foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 38 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 15, 2007 07:08 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 14, 2004 07:38
Postitusi: 39
Asukoht: Saaremaa
Võibolla oleks ka mõte teemakohaste särkide trükkimine? Või näiteks akvarist.ee särgid? E: sorri, pole teist teemat lugenud :oops: Aga vb annaks panna kokkutulekul nimed kirja, kes soovivad jne. ka arutelu, milline särk, kindlasti oleks ka inimene olemas , kes särgi läpakas valmis "joonistaks" .


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 15, 2007 07:49 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 01, 2007 08:35
Postitusi: 396
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Tere Lgp Akvaristid :!: Kokkutulekuni on jäänud 13 päeva.Kas on veel kellelgi tekkinud mõttesähvatusi ja ideid :?: Felsh käis särgi idee välja,uurisin seda ühest firmast keskmine hind koos pildi ja tekstiga tuleks ca 200 eek tükk .Valmis teeksid nad 1päevaga,kuigi uurisin ainult ühest kohast.Mis te arvate :?: REIN sinu idee seoses viktoriiniga on väga asjalik,kas seda on võimalik teostada :?: KÄPIK tahtis projektori kaasa võtta on see võimalik :?: siis võtaks FELCH kinolina kaasa.Akvapoodidest on selgunud tänase päeva seisuga niipalju,et kohale tullakse Lauteri ja sõpruse pst poodidest .Täna käisin ja maksin kokkutuleku saali rendi ära.

_________________
240l 1 Tiiger oskar 2 Red Parrotit,2 Hypostomus plecostomus albiinot.
25 l beebiakva.
http://nagi.ee/photos/kasss


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 15, 2007 08:20 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Allariga vesteldes tekkis idee, et tõepoolest, võiks ju olla miski viktoriin või muud sorti seltskondlik mäng. Kasvõi kuniks esimene ehmatus/võõristamine möödas. Ja oleks ju tore auhindu ka saada. Siin võiksid akvapoed ennast reklaamida ja mingi auhinna välja panna. Kasvõi purk kalatoitu. Ja äkki on neil endil sellega seoses mõni hea mõte? Kasvõi tiba reklaamihõnguline.
Rein on vist Tartu mnt. poe inimestega tuttav, äkki tutvustad neile mõtet? Ja kui loosi läheb, ehk mõtled ka viktoriini peale
kui peaks olema selline vedamine, et mõni teinegi pood paneb miskit nänni auhinnaks, võiks need jagada nt. parima "loengu" pidajale ja/või parima akvapildi/isetehtud vidina esitlejale. Kui selliseid muidugi on.
Mis särki puutub, siis mina tahaks küll sellist. Äkki on meie seas mõni kuntsimaitsega akvarist, kes kujunduse teeks? Ise mõtlesin, et selja peal võiks olla mõne ilusa akva üldvaade (nt. Karahhil on eriti maalilised akvad, teistel kindlasti ka). Eespool aga ehk samuti mõni kena kala ja tekst "I akvaariumihuviliste kokkutulek 2007". Pildi all meie foorumi veebiaadress.
Sobiks nii?
Muide, isetehtud (tehnika-) vidinaid võiks samuti kaasa lohistada ja teistele demoda! Elektroonikute kokkutulekul oli see üks tippsündmusi. Ja akvaariumie me ju ei saa kaasa võtta...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 15, 2007 08:36 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 16, 2005 05:53
Postitusi: 1146
Pildid: 8
Asukoht: Harju/Tallinn
Kelledel on pilte mida näidata teistele ja ei taha koduarvutit selga võtta siis oleks hea kui on võimalus pildid USB mälupulgale
panna - läptoppe tuleb ju mitu ja siis on võimalus ka teistele demoda oma akvat või akva tehnilisi lahendusi.Ise võtan kaasa oma läptopi
nagu regamiskuulutuses mainitud ja TSI (tee see ise) alajaotusest võtan kaasa minu variandi
LED -öövalgustusest.

_________________
kodune 200 liitrit (led 24x3W)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 15, 2007 09:26 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Felch kirjutas:
Rein on vist Tartu mnt. poe inimestega tuttav, äkki tutvustad neile mõtet? Ja kui loosi läheb, ehk mõtled ka viktoriini peale

Eks ma räägin nendega. Viktoriiniks vast ka miskit leiab.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 15, 2007 09:40 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Et üritus liiga käest ära ei läheks, tasuks vast mingi kava kah paika panna.
Võimalik variant:
- "avakõne" või sissejuhatus vms. (max. 5 min)
- akvapoe nr. 1 esitlus/"loeng" (noh, ega vis üle 20m lähe küll
- küsimused/vastused
- akvapood nr.2 ....
- küsimused....
- kui poodide esinejaid veel, siis las räägivad
- akvaristide sõnavõtud - nt. oleks huvitav kuulda tarkusi vee teemadel, akva pildistamisest, ...
- joome vahepeal kohvi, nuputame vastuseid viktoriini küsimustele
- töö sektsioonides ;) ehk igaüks näitab, mida kaasa võttis. Kalade/taimede ost/müük/vahetus
- võitjad selgunud, autasustamine
- Laat ja seltskondlk vestlus jätkub kuni kohviku omanik hakkab närviliselt tuledega vilgutama.... :)

Muide, kas akvapoed ei tahaks äkki laada ajal ka oma kaupa pakkuda? Raha eest muidugi.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Okt 16, 2007 08:01 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 01, 2007 08:35
Postitusi: 396
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn,Nõmme
HEA uudis Lauteri akvapoest tuleb spetsialist,kes tutvastab uut filtrit(võetakse kaasa) ja uusi huvitavaid valgusteid.

_________________
240l 1 Tiiger oskar 2 Red Parrotit,2 Hypostomus plecostomus albiinot.
25 l beebiakva.
http://nagi.ee/photos/kasss


Üles
 Teema pealkiri: kalapoed kokkutulekule
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 17, 2007 06:19 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Nov 27, 2005 05:06
Postitusi: 394
Pildid: 12
Asukoht: Harjumaa
Käisin täna Tartu mnt kalapoes ja küsisin, kas nad kokkutulekule tulevad. Meesterahvas ütles, et Rein nagu rääkis, aga justkui ametlikult pole keegi kutsunud. Ma siis ütlesin, et olgu, ma siis kutsun! Ta ikka nagu ebales ja arvas, et äkki pahandatakse... ma ei saanudki aru, mõtles ta seda tõsiselt või oli see naljaga pooleks. Ma küll kiitsin, et teie pood on akvaristide seas heas kirjas. Äkki siis Rein või ALLAR, kui korraldaja, kutsuvad veel üle? Ja räägivad nendest auhindadest, ma mainisin ainult, et võtku midagi reklaamimiseks kaasa.

_________________
240l elustaimed; tavalised eluspoegijad, corydorased, otod, pärlguraamid, neoontetrad, f-SAE, ancistrused, tornteod ja teosööjad.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 17, 2007 07:21 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 01, 2007 08:35
Postitusi: 396
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Tore et küsisid mina isiklikult küsin iga nädal ikka üle (igaksjuhuks).Kuna see oli REINU idee ja tema käis seal rääkimas poleks ju viisakas kui mina veel sinna läheksin asjatama. :)

_________________
240l 1 Tiiger oskar 2 Red Parrotit,2 Hypostomus plecostomus albiinot.
25 l beebiakva.
http://nagi.ee/photos/kasss


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 18, 2007 10:22 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Lähen laupäeval nendega uuesti rääkima, enne ei jõua. Nad on tõesti väga tagasihoidlikud nii et nad mõtlesid öeldut täiesti tõsiselt. Ja ma olen ka eelnevalt üht-teist nendega läbi rääkinud sel teemal. Aga veelkord, eriti totter olukord tekib kui igaüks käib omaette poodides midagi kokku leppimas - mida peaks siis need poed asjast arvama kui samast asjast erinevad kodanikud tulevad seletama-kutsuma-kokku leppima? Mina nende asemel arvaks halvasti. Sellest ka mu eelmine postitus, ma ei lähe oma nina toppima poodidesse kus keegi teine on juba sel teemal midagi kokku leppinud.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 18, 2007 01:40 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Nov 27, 2005 05:06
Postitusi: 394
Pildid: 12
Asukoht: Harjumaa
Küsisin lihtsalt kas nad ikka tulevad ja saanud vastuseks, et Rein nagu midagi rääkis, aga keegi pole kutsunud, siis arvasin, et asi jäi neile arusaamatuks. Üritasin justkui kuidagi kasulik olla...ok, ei topi enam oma nina teiste asjadesse.

_________________
240l elustaimed; tavalised eluspoegijad, corydorased, otod, pärlguraamid, neoontetrad, f-SAE, ancistrused, tornteod ja teosööjad.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 18, 2007 04:31 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
sannette kirjutas:
Üritasin justkui kuidagi kasulik olla...ok, ei topi enam oma nina teiste asjadesse.

Ei tasu selle pärast solvuda, ega ma paha pärast. Lihtsalt tegu on meiepoolse organiseerimatusega, kena oleks olnud leppida kohe alguses kokku kes külastab milliseid poode ning oleks selgus majas - võimalik et hetkel on veel mitmeid poode kus keegi pole midagi rääkinud kuid kes sooviksid kah osaleda. Ega ma pole kah mingi Tartu mnt. poe ainuesindaja, samasugune klient seal nagu teiegi, ehk lihtsalt vahel lobisen nendega pisut rohkem.
Ja kuna seda kohta pole keegi veel maininud siis Kadrioru Akvaariumistuudioga räägin veel kah asjast.
Kui on veel poode mida pole siin teemas mainitud siis ilmselt oleks hea neidki informeerida, kuid siis ikka nii et esmalt siin foorumis teada anda et minnakse sinna poodi rääkima, et ei tekiks segadust. Mul on küll kerge kahtlus et ALLARR on külastanud veel poode mida ta siin maininud pole.
Muide, kuidas on see poodide osalemine mõeldud - tulevad kohale ja maksavad osalustasu nii nagu iga teine osaleja?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 18, 2007 10:18 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 01, 2007 08:35
Postitusi: 396
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Olen käinud Tammsaare kaupluses ,sealt otsest vastust pole veel saanud.Rocal Mare Kalakesest sain eitava vastuse.Lauter ja Sõpruse 222 poodide esindajad ja omanik tulevad.Kuskil mujal Akvapoodides pole ma käinud,oleks teavitanud teid.Kui aus olla pole ma Külastajate osalustasule mõelnud,seda peaksime kõik koos otsustama. :?: Nagu Felch mainis peaksime siis Kokkutuleku kava paika panema.

_________________
240l 1 Tiiger oskar 2 Red Parrotit,2 Hypostomus plecostomus albiinot.
25 l beebiakva.
http://nagi.ee/photos/kasss


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 18, 2007 10:28 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Lähtudes sõnast "külastaja", peaksin paremaks neilt tasu mitte küsida. Olgu poed pealegi rikkamad kui akvaristid, ikkagi külalised. Meie ju kutsusime neid!


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 18, 2007 10:29 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 23, 2007 11:01
Postitusi: 961
Asukoht: Tallinn
Minu tagasihoidlik isiklik arvamus on, et kutsutud külalisel ma oma võileiba kaasa võtta ei paluks elik siis raha ei küsiks. :roll:

_________________
3 Guraamit, 1 ants,2.10.07,4 pärlskalaari 14.10. 07 15.10.07 ants Tinna,08.07.08 Hoplosternum thoracatum Algus 29. 07. 07. 250L AZOO CF-1200,CO2; 4x 30w 21. 09. 08 500L +õhupump13.10.08 http://filmipaevad.ee/2011/


Üles
 [ 38 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver