foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 20 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 02, 2010 03:02 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 28, 2010 06:31
Postitusi: 65
Asukoht: Lääne-Virumaa
Suur aitähh kiire vastuse eest! :)

Kuid kas see JBL'i savikas kiht ei värvi vett kuidagi pruunikaks?
Ning kas põhjakalad ei tuhniks seda üles, ehk, kas ei ole kartust, et must kruus ja see substraat(JBL Aqua Basic) segamini läheb?

Pilt
Kas see võib olla see?

Kas seda pruugib olla Kalakeses?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 02, 2010 03:49 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 29, 2008 08:57
Postitusi: 673
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn, Pirita-Kose
Tundub see olevat.
Mul on see all ja ei kurda.

Kalade koha pealt, sõltub muidugi kalast. Corydorased ei sega põhja segi.

Segamini võid seda ise ka ajada. Vett ei värvi ka, selle paned cm põhja ja ikka 4cm kruusa peale, aga selle kohta vist õpetus ka kaasas kui paks kiht tuleb panna.

Sifoonimisel siis ikka hoiad ja sudid õrnalt pindmist kihti mitte ei pressi põhjani ja kõike segi.

_________________
125L vett ja väike troopika.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 02, 2010 04:28 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 28, 2010 06:31
Postitusi: 65
Asukoht: Lääne-Virumaa
Njah, eks siis pead mõttega sifoonimisel juures olema. Muidu läheb vist jamaks. :D
Ma vaatasin su blogist, sul on väääga ilusad akvaariumid! Mulle meeldib ka see must kruus, mis sul seal on. Kus kohast sa selle kruusa said?

Ja kuna sul on (olid?) ka guppid küsin ka sinult, et kas Pilt selline akvaariumikujundus sobiks guppidele?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 02, 2010 04:47 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 29, 2008 08:57
Postitusi: 673
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn, Pirita-Kose
Mul on ikka veel tegelikult guppyd, laste akvas. Osad pojad said suuremaks ja juba on neid päris palju.

See on üks ägedamaid akva pilte mida olen näinud ja siin foorumis sugugi mitte vähe tsiteeritud stiilis, et tahaks ka sellist....
Tee ära, ma ei tea miks ei peaks guppydele mitte sobima. Nendega vahest vaid vaata, et kuskil teravaid servi ja orke ei oleks mille kplge võib saba kinni jääda... ja kui vee piiril midagi hõljumas või kasvamas siis on poegadel ka hea, või selliseid tihedamaid puntraid kuhu peituda... oleneb muidugi kas on plaanis lasta neil koledasti poegimisega tegeleda... Olen näinud ka ainult isastet koosnevat akvat ja ei kurda nähtud silmailu üle.

_________________
125L vett ja väike troopika.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 02, 2010 05:13 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 28, 2010 06:31
Postitusi: 65
Asukoht: Lääne-Virumaa
chris kirjutas:
Mul on ikka veel tegelikult guppyd, laste akvas. Osad pojad said suuremaks ja juba on neid päris palju.

See on üks ägedamaid akva pilte mida olen näinud ja siin foorumis sugugi mitte vähe tsiteeritud stiilis, et tahaks ka sellist....
Tee ära, ma ei tea miks ei peaks guppydele mitte sobima. Nendega vahest vaid vaata, et kuskil teravaid servi ja orke ei oleks mille kplge võib saba kinni jääda... ja kui vee piiril midagi hõljumas või kasvamas siis on poegadel ka hea, või selliseid tihedamaid puntraid kuhu peituda... oleneb muidugi kas on plaanis lasta neil koledasti poegimisega tegeleda... Olen näinud ka ainult isastet koosnevat akvat ja ei kurda nähtud silmailu üle.

Tegelikult ongi plaanis anda kõik muud kalad ära ja võtta siis 6-9 isast gupit. :P


Üles
 [ 20 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver