foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 34 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 21, 2007 08:10 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Aug 21, 2005 03:07
Postitusi: 169
Asukoht: Rakvere
Raul0 kirjutas:
Seda ,et mul sama tee läbida ..siit küsimus ... kas metallraam ka akval ümber on??:roll:

ei ole mingit raami ümber

_________________
514L
valgustus 4x58 W
filter Tetratec EX1200 + Aquael Unifilter 1000
soojendus Tetratec HT300 W


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 21, 2007 10:40 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Dets 14, 2004 09:37
Postitusi: 472
Asukoht: Tartu-Jõhvi
rillekas kirjutas:
Samas,kui kasutad OSB puitlaastplaati.polegi vaja millegiga töödelda.See plaat juba immutatud ja niiskuskindlaks tehtud
Seda peaks olema 6mm, 8mm,12mm paksusega.Mõõdud on 1,25x2,5 hind,olenevalt plaadi paksusest,kuskil kahe-kolmesaja vahel.

Tahaks vastu vaielda.
OSB võib olla on veekindlat (ei ole näinud-kasutanud) kui ka tavalist (kasutan tööl iga päev).
See ju tavaline saepuru plaat lihtsalt suurema fraktsiooniga puidu jäägist kokku pressitud-liimitud.
Olgugi et seal laki kiht peal , sees tavaline saepuru.
Ega sa nüüd segi ei ajanud PLP plaadiga.Seda tean ja olen kasutanud nii niiskus kindlat kui ka tava plaati.
Kuigi jah see niiskuskindlus on ikka mõeldud sellel plaadil, et kui sinna peaks vett peale minema siis ta ei ima seda kohe endasse (nagu teeb tava plaat).
Kas ta ka eluaegset niiskuses olekut üle elaks ilma deformeerumata, vot ei tea öelda.

_________________
Mis on sinu panus ühiskonnale?
"May the force be with you!"


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 22, 2007 06:50 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Aug 21, 2005 03:07
Postitusi: 169
Asukoht: Rakvere
bossering kirjutas:
rillekas kirjutas:
Samas,kui kasutad OSB puitlaastplaati.polegi vaja millegiga töödelda.See plaat juba immutatud ja niiskuskindlaks tehtud
Seda peaks olema 6mm, 8mm,12mm paksusega.Mõõdud on 1,25x2,5 hind,olenevalt plaadi paksusest,kuskil kahe-kolmesaja vahel.

Tahaks vastu vaielda.
OSB võib olla on veekindlat (ei ole näinud-kasutanud) kui ka tavalist (kasutan tööl iga päev).
See ju tavaline saepuru plaat lihtsalt suurema fraktsiooniga puidu jäägist kokku pressitud-liimitud.
Olgugi et seal laki kiht peal , sees tavaline saepuru.
Ega sa nüüd segi ei ajanud PLP plaadiga.Seda tean ja olen kasutanud nii niiskus kindlat kui ka tava plaati.
Kuigi jah see niiskuskindlus on ikka mõeldud sellel plaadil, et kui sinna peaks vett peale minema siis ta ei ima seda kohe endasse (nagu teeb tava plaat).
Kas ta ka eluaegset niiskuses olekut üle elaks ilma deformeerumata, vot ei tea öelda.

OSB plaat tundub, et pole jah päris veekindel...sai sellest kaas valmistatud ja kergelt on deformeerunud juba...nurgad ei ole enam täpselt koos ja üldse kuju muutnud
värvisin kaks kihti lakki veel peale

_________________
514L
valgustus 4x58 W
filter Tetratec EX1200 + Aquael Unifilter 1000
soojendus Tetratec HT300 W


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 20, 2008 10:03 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 17, 2007 02:39
Postitusi: 19
Asukoht: Tallinn
Vaatasin siin kuidas te seletate akvaariumite ehitamist ja mul tekkis küsimus, et kust te seda klaasi ja muid asju ostate. Vabandan kui sellest on juba juttu olnud aga mulle ei hakanud silma.


Üles
 [ 34 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver