foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 17 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 27, 2011 10:37 
Moderator

Liitunud: Kolmapäev Jaan 25, 2006 01:18
Postitusi: 705
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
Vaatasin ka diagonaalis flech-i saadetud õunakete lehe läbi ja ega targemaks saanud.
Mina hakkasin kahtlustama veefirmat siis kui siin foorumis lugesin, et kra-l ka samal ajal üllatuslikult õunakad läinud.
Ma pole oma akvadesse oma pool aastat kindlasti mingeid kemikaale lisanud.
Umbes aasta tagasi kasutasin Excelit ja siis küll ei täheldanud tigude kadu.

Võibolla ongi "süüdlane" vask, mille suurem kogus võib veel joogivee lubatavate parameetrite sisse mahtuda, aga õunakale liiast.
Miks teised teoliigid ellu jäid? Eks erinevad liigid taluvad erinevalt vaske


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 27, 2011 10:37 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Tänud, Felch igati Sulle.

Vot, kentsakas ongi see, et õunakad kõik heitsid praktiliselt ühe nädalaga hinge. Torne aga ei paista miski häirivat (need, keda leidsin - kõik elus). Õunakad (nooremad, väiksemad ja kergemad) kerkisid kõik vee pinnale. Mul seal Riccia. Sealt siis noppisin ja selekteerisin. Mõne sain, kes "ust" enda poole rebis ja selle paigutasin mujale akvasse. Suuremad, purakamad olid põhjas kutud, aga ei haisenud. On ju loomulik, et teo elupäevad mingil hetkel loetud saavad, aga siis ta sureb enamaltjaolt ikka haisuga. Kalad ka tervise juures.

Ma kalduks ikkagi kahtlustama seda va "maagaasi". Kuigi hetkel sifoonides põhjast viimasel ajal mulle just eriti palju ei tulnud. On ka süsi abiks välisfiltris ja akvas oxydaator.

Jah, Googlega tõlkides saab tõesti palju nalja. Mul arvutis inglise-eesti sõnaraamat. Püüan sellega asju ajada. Ise olen õppinud saksa keelt, mis tänaseks väga roostes.

Paugust kohe ei oskagi öelda, kus tõlkimisel abi vajaksin. Jälle tuleb aga öö peale ning nii ei jõuagi hetkel Sinu saadetud linke põhjalikumalt uurida.

Aga suured tänud abivalmiduse eest!

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 [ 17 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver