma ei mäleta kui vanad (suured) need ansistrused olid kui sain aru, et üks neist "sarvekandja". Igatahes praegu minu umbes 1,5 aastasel emasel on pisikesed sarvelaadsed asjad ka. Isane on suurte sarvedega ja seega pole kahtlust kumb on kumb.

NB! Pesitsen ka Tartus.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 19, 2003 01:08 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 15, 2003 05:38
Postitusi: 462
Asukoht: Tallinn
Mulle tundub, et keegi ajab sarved ninasôôrmetega segi. Need on kôigil kaladel, ka emastel ancistrustel ja mingite luuplaadikestega ääristatud.

_________________
Pilt


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 19, 2003 03:01 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Nov 16, 2003 08:57
Postitusi: 73
Asukoht: Kagu
Jah, paistab et tegu on ninasõõrmetega. Ma algul ka vaatasin, et oh ime, juba 2 cm pikkusel on 2 sarve, aga siis taipasin, et tegu pole teps mitte sarvedega... :)
Ja merekohin, kas on sul juba antsupojukesi?

_________________
Unistus paremast akvaariumst :P


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 21, 2003 09:50 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Dets 15, 2003 01:50
Postitusi: 16
Asukoht: Tartu
niih, Soobel, Sul õigus. Nüüd kus mu isane üle 3 nädala taas välja ilmus, siis selgus, et jah need on ninasõõrmed. Seega võib ekslikult pidada neid ka sarvedeks. Pisikestel need vaid näha ongi.

Ühtlasi lisan ka, et ilmusid esimesed pojakesed välja ja hetkeseisuga näen neid miskit 4 või 5 tükki. Eks paari päeva jooksul selgu nende täpne arv, aga kuna tegemist siiski esimese pesakonnaga, olen rahul tulemusega =D>


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 18, 2004 11:47 
Akvarist

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 02:06
Postitusi: 377
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
tahan kah ancistrus titasid aga ei tule kohe mitte kui nad vaid 3 cm pikad ja sugugi ei oska määrata veel :cry: ei tea kas võin neid igaks juhuks 2 tk juurde võtta või hakkavad sõdima järsku kui suur on tõenäosus et 1 äkki peaks hinge heitma näiteks (ma üsna algaja ja vesi on kah liiga külm vist max 23 kraadi aga tondub et neid ei sega sest poes oli sama) mul aint 1 urisev kompressor ja mõttetu filter mis kahe nädalaga õrnalt rohelist tooni võtab (võibolla vesi veel liiga puhas) ja palju ma neid söötma pean ja palju need tabletid maksavad olen helbeid andnud ja 4-5x päevas sest teised kalad ju ootavad sääl toidurõnga juures ja ancistrused siiberdavad sääl samas all (kõik süüakse ära mis panen. eriti näljane on siiami tapluskala, kui enam ei taha siis närib ikka ja laseb uuesti välja)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 19, 2004 12:36 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 04, 2004 12:50
Postitusi: 105
Asukoht: tartu
mul üks 4-5 cm pikkune tegelane, sarvi netu. vanust vähemalt 7 kuud (nii kaua on minu juures olnud). et siis emane? igaks juhuks küsin üle..

ja jeff01: kasuta ikka punkte ja komasid ka. on kergem teistel lugeda ja teksti mõista :wink:

_________________
200l - skalaarid ja muud pudinad
25l - krevetid ja maimud


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 19, 2004 12:03 
Akvarist

Liitunud: Reede Mär 12, 2004 02:06
Postitusi: 377
Pildid: 4
Asukoht: Tartu
ok püüan siis tähelepanelikum olla. nn. lõpukirjand kah kohe ukse ees


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 24, 2004 08:29 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 07, 2004 01:59
Postitusi: 115
Asukoht: Tartu
MUL VISKAS ANCISTRUS MARJA!!!! =D> =D> =D> =D>
Ma ei tea mis nüüd teha, see mul esimene kord kui mõni kala peale gupi paljuneda üritab. Kas ma peaksin selle marja ära eraldama. See asetseb ühe minupoolt õõnestatud puuoksa sees ja isane kala valvab seda ja lehvitab vett peale uimedega. Isane kala on igatahes küll kaitsepositsiooni sisse võtnud kuna üks corydoras on natuke verine, seega arvan et kui väksed kalad marja sees püsivad pole neil ohtu. Ma arvan, et kui nad ujuma hakkavad siis nad süüakse küll ära.

Kaarel

_________________
240l+55l+25l


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 24, 2004 08:35 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 13, 2003 02:28
Postitusi: 795
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Tore, ära tee nendega midagi...
Las olla - las taat harjutab.
Isegi kui midagi peaks viltu minema, siis tulevad alati järgmised korrad... :shock:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 25, 2004 08:28 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Dets 15, 2003 01:50
Postitusi: 16
Asukoht: Tartu
minul esimene pesakond õnnestus. 17 poega tuli. Neist kindlalt on 15 , aga enne ei tea midagi kui kõik ükshaaval välja korjata. Praeguseks pojad 3 kuud vanad. 2 kuud hiljem leidsin uuesti marja, aga siis söödi see ära. Papa oli hooletu. Nagu öeldakse, loodus teeb oma valiku. Enne kui pojad liikvele lähevad, läheb mari mustaks. Aga vahvad nad on:)

_________________
160L
4 Barbus shuberti, 3 Barbus titteya, Ancistrused,9 Neon tetra,
2 Hoplosternum thoracatum,3 Pelvicachromis pulcher, 2 Mikrogeophagus ramirezi, 4 pärlguraamit + uut kodu ootavad gupid


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 15, 2004 09:09 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 08:39
Postitusi: 349
Asukoht: Tallinn
Kas 50L akvaarium ei ole piisav ancistrustele ja nende marjale? Kui ma ostan ühe ancistruse juurde, kas nad lähevad siis vanaga kaklema? Vna on mul 2,5 cm pikk ja eirit nägu ei näita, kogaeg kusagil peidus, akva esiplaanole ja klaasiküljes ta eiti ei käi. Kas keegi oskab anda nõu kui suur on viimane suurus kus ancistrus poegida saab? Ja nimetage ph tase ja temperatuur mis on neile hea, Ja kui suured peavad ancud olema et marja heita? #-o Ei tea midagi ja paluks mitte hukka mõista mind, sest ma küsin. Lugeisn kõik selle teema postitused läbi, kuid natukene inffi veel vaja.õ


Aitäh.

_________________
45l
1platy, 2hoplosternumit, 1anc, 4neooni, 1OTO ja 1kuldkala, 3pseudomugil gertrudae-d ja 2japonica shrimps-i


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 15, 2004 09:13 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
2.5 cm pole veel miskine kakleja. kaklema kipuvad ikka (pool)täiskasvanud isased

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 15, 2004 10:41 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 28, 2003 08:39
Postitusi: 349
Asukoht: Tallinn
Aitäh abi eest. Aga kui ma tooks talle ühe 2,5-se juurde ja nad oleks mõlemad isased, kasvaks natukene ja läheks siis kaklema? Kas see on võimalik?

_________________
45l
1platy, 2hoplosternumit, 1anc, 4neooni, 1OTO ja 1kuldkala, 3pseudomugil gertrudae-d ja 2japonica shrimps-i


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 15, 2004 10:54 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Dets 04, 2003 10:09
Postitusi: 416
Pildid: 0
Asukoht: eesti
ma ei tea Kalake, kas keegi pole sulle jälle tükk aega meelde tuletanud, et sulle ei mahu eriti tegelasi juurde panna olemasolevasse kasti #-o


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 15, 2004 11:09 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
muide, viimane suurus kus ancistrus paljuneda võib on Amazonase jõgikond...

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
 [ 61 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3, 4, 5  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver