foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 32 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 15, 2009 09:36 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Jaan 14, 2009 02:54
Postitusi: 131
Asukoht: Tallinn
tommilak kirjutas:
Sest ma ei näe siis pikka aega kalu. Kes teab mis seal sees siis toimub. Mõni äkki sureb ära ja siis on terve vesi kes teab mida täis. Või mõni muu häda.


Kui sa oled kah kergelt paranoiline nagu mina :B , siis vaata õhtul/öösel taskulambiga oma hoolealused üle.

5-päevane pimendamine mõjub vetikate vastu imehästi ja enamik taimi elab selle probleemideta üle. Edaspidi katsu siiski piirata oma akvaariumi valget aega 8 tunni kanti, siis vetikas väga vohama ei kipu.

_________________
Akvaariumid: 54l + 60l + 200l
Kalad: 3x gupi, 6x platy, 2x molly, 5x neoon, 5x mini corydoras, 1x ancistrus, 3xSAE, 3x Botia, 2x marmor-guraami
Muud: õunateod ja 10 sorti veetaimi


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 15, 2009 09:52 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 31, 2007 08:54
Postitusi: 492
Asukoht: Pärnu
dasher kirjutas:
tommilak kirjutas:
Sest ma ei näe siis pikka aega kalu. Kes teab mis seal sees siis toimub. Mõni äkki sureb ära ja siis on terve vesi kes teab mida täis. Või mõni muu häda.


Kui sa oled kah kergelt paranoiline nagu mina :B , siis vaata õhtul/öösel taskulambiga oma hoolealused üle.

5-päevane pimendamine mõjub vetikate vastu imehästi ja enamik taimi elab selle probleemideta üle. Edaspidi katsu siiski piirata oma akvaariumi valget aega 8 tunni kanti, siis vetikas väga vohama ei kipu.


Ega mul polegi enam mingit vetikat :lol:

_________________
200l - 2 skalaari, 2 marmor guraamit, 1 pärlguraami, 1 gupi, 2 antsu, 1 red parrot, 1 SAE

Koduleht: www.freewebs.com/akvarist


Üles
 [ 32 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver