foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 18 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 16, 2011 01:38 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 28, 2010 06:31
Postitusi: 65
Asukoht: Lääne-Virumaa
kenno kirjutas:
Ma arvan, et sinine on ikka etem! Ise olen akvade taustad hankinud Tartu Bettast (Tartus minu teada ainuke akvapood, kus on peale kirjute taustade ka mõistlikke sinakaid ja musta värvi taustu) Näiteks 1 variant oli kahepoolne (1 pool must ja teine ülevalt alla tumenev sinine)!


Vot selle kahepoolse muretseks endalegi! :P
Kas see taust oli sellisest umbes nagu fotopaberist vms? Et kannatab vett?
Ning mis see muidu umbkaudu maksis? :)

_________________
54 liitrit
1 Harilik harjasnina
2 Botiat


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 16, 2011 02:33 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 29, 2008 08:57
Postitusi: 673
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn, Pirita-Kose
hhiire kirjutas:
kenno kirjutas:
Ma arvan, et sinine on ikka etem! Ise olen akvade taustad hankinud Tartu Bettast (Tartus minu teada ainuke akvapood, kus on peale kirjute taustade ka mõistlikke sinakaid ja musta värvi taustu) Näiteks 1 variant oli kahepoolne (1 pool must ja teine ülevalt alla tumenev sinine)!


Vot selle kahepoolse muretseks endalegi! :P
Kas see taust oli sellisest umbes nagu fotopaberist vms? Et kannatab vett?
Ning mis see muidu umbkaudu maksis? :)


ei pea olema veekindel, miks veekindel.
Kui panna taha välja poole, siis seal ei ole ju vett.
Mul on olnud üks ja sama paber (kartong) seal taga algusest saati ja pole seni ühtegi veepiiska tal peal.

Suurema mõõdulise paksema paberi saab mõne euriga. Minu paber maksis 18 eeki.

Kartongi, paberit ei pea muidugi akva poest otsima....
olen näinud ka sellist lahendust kus (kõll väiksematele akvadele) on tehtud taust valge paksema paberi ja värviprinteriga. (suuremat formaati saab reeglina mõnes koopiakeskuses või säärases kohas lasta teha) Tausta toon olnud siis täpselt nagu vaja ja väga kerge on nii teha õiges toonis ülevalt heledamat, alt tumedamat tausta.

alguses oli mul ka kile, aga kile tekitab oma läikiva pinnaga peegeldusi, mis mõjus akvas näotult ja räigelt. Klaas ise ka peegeldab pisut valgust, kile taga ainult võimendab seda... Seepärast jäigi matt paber.

_________________
125L vett ja väike troopika.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Juul 09, 2011 03:37 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 28, 2010 06:31
Postitusi: 65
Asukoht: Lääne-Virumaa
Nüüd olen küll Lõunakeskuse Betta poes veidi pettunud. Ma olen juba kolmel korral käinud seal poes (umbes kuu jooksul) ja kui ma olen küsinud ühelt poolt musta ja teiselt poolt sinist tagatausta on näidatud mulle 10 cm ribakest ja öeldud seejuures, et väga kahju, rohkem ei ole, kuid varsti peaks tulema. Ühel korral ma helistasin juba ette, et kas see on nüüd tulnud, siis öeldi, et jah, järgmiseks päevaks pannakse müüki. Läksin siis järgmisel päeval ja küsides seda tausta sain vastuseks, et seda ei tulnud!
Kuid samas on suur tahtmine saada just seda tausta, niiet pean vist kannatust varuma.
Veidikene teemaväline see jutt küll oli, aga pahaseks ajas teine.

Muidu kui kellegil veel huvi nende sääraste taustade vastu siis Rocca Al Mare Kalakeses oli ühelt poolt musta ning teiselt poolt tumesinist tagatausta, mis ei olnud küll üleminekuga, kuid siiski. :)

_________________
54 liitrit
1 Harilik harjasnina
2 Botiat


Üles
 [ 18 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver