foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 32 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 26, 2013 02:46 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 19, 2008 10:57
Postitusi: 712
Asukoht: Tallinn
ertserts kirjutas:
Ja millegipärast mulle intuitiivselt tundub et kui ma oleksin ostnud pea et 100€ kallima Juwel Rio 180 akvaariumi ühest teisest kohast siis nüüd ma ei peaks pöörduma akvarist.ee haiguste sektsiooni. Minu akvaristika vana-uus algustee oleks olnud hoopis positiivsemas noodis. Näiliselt soodne tehing võib lõppeda nii materiaalse kui vaimse kahjuga. :-k


Pole küll seda haiguse lugu veel lugenud, aga võin garanteerida, et mingisugust vahet poleks olnud. Süsteemid toimivad täpselt samal põhimõttel ja arvestades postituste kuupäevi, ei saa akva olla oluliselt vanem kui 1 nädal. Selle aja peale ei hakka ka 400 eurone filter veel tööle ja ei teki võrdlusmomenti odavamaga (rääkimata sellest, et Juweli tehnika on niikuinii kehvem Eheimi omast ja hinnavahe on vaid disainist tingitud). Ilmselt on probleem seotud n.ö. alustava akvaariumi sündroomiga.

_________________
kpl " Kalake"
Rocca al Mare Kaubanduskeskus
http://kalake.ee
Kiireloomulistes küsimustes ja kauba laoseisu saamiseks helistage palun poodi telefonil 6659255.
Tellimisinfo ja kauba tarneaja päringud esitada e-posti teel irma@kalake.ee


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 26, 2013 04:19 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2013 01:39
Postitusi: 867
Pildid: 20
Asukoht: Tallinn
On hea, et Kalakese poe inimene seda foorumit loeb ning siia kirjutab.

Alustava akvaariumi sündroomist võib küll rääkida ning mainida minu puhul ka seda et olen vana-uus algajast akvarist. Sellest pole midagi. Kuid antud juhul on suure tõenäosusega minu probleemid selles et ostsin juba kauplusest haiged kalad.

_________________
180L, JBL e1501, 2x30W
3 tetra(bct),1 garra rufa, 1 sewellia
3+ killertigu,3+ amano krevett


Üles
 [ 32 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver