foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 39 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 29, 2008 11:41 
Moderator

Liitunud: Kolmapäev Jaan 25, 2006 01:18
Postitusi: 705
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
renxx kirjutas:
Veel oleks muidu küsimus poe asukoha kohta Tallinnas, et kus see kõige külastatavamaks muutuks?


Kui põhirõhk on ikka netipoel, millele pakud ka kulleriga kojukannet või siis kontorisse ise järgitulemist + kontoris nõustmist jms, siis minu arvates on esmatähtis, et oleks mugav autoga ligi saada, ega peaks parkimise eest tasuma (koht peab olema ka lihtsasti leitav, mitte kuskil end. tootmiskompleksi "tagahoovis").
Viimase aja ebameeldiv trend on ka see, et pühapäeviti on enamus akvapoode kinni.
Töönädala sees on liialt muid tegemisi ja kui laupäeval ka muud plaanid/tööd eest, siis pühapäeval võid ainult Kalakest külastada (mingid "vitriinid" on ka Ülemiste keskuses)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 08:56 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 18, 2007 10:43
Postitusi: 230
Asukoht: Kesk-Eestis Türil Kevadpealinnas
Poe teema ikkagi veel päevakorras ja nüüd vaja palju abilisi kaas akvariste kes aitaks veel nõu ja jõuga ja praegu siis hakkame uurima poepindade asukohti ja hindasid.
Kõige atraktiivsem koht mulle endale oleks ülemiste keskus, aga see oleks ka kõige kallim pakutavatest pindadest arvatavasti. Aga seal oleks meeletu külastatavus just eriti nädalavahetustel. Pühapäevase avatud oleku kohta ei oleks mitte midagi vastu, kuna algul plaan nagunii ise seda kõike vedama ja pidama hakata ja juba harjunud laupäeviti töötama, et mis see pühapäevgi siis ära ei ole.
Kõik kellel vähegi teadmisi ja tuttavaid poepindadest midagi teadvaid inimesi tervitaks heade rendihindade pakkumistega. Olen üldse praegu igasuguse abistava info eest teile kõigile tänulik.
See tõesti tundub ssuur ettevõtmine ja kiiresti alla viiv, aga siiski olen noor ja mu kaasabilised on noored ning tahtmist ja jaksu meil jätkub:P
Päikest ja peatset uue akvapoe valmimist sooviv Rene.

_________________
90l akva 22.02.08
minu tegemiste kodulehed:
http://www.limelight.ee
Kõik valgustusest


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 10:52 
Akvarist

Liitunud: Reede Nov 18, 2005 12:19
Postitusi: 28
Tubli renxx. Sellises suures ostukeskuses oleks külastatavus tõesti suur. Ja ei ole ka parkimisprobleeme (oluline). Kuidas aga müüjaid või iseennast motiveerida ka pool aastat pärast kaupluse avamist olema abivalmis ja kliendisõbralik? Üheksa klienti kümnest tulevad lihtsalt vaatama, näppima-käppima-pärima, aga ei osta midagi. Müüjad väsivad ruttu ja viitsi hiljem ka paadunud akvaristidega tegeleda. Väikese palga puhul aga võib tekkida kaadrivoolavus, mis kindlasti kasuks ei tule. Eraldiseisev hoone oleks kindlasti parem ja mugavam juba akvat omavatele inimestele. Kui aga rõhuda mullide ja pisikeste akvade müügikäibele, siis kindlasti ostukeskus. Jõudu ja edu.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 11:17 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 18, 2007 10:43
Postitusi: 230
Asukoht: Kesk-Eestis Türil Kevadpealinnas
Plaan on siis ise seda kõike elustama ja vedama hakata ja töölistele ei ole veel esialgu plaani panust teha eriti.
Kui siis ainult spetsiaalseid asja jagavaid inimesi appi võtta. Ülemistega võib tekkida probleem rendipinna saamisega. Kuid siiski on veel asi uurimise all ja plaan leida kliendisõbralik asukoht, mitte kuskile keldrisse:P
Asi peab ennast müüma panema ja asukoht ning külastatavus mängib põhirolli selles nii et ei hakka esimesse suvalisse kohta seda asja püsti toppima:)
Ja asja tasumiseks hakkame ise ehitama ja paigaldama ja kõiki vajalikke teenuseid pakkuma inimestele, mis seotud akvandusega, aga see siis kui see kõik ükskord käima läheks.

_________________
90l akva 22.02.08
minu tegemiste kodulehed:
http://www.limelight.ee
Kõik valgustusest


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 11:24 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Jaan 24, 2005 05:07
Postitusi: 220
Asukoht: Tallinn. Monte-negro.
Tsiteeri:
Kõige atraktiivsem koht mulle endale oleks ülemiste keskus


Vaidlen vastu, tahad sa oma klientideks palju nutvaid lapsi, ostukärudega juhme mammasid, näpu ja ilajälgi igapäev akvaariumitel, mõttetuid hängivaid pubekaid, vargusi, lõhutud kaupa ja kallist üüri? Tegu ikkagi väga konkreetse sihtrühma kaubaga. Soovitaksin pigem äärelinna odavamat üüripinda, saad kliendid kes ka tegelikult midagi konkreetset ostma/uurima tulevad. Pikas perspektiivis saad usaldusväärsed püsikliendid. Rahval likkagi tekib hobide jaoks järjest rohkem vaba raha, ma ei näe väga lootusetut seisu, võid veepeal püsida küll :)

_________________
http://akva.karahh.pri.ee


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 11:39 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 16, 2007 10:18
Postitusi: 207
Asukoht: kodus
ma arvan ka nii, nagu KaRahh... a, muide lastega liiguvad ringi ka juhmid papad, a la ma tundsin küll solvatuna end ja tavaliselt ma lastega soppamas ei käi!! närvide mäng nagu!

_________________
algus 22.12.07, 280L .Asukad:Ancistrus, Pelvicachromis pulcher, Hemichromis Bimaculatus, Crossocheilus siamensised,Labidochromis caeruleus, Metriaclima estherae, Melanochromis Cyaneorhabdos, Convict Cichlid ja taimed.
60L


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 11:45 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 18, 2007 10:43
Postitusi: 230
Asukoht: Kesk-Eestis Türil Kevadpealinnas
See on hea vahemärkus muidugi, aga siis peaks olema sellises kohas äärelinnas, kuhu kanti rahvast palju ligi satuks ja just ka ostujõulisemat klientuuri, et siis kas laagri nõmme kant või roccalmare või ülemistes kuskil:)

_________________
90l akva 22.02.08
minu tegemiste kodulehed:
http://www.limelight.ee
Kõik valgustusest


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 12:10 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 23, 2007 11:01
Postitusi: 961
Asukoht: Tallinn
TEad renxx- ma ka arvan, et ülemiste keskus ei sobi- vähemalt sellise idee puhul nagu sul on. (seal on ju ruumi ikkagi vähe)
Aga Nõmme?
Muide, Tallinn-Väikese jaamahoone? (alumisel korrusel seal on korterid aga ülemine korrus mu meelest seisab tühi. Ja päris suur parkla on seal maja ees ka olemas juba)
Kas Nõmme jaamahoone on kasutuses?

_________________
3 Guraamit, 1 ants,2.10.07,4 pärlskalaari 14.10. 07 15.10.07 ants Tinna,08.07.08 Hoplosternum thoracatum Algus 29. 07. 07. 250L AZOO CF-1200,CO2; 4x 30w 21. 09. 08 500L +õhupump13.10.08 http://filmipaevad.ee/2011/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 12:29 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mär 25, 2006 12:41
Postitusi: 168
Asukoht: Mere ääres. Seal, kus lõpeb asfalt.
Nõmme jaamahoones asub mu mäletamistmööda politsei ja Eesti Post.

Mustika keskuses on pinda , on maaalune parkla+suur parkla maa peal. Suht-koht vaikne koht, ligipääsetavus hea ka ühistranspordiga.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 02:35 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 09, 2004 05:56
Postitusi: 728
Asukoht: Tallinn
Kui Sul ei ole kavas tööjõudu palgata siis ei tule vast kõneallagi poodi kusagile ostukeskusesse asutada kuna reeglina sätivad nad rendileppesse ka lahtioleku ajad ja usu, Sa ei taha ja ei jõua aastaringselt 12h ainult tööl olla. Minu arvates ei ole see pinna otsimine esialgu aktuaalne. Tuleks ikka alustada otsinguid kaupade tarniate seas. Nagu siin keegi vihjas siis oleks üks kaubamärk Eheim. Saada neile mail ja uuri tingimusi. Veendud üsna ruttu,et ühe poega ja kahe mehega ei hammusta Sa nende tingimusi läbi.Teine asi on kalad,taimed. Oled uurinud palju need idamaades maksavad,missugused on tarnetingimused? Et nüüd uut akvapoodi teha peaks olema ikka mingi iva millega teisi lüüa,kas siis odavad hinnad või suur kaubavalik. Nii,et alusta ikka sellest...

_________________
www.basset.ee


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 02:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 18, 2007 10:43
Postitusi: 230
Asukoht: Kesk-Eestis Türil Kevadpealinnas
Uaru jagan su pessimismi, aga tootevalikus on meil plaan teha koostööd teis maaletoojaga kes on sella alaga tegelenud juba 10 aastat ja võtame neilt edasimüüja hinnad ja arvestame enda hindadeks ümber. Palju asju üritame ka omade kätetöödega hakkama saada ja Ülemistekeskuse asi välistatud, plaan siiski vaiksem ja rahulikum aga suht kliendimeelitav koht leida:)

_________________
90l akva 22.02.08
minu tegemiste kodulehed:
http://www.limelight.ee
Kõik valgustusest


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 02:49 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Uue poe lisandumine muidugi tooks vaheldust ja oleks teretulnud.
Paraku näen sellisel ettevõtmisel mitmeid karisid, enamus johtuvad samast põhjusest - siinne suhteliselt pisike ostjaskond ning sellest tingitud pisike käive.
Minu arusaamist mööda internetimüügi puhul enamasti üritatakse laoseisu hoida minimaalsena, paraku kahtlen et pisikese käibe korral saaks kaupa niipalju odavamalt kätte et oleks võimalik konkureerida suurte internetipoodidega. Kui aga hind on sama kuid kauba kättesaamine võtab rohkem aega kui kusagilt suurest internetipoest otse tellides siis tekib mul küsimus miks ma peaks tellima siinsest internetipoest - kas pelgalt patriotismist?
Kui teha traditsiooniline kauplus siis kõikvõimalike varuosade letis hoidmine teeks küll akvaristid õnnelikuks kuid tähendaks ühtlasi suurt hulka seisvat raha - üldjuhul varuosi läheb vaja harva. Kõikvõimaliku tehnika letishoidmine tähendab üldse et alla tuleb panna päris kopsakas summa raha. Kui hoida tõsist kala- ja taimevalikut siis lisanduvad veel püsikulud hooldamisele (inimeste palgad), elektrile jms. pluss riskid (ntx tuleb suur voolukatkestus või jama veevärgis ja kalad annavad otsad). Veelpüsimiseks oleks vaja päris korralikku käivet, rahaline pool peab ikka üsna selge olema kui ei taha suure miinusega lõpetada. Võib-olla on see tõesti ka võimalik ja olen lihtsalt pessimist. Kui mul oleks elu igapidi kindlustatud ja palju vaba raha siis prooviks ehk isegi, kahjuks on asi sellest kaugel. ;)
Kuid vaatamata mõningasele skeptitsismile hoian muidugi pöialt et asi teoks saaks.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 02:52 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 09, 2004 05:56
Postitusi: 728
Asukoht: Tallinn
renxx kirjutas:
Uaru jagan su pessimismi, aga tootevalikus on meil plaan teha koostööd teis maaletoojaga
Et siis hinnad ei ole argument? Jääb loota ainult kaubavalikule...ja eeskujulikule teenindusele.

_________________
www.basset.ee


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 03:16 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 02, 2007 12:20
Postitusi: 803
Asukoht: Tartu
Rein kirjutas:
Kui aga hind on sama kuid kauba kättesaamine võtab rohkem aega kui kusagilt suurest internetipoest otse tellides siis tekib mul küsimus miks ma peaks tellima siinsest internetipoest - kas pelgalt patriotismist?

See patriotismivärk ei olegi nii paha mõte. On ju see meie enda raha mis siin pöörib...kui anname ära välisettevõtjale jääb ju meile vähem.
Ise eelistan ka toidukaupade ostmisel eesti kapitalil põhinevaid ettevõtmisi.
Vabandan, kui ei läinud päris teemasse! :wink:

_________________
1000 liitrine - /viewtopic.php ... sc&start=0


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 30, 2008 04:13 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 09, 2004 05:56
Postitusi: 728
Asukoht: Tallinn
Ja kui äri hapuks läheb siis on patrioodid kadunud nagu niuhh :wink: Käive on see mis paneb asjad paikka...

_________________
www.basset.ee


Üles
 [ 39 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver