foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 409 postitust ]  Eelmine  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 27, 2013 02:42 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Sellepärast ma kirjutasingi Lauterist, kui soovitati Sõpruse pst.-le minna. Kaup tuleb Lauterisse ja sealt jagakse filiaalidesse laiali. Kõige rohkem akvasid (seega ka erinevaid kalu) on Lauteris. Seal on ()või äkki oli!) võimalik automaadist parkimispiletit saada. Kuigi ega Sõpruse pst. oma ka kehv ole. Sõpruse pst.-l saab elumajade vahele parkida.

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 17, 2013 01:02 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Jaan 23, 2012 10:14
Postitusi: 141
Pildid: 1
Asukoht: hiiumaa
Jagaks oma kogemust:

Teada-tuntud lemmikloomade pood, kalade "lett"
Venekeelne müüja, venekeelne ostja.
Käiakse akvade juures ja mees osutab: " 3 seda, paar seda, võtaks veel mõne selle ja need on ka ilusad- neid ka 5 tükki!"
Tagatipuks lisati sinna kompotti veel üks betta, kusjuures veel samasse kilekotti koos teiste kaladega.

Einoh- raha ruulib, ei mingit vastuvaidlemist sobivuse ja tingimuste asjus.

edu


Üles
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 23, 2013 03:49 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Ehh, saaks kuidagi niikaugele, et Betta Tallinna ka tuleks, saaks ehk pisut vaheldust.
Ühest küljest saan aru, et kalade usaldusväärsetest kohtadest toomine ning eriti kohapeal paljundamine, aga ka korralikult karantiinis hoidmine on tülikas ja kulukas. Aga ikkagi on kurb, kui vaadata poodides toimuvat - odav Poolast toodud massikaup ruulib. Võiks siinsesse konkurentsi liituda keegi, kes on tõsiselt asjatundlik ja viitsib midagi ka ise ära teha, mitte lihtsalt kaste liigutada. Aga see vist unistus, millel pole määratud täituda, ka jõuluvana siin ei aita...

_________________
http://akvarist.eu


Üles
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 23, 2013 05:03 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2013 01:39
Postitusi: 867
Pildid: 20
Asukoht: Tallinn
Olen isegi seda mõtteis mõlgutanud et Tallinnas võiks olla vähemalt veel üks akvapood kus saaks asjatundliku ja professionaalset teenindust.

Hetkel on Eesti akvaristika tasandil üks parimaid teadmuspagaseid käesolev akvarist.ee foorum. Vahest kasvab ühel päeval siit akvaristide seast välja tulevane tasemel akvapood. Ma ei pea siin silmas veebipoodi. :)

_________________
180L, JBL e1501, 2x30W
3 tetra(bct),1 garra rufa, 1 sewellia
3+ killertigu,3+ amano krevett


Üles
PostitusPostitatud: Kolmapäev Dets 25, 2013 09:05 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 14, 2005 08:23
Postitusi: 161
Asukoht: Harjumaa - Tallinn
Enne jõule oli käimist Mustakivi Rimisse.Ja suur oli mu üllatus,kui sealt lemmikloomapoest avastasin ka akvaariumid.Vaadata ei saanud lähemalt, sest just jõudis uus partii igasuguseid kalu sinna akvaariumidesse kohale ja hakkati vastu võtma.
Ka seda ei taibanud vaadata, mis firma või kelle see pood on.

_________________
120l 5 guraamit,killer teod,1 rumminina,1 raspora,taimed
24l 3 amanokrevetti,taimed,2 õunatigu


Üles
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 13, 2014 04:18 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Jaan 09, 2014 10:33
Postitusi: 4
KRA kirjutas:
Kusagil Lasnamäel, Ida-Keskuse kandis vist, on neil veel üks filiaal.


Punane 16C. Zanzibaari taga, kasiino sissepääsu kõrval.


Üles
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 13, 2014 05:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2013 01:39
Postitusi: 867
Pildid: 20
Asukoht: Tallinn
Eelmise 2013 aasta novembrist on tekkinud Sõpruse pst 201/203 Magistrali Rimi hüpermarketi esimesele korrusele Zoo Planet. Sealgi on akvakalasid.

_________________
180L, JBL e1501, 2x30W
3 tetra(bct),1 garra rufa, 1 sewellia
3+ killertigu,3+ amano krevett


Üles
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 15, 2014 12:19 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 25, 2009 10:31
Postitusi: 506
Asukoht: Tallinn/Laagri
Rein kirjutas:
Ehh, saaks kuidagi niikaugele, et Betta Tallinna ka tuleks, saaks ehk pisut vaheldust.
Ühest küljest saan aru, et kalade usaldusväärsetest kohtadest toomine ning eriti kohapeal paljundamine, aga ka korralikult karantiinis hoidmine on tülikas ja kulukas. Aga ikkagi on kurb, kui vaadata poodides toimuvat - odav Poolast toodud massikaup ruulib. Võiks siinsesse konkurentsi liituda keegi, kes on tõsiselt asjatundlik ja viitsib midagi ka ise ära teha, mitte lihtsalt kaste liigutada. Aga see vist unistus, millel pole määratud täituda, ka jõuluvana siin ei aita...


No nii.
Mina tunnen ka, et midagi oleks nagu puudu siin Tallinnas sellel rindel.
Aga sõnadesse panna... kohe paugu pealt ei oskagi.

Ma arvan, et sellest tulekski alustada, et kaardistada olemasoleva olukorra puudujäägid.
Kui neid puudusi siin analüüsida, küll siis vastavad kauplused ka oma korrektuurid sisse viivad.
Ma loodan vähemalt.


Üles
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 16, 2014 05:49 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2013 01:39
Postitusi: 867
Pildid: 20
Asukoht: Tallinn
Seni kui kalu müüakse koos roti-, kassi- ja koeratoiduga ning saepuru aluspanuga jääbki akvaristika tase "kauba" ära müümise nutusele tasandile. Tasemel akvaristikapoe pidamist võiks võrrelda tippspordiga või miks mitte ka mõne teise kõrgetasemelise proffesionaalse elukutsega. Kui teed kehvasti ja lohakalt siis läbi ei löö ning jääd nälga.

Samas kui suurt nõudlust ja turgu oleks Eestis ühele heale akvaristikapoele?
Kas Eestis oleks piisavalt akvariste kes aitaksid oma nõudluse ja ostujõuga üleval hoida akvaristikapoe kõrget lippu?

Millegipärast tundub mulle et Eesti "kümme tuhat akvaristi" sellise akvaristikapoe tekkimist ei soodusta. Veel ei vea välja, veel pole õige aeg, kahju. Hetkel ju Eesti akvaristikas tõsist konkurentsi pole ja ei tea kas niipea tulebki. :)

_________________
180L, JBL e1501, 2x30W
3 tetra(bct),1 garra rufa, 1 sewellia
3+ killertigu,3+ amano krevett


Üles
PostitusPostitatud: Reede Mär 21, 2014 05:32 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Okt 15, 2003 04:15
Postitusi: 494
Pildid: 2
Asukoht: Harjumaa
roosi kirjutas:
Enne jõule oli käimist Mustakivi Rimisse.Ja suur oli mu üllatus,kui sealt lemmikloomapoest avastasin ka akvaariumid.Vaadata ei saanud lähemalt, sest just jõudis uus partii igasuguseid kalu sinna akvaariumidesse kohale ja hakkati vastu võtma.
Ka seda ei taibanud vaadata, mis firma või kelle see pood on.


Mustakivi Rimi teine nimetus on Lasnamäe Centrum, Mustakivi tee 13. Sealne lemmikloomapood kuulub Zooplaneti ketile. Müügil lisaks kalade ning suhteliselt suurele akvaristikatarvete valikule ka akvaariumitaimed, mis üllatas meeldivalt. Pood ise avar ja jättis täitsa hea mulje oma puhtuse ning operatiivse teenindusega. Plaanin lähiajal seda poodi veidi lähemalt uurida. Kalad tundusid esmapilgul küll terved olema.

_________________
450L taimeakvaarium
Hemigrammus ocellifer
Paracheirodon axelrodi
Trigonostigma heteromorpha
Krevetid


Üles
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 22, 2014 03:48 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Mär 20, 2014 10:49
Postitusi: 34
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
siksu kirjutas:
roosi kirjutas:
Enne jõule oli käimist Mustakivi Rimisse.Ja suur oli mu üllatus,kui sealt lemmikloomapoest avastasin ka akvaariumid.Vaadata ei saanud lähemalt, sest just jõudis uus partii igasuguseid kalu sinna akvaariumidesse kohale ja hakkati vastu võtma.
Ka seda ei taibanud vaadata, mis firma või kelle see pood on.


Mustakivi Rimi teine nimetus on Lasnamäe Centrum, Mustakivi tee 13. Sealne lemmikloomapood kuulub Zooplaneti ketile. Müügil lisaks kalade ning suhteliselt suurele akvaristikatarvete valikule ka akvaariumitaimed, mis üllatas meeldivalt. Pood ise avar ja jättis täitsa hea mulje oma puhtuse ning operatiivse teenindusega. Plaanin lähiajal seda poodi veidi lähemalt uurida. Kalad tundusid esmapilgul küll terved olema.





Nende kaladega on seal olnud viimasel ajal mingi jama,pidevalt leian seal lasnamäe centrumi zooplanetis mõne laiba kuskil ja vahepeal oli ohtralt kalu karantiinis.Zooplanetisse pole mõtet taimi küll vaatama hetkel minna,ma loll samuti veel algaja ja taimedest veel palju ei tea ja mis kus kui palju maksab,aga mul sõbranna töötab kalakeses ja on mulle suur abimees :). Zooplanetis on hetkel taimede hinnad laes,ostsin soodukaga kuskil 2nädalat tagasi taime mis maksis 11eur taime nime ei mäleta,aga see oli tilli taoline.Hiljem sain teada,et sellist saab kalakeses 3.50ga.Hiljuti käisin ka ümera keskuse zooplanetis ja uurisin taimede hindu ja müüja oli aus ja ütles kohe,et kui rahakott pole rahast paks parem siis minna teise poodi kuna taimede hinnad on jubedad.Uurisin ka miks ja öeldi,et omanik tellib nüüd teiselt firmalt neid taimi ja hinnad nüüd vahetusid ja sealt poest ei leia alla 10eur küll ühtki taime enam.Müüjad nüüd ootavad mil kõik taimed ära kõdunevad,et omanik saaks aru et selliste hindadega küll taimi ei müü.Nüüd vaadates teiste poodide hindu taimedele siis hinnavahe on tõesti väga suur :/


Üles
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 23, 2014 02:08 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Okt 15, 2003 04:15
Postitusi: 494
Pildid: 2
Asukoht: Harjumaa
ertserts kirjutas:
Kullar, ai...pühapäev pole kõige parem päev Tallinna akvapoodide külastuseks (enamus suletud). :)

Kui aga muud võimalust hetkel pole siis tulevad mulle koheselt meelde järgnevad pühapäeval lahtiolevad akvapoed:

Kalake (peaks olema uusi kalu) - http://www.kalake.ee
Pet Center (asub Rocca al Mare keskuses Kalakese poe kõrval, kuid Kalake on parem) - http://lv.petcenter.bart.sk/ee
Zooplanet, "Mustakivi Selver", Mustakivi 3A (peaks lahti olema) - http://zooplanet.ee

Ja ega rohkem vast pühapäevaseid akvapoode Tallinnas polegi. :lol:


Zooplaneti kauplused, kus kalu ja taimi müüakse, kõik pühap avatud ja asuvad kaubanduskeskustes: Lasnamäe Centrum, Mustika Keskus, Haabersti Rimi, Ümera Maxima, Magistrali Rimi, Kristiine Keskus, Rocca al Mare Keskus.

_________________
450L taimeakvaarium
Hemigrammus ocellifer
Paracheirodon axelrodi
Trigonostigma heteromorpha
Krevetid


Üles
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 25, 2014 10:57 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Okt 15, 2003 04:15
Postitusi: 494
Pildid: 2
Asukoht: Harjumaa
KRA kirjutas:
Mulla ja Tartu mnt. on ilusad ja puhtad kohad. Mullas rohkem pisemad kalad. Tartu mnt.-le pole ise enam kaua sattunud, aga sealt sõib leida vahest eksootilisemat kaupa.
e.


Tartu mnt poes just eile käisin. Vist ainus kauplus Eestis, kus müüakse ilusaid suuri ja hästi hoitud diskuseid. 2-3 akvaariumit oli neid täis. Teeninduse ja asjatundlikkuse kohta saab ka ainult häid sõnu öelda.

Aga tootevaliku osas on ikkagi Kalake Rocca al Mares ületamatu mu meelest. Mitmed spetsiifilisemad kaubaartiklid, mida ma mujalt pole leidnud, olen sealt kätte saanud. Kalade sortiment on neil küll veidi piiratum kui mõnes teises kaupluses. Zoomaailmas (Lauteris ja Sõpruse pst-l) on suurem kalade valik.

_________________
450L taimeakvaarium
Hemigrammus ocellifer
Paracheirodon axelrodi
Trigonostigma heteromorpha
Krevetid


Üles
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 28, 2014 02:47 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2013 01:39
Postitusi: 867
Pildid: 20
Asukoht: Tallinn
Üritasin siin vaadata meie Eesti akvaristika veebipoode.

Ma ei näe Kalakese kalu ja hindasid: :(
http://pood.kalake.ee/store/Store/Browse?category=98

Ei näe ka Amazonica uuelt kodukalt kalu ja hindasid: :(
http://amazonica.ee/et/kalad

Kus ma veel näeksin Eesti veebipoodides kalu ja ka hindasid? :-k

Kuidagi nukker ja tühi on see Eesti pilt läbi Interneti vaate või siis ei tea ma millisest paigast vaadata.

_________________
180L, JBL e1501, 2x30W
3 tetra(bct),1 garra rufa, 1 sewellia
3+ killertigu,3+ amano krevett


Üles
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 10, 2014 05:00 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 17, 2013 01:39
Postitusi: 867
Pildid: 20
Asukoht: Tallinn
Käisin siin ükspäev Kalakese poes.

Pea et kõik akvad olid seal punasesildiliselt karantiinis.
Kas keegi on kursis et mis seal Kalakeses toimub ja on teoksil või on see akvade 90% karantiin põhjendatud olukord? :-k

Unustasin kohapeal küsimast. Samas polnud ma seal akvapoes ainuke akvarist kes vahtis ringi suu imestusest lahti.

_________________
180L, JBL e1501, 2x30W
3 tetra(bct),1 garra rufa, 1 sewellia
3+ killertigu,3+ amano krevett


Üles
 [ 409 postitust ]  Eelmine  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver