foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 25 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 25, 2011 11:52 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Jaan 30, 2011 06:18
Postitusi: 19
Asukoht: soome
Kaua neil siis läheb, et kookonist välja areneda? Nädal, 2?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 25, 2011 07:31 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Pole ma aega arvestanud, sest kookoneid tekib mul palju ja järjepidamine läheb sassi. Pakuks siiski umbes 3-4 nädalat. Peamine - ära neid näpi.

Kui juhtumisi mari kuivema koha peale tehtud, siis ei pruugigi sealt kedagi kooruda. Aga mul on juhtunud nii, et kui kuivale tehtud mari (näiteks akvast välja toa seinale) on liialt kauaks (siis umbes üle 3-4 nädala) seisma jäänud, olen tolle ära võtnud, et suurtele kaladele maiuspalaks anda. Mõnel korral olen märganud, et mari seest õõnes ja pisikesi teoterakesi täis. Need ma siis sopsutan akvavette.

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 25, 2011 09:45 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mai 14, 2011 07:44
Postitusi: 91
Pildid: 1
Asukoht: Harjumaa, Jüri
Küsimus võib rumal olla, aga andke algajale andeks, tigusid ei ole varem pidanud.
Mul neli õunakest. Eilsest õhtust saati näen, et kolm tigu "murravad" kangesti neljandat, teevad külakuhja, küll kõik korraga, küll ühekaupa, aga rahu talle sugugi ei anta. Kas see võib paaritumistegevus olla? Kuidagi pikalt käib see jant ja ma üsna mures, et teevad liiga.
Aitäh ette! :D

_________________
120 l: Tetra Ex 1200, antsud, mõõksabad, platyd, klaaskalad, kirsikrevetid, vohav taimestik.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 25, 2011 10:13 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Minu arust ei pea Sa nüüd küll selle "külakuhja" pärast muret tundma. Mine tea, mida nad seal teevad. Minul teevad ka nii ja siiani pole see nende tervise pale hakanud. Väga võimalik, et seks-poks-murumängud.

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juul 25, 2011 11:20 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mai 14, 2011 07:44
Postitusi: 91
Pildid: 1
Asukoht: Harjumaa, Jüri
Aitäh kiire vastuse eest! :) Ajas jah natuke ärevaks, sest nii pikka-pidevat maadlust pole enne täheldanud. Tegelased mul miski paar-kolm kuud olnud ja siiani enam-vähem eraldi kõik toimetanud, vahel vaid põgusalt kontakteerudes. Jään siis põnevusega tittesid ootama (ohjah, antsudel tundub ka pesakond "soolas" olevat :? ), ehkki siit juba aru saanud, et küll võib küllale liiga ka teha... :roll:

_________________
120 l: Tetra Ex 1200, antsud, mõõksabad, platyd, klaaskalad, kirsikrevetid, vohav taimestik.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 05, 2011 09:44 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mai 14, 2011 07:44
Postitusi: 91
Pildid: 1
Asukoht: Harjumaa, Jüri
Njah, külakuhjad on viljakaid tulemusi andnud :D .Kookonite lugemine on tänaseks juba sassi läinud, miski kümmekond ilmselt on neid olnud ja tittesid kokku lugeda ei üritagi. Õnneks olen ühe zoopoega kaubale saanud, kes mu mudilased riburada omale saab, kui nad tiba veel kosuvad.
Kes siin silmas ja mõni õunake puudu on - jagan rõõmuga :)

_________________
120 l: Tetra Ex 1200, antsud, mõõksabad, platyd, klaaskalad, kirsikrevetid, vohav taimestik.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 05, 2011 10:03 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Näe, läks vaid paar kuud ja elamine tigusid täis! Said nüüd ometi oma munakobarad! Hea, et Sul poega suhe, kuhu ülearuseid tigusid viia.

Mainisid, et ka antsudel vist pere paljundamine käsil. Kuidas sellega on? Said tittesid?

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 06, 2011 09:07 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mai 14, 2011 07:44
Postitusi: 91
Pildid: 1
Asukoht: Harjumaa, Jüri
No sain oma munakobarad! :lol: Ja otsa veel ei paista, alailma leian jälle uue kookoni.
Aga antsudel siiski sel korral haudumine välja ei tulnud, kahtlustan, et läksin akva puhastamisega liiga hoogu, peale seda jättis papa Villu oma kurna maha. Natuke kahju ikka, ehkki eelmise pesakonna laialijagamisega oli tükk tegemist (kõva 30 mudilast!). Nüüd rohkem ei üritatagi. Kummalisel kombel ei sobi mu antsudele kookosekoorest pesakoobas, no kohe grammigi huvi ei paku. Oma esimese pesakonna tegid suure teokarbi alla, aga selle korjasin hiljem akvast välja, kui olin siit lugenud hirmu-ja-õuduse-lugusid teokarbi keerdudesse kinni jäänud antsudest.

_________________
120 l: Tetra Ex 1200, antsud, mõõksabad, platyd, klaaskalad, kirsikrevetid, vohav taimestik.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 06, 2011 10:43 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
valgusvalgus kirjutas:
No sain oma munakobarad! :lol: Ja otsa veel ei paista, alailma leian jälle uue kookoni.
Aga antsudel siiski sel korral haudumine välja ei tulnud, kahtlustan, et läksin akva puhastamisega liiga hoogu, peale seda jättis papa Villu oma kurna maha. Natuke kahju ikka, ehkki eelmise pesakonna laialijagamisega oli tükk tegemist (kõva 30 mudilast!). Nüüd rohkem ei üritatagi. Kummalisel kombel ei sobi mu antsudele kookosekoorest pesakoobas, no kohe grammigi huvi ei paku. Oma esimese pesakonna tegid suure teokarbi alla, aga selle korjasin hiljem akvast välja, kui olin siit lugenud hirmu-ja-õuduse-lugusid teokarbi keerdudesse kinni jäänud antsudest.


Tigude arvu püüa ikka kontrolli all hoida!

Minu isane Antsust suguelusuurkuju on justkui magnetiga oma igivanas kookosekoopas kinni. Öösel vaid hiilib välja. Sinna meelitab ta ka oma pruute. Korda paar on ta mingil kummalisel kombel meelitanud näitsikud teise kookosesse, aga see ka seal untsu läinud. Ikka omas kodus kooruvad tited. Mul on hetkel oma 200 titte kasvamas (!)

Kui marjakobar ripakile jäetud, siis hea tahtmise juures saad sellest ise oma hoole alla võttes ning eraldi pisemas akvas ilma issita tited kasvatatud. Olen selle ka omal ajal läbi teinud.

Lahe nimi Su Antsul! Peaks oma vist Karlaks ristima!

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 11, 2011 04:35 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mai 14, 2011 07:44
Postitusi: 91
Pildid: 1
Asukoht: Harjumaa, Jüri
Suurema osa teomudilastest kolisin väiksemasse akvasse, mis ainult nende päralt, et ei rikuks suure akva tasakaalu ära. Hetkel aga on rõõmustavalt palju neid, kes teolapsi tahavad, poodi vedamiseks kuigi palju ei jäägi :)
Elukatel on, jah, kõigil oma nimi :D .Villu sai oma nime harjase järele, et-noh punkar :lol: ja tema kaasa siis suupäraselt Valli. Ja nii edasi:). Njah, tõele au andes, pisitigudel küll nime ei ole ja kesse jaksaks neid ristida ja kesse neil vahet teeks :roll:
Aga Sul on küll aukartust äratav antsu-lasteaed kasvamas!!! :o Tragi antsu-papa, pole midagi öelda! :lol:

_________________
120 l: Tetra Ex 1200, antsud, mõõksabad, platyd, klaaskalad, kirsikrevetid, vohav taimestik.


Üles
 [ 25 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver