foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 30 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Aug 16, 2008 03:24 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 24, 2006 03:59
Postitusi: 122
Asukoht: raplamaa
No vist 100 % pole veel kindel, aga ehk läks sul siis õnneks. Võib ka vast olla, et sul üks dominantsem tüüp on lihtsalt kiirema kasvuga, aga lootust pole kunagi hilja kaotada :) . Ikka see pea on poistel suurem ja kandilisem ja suu ka suurem, mis siis et ema hiljem topib suu mune ja poegi täis. Isasel läheb vist mokki tarvis, et neid emase ees väristada ja uhkustada oma suure suuga.

_________________
180 l 2 SAEd, , 2 corydoras aeneus, 2 guraamit, parv gupisid, 2 antsu, 4 otot , 2 pelvicachromis taeniatust, 2 botia lohachata/almorhae


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Sept 03, 2008 08:54 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 27, 2008 05:51
Postitusi: 685
Pildid: 1
Asukoht: Rapla
Minu red hump`d on kenakesteks läinud, aga tegu on vist vendadega. Mõlemad ühte nägu - ühte tegu, ainult üks on tsipa suurem.
/404.html

_________________
250l, 60l, 54l


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 01, 2008 10:18 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Juun 02, 2006 09:01
Postitusi: 54
Asukoht: Hiiumaa
Kuidas teistel Humpid kasvavad? Minul see pisike alandlik hakkas mingil ajal värviliseks muutuma ja kasvas teisest suuremaks. Alandlikkus kadus koos kasvuga ja nüüd muutub just söötmise ajal teise vastu õelaks. Tegin uue pildi neist, kas tõesti on mulle sattunud segapaar või võib emasem isend veel isaseks kasvada? Ja kas nad jäävad alatiseks kartlikeks? Nimelt on kribensid neid algusest peale türanniseerinud.

_________________
akva 325 L, kalad ja taimed


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 01, 2008 11:07 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 24, 2006 03:59
Postitusi: 122
Asukoht: raplamaa
Tagumine tõesti emane ja eesmine isane :) Ja kui nad kasvavad suuremaks ja pulmi pidama hakkavad, siis ehk siiski muutuvad ka julgemaks. Aga egas nad mingid erilised hundid pole jah.

_________________
180 l 2 SAEd, , 2 corydoras aeneus, 2 guraamit, parv gupisid, 2 antsu, 4 otot , 2 pelvicachromis taeniatust, 2 botia lohachata/almorhae


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 01, 2008 05:44 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Nov 26, 2006 02:07
Postitusi: 90
Asukoht: Tallinn
Kytt, vaatasin sinu albumist pilte ja põhjakruus hakkas silma... Nimelt Red Humpidele meeldiks väga, kui põhjas oleks tavaline peen liiv... Kirjandus väidab, et see isegi ohtlik nendele kaladele, kui suht jäme kruus põhjas, kuna ahmivad ju suhu ja võib sinna kinni jääda mingi suurem kivike...
Mul endal ka olnud jämeda kruusaga need kalad ja midagi küll ei juhtunud tookord.
Aga lihtsalt teadmiseks juhuks, kui keegi põhjakruusa valimas ja Red Humpid akvas ujumas...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 01, 2008 09:53 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Mai 21, 2006 09:24
Postitusi: 57
Asukoht: läänes
Juhhuuuu- mulle siis ka emane ja isane sattunud :D Täpselt samasugused on, nagu kyttil.
annamaria- kuidas need pulmad neil välja näevad? Mul nad täna suurema osa päevast koos põhjas kükitanud, mõlemil suud kuidagi torus ja maigutavad nagu oleks midagi kurgus. Nii kehva koha peal, et pildile eriti ei saa (filtri ja soojenduspulga vahel) Muudkui "musitavad" ja kükitavad kõrvuti.

_________________
160L
kalad ja teod


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 02, 2008 12:23 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Mai 21, 2006 09:24
Postitusi: 57
Asukoht: läänes
Tänase seisuga ei tule emane sööma, "popsutab" vaid kinnise suuga.

_________________
160L
kalad ja teod


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 02, 2008 08:04 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 27, 2008 05:51
Postitusi: 685
Pildid: 1
Asukoht: Rapla
Need on siis minu liivapuisturid. Väiksemad ja arvatavasti poisid, on Annamarialt saadud.
/404.html

_________________
250l, 60l, 54l


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 02, 2008 08:08 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Mai 21, 2006 09:24
Postitusi: 57
Asukoht: läänes
ärtu kirjutas:
Need on siis minu liivapuisturid. Väiksemad ja arvatavasti poisid, on Annamarialt saadud.
/404.html


On see värske pilt? Et ongi nii heledad ja pisikesed?

_________________
160L
kalad ja teod


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 02, 2008 08:42 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 27, 2008 05:51
Postitusi: 685
Pildid: 1
Asukoht: Rapla
Proua on vähemalt 10 cm, sündinud eelmine aasta. Poisid (suvel saadud) on tõesti väiksed 5-6 cm. Võimalik, et miski pärast ei ole mul soodsid tingimusi. Pealegi pidi ta akvat Malawidega jagama ja need sõid kõik teiste eest ära anna mida, palju ja millal tahad.
Fotol on kalad tõesti vähe heledamad kui tegelikult. Pildistamises ei ole ma ju meister.

_________________
250l, 60l, 54l


Viimati muutis ärtu, Esmaspäev Nov 03, 2008 09:57, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 05, 2008 02:06 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Mai 21, 2006 09:24
Postitusi: 57
Asukoht: läänes
Nii, minu noor mammi suutis söömata olla vaid 4 päeva... Täna kui toitu viskasin, tormas sööma nagu näljane hunt. Aga esimene laar neil vist pidigi aia taha minema?

_________________
160L
kalad ja teod


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 06, 2008 05:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 24, 2006 03:59
Postitusi: 122
Asukoht: raplamaa
Eks see ülesanne neile raske jah, alugus ikka raske. Kõige paremini pidas emane vastu siis kui enne oli kõvasti elustoitu puginud. See ilmselt rikkalikum toidulaud mis soosib järeltulevat põlvkonda tekitama. Nüüd pole mul olnud võimalust neile elustoitu pakkuda ja vahetasin akvat kah, ja nüüd hakkavad peale paarikuulist pausi üldse teineteise poole huvitatud nägudega vaatama taas.

_________________
180 l 2 SAEd, , 2 corydoras aeneus, 2 guraamit, parv gupisid, 2 antsu, 4 otot , 2 pelvicachromis taeniatust, 2 botia lohachata/almorhae


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 06, 2008 07:41 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Mai 21, 2006 09:24
Postitusi: 57
Asukoht: läänes
Mul nüüd jama majas... :? Isane on emase peale nii tige, muudkui ründab ja ampsab teda. Üks soomus juba lahti "hammustatud" ja uimed lõhki :cry:
Kuidas ma vaest emast selle kurjami käest kaitsta saaks?

_________________
160L
kalad ja teod


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Nov 07, 2008 02:41 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 24, 2006 03:59
Postitusi: 122
Asukoht: raplamaa
vat selline kogemus nüüd täiesti puudub.

_________________
180 l 2 SAEd, , 2 corydoras aeneus, 2 guraamit, parv gupisid, 2 antsu, 4 otot , 2 pelvicachromis taeniatust, 2 botia lohachata/almorhae


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 03, 2009 09:14 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Juun 02, 2006 09:01
Postitusi: 54
Asukoht: Hiiumaa
Head uut aastat!!! Ise ka raske uskuda, aga minu noorukesel humpil on maimud. Minu arust oli tal mari suus ainult 2 nädalat ja üldse esimest korda. Maimud on üllatavalt suured. Mingit koostööd ta maimukeste issiga küll ei taha teha, kaitseb üksi oma pojukesi, ka papa eest. Kas maimudel on mingit lootust üldakvas suureks kasvada, kui ainuke suur kala on Sae? Vaevalt, et alamõõdulised tetrad neile ohtlikud on?

_________________
akva 325 L, kalad ja taimed


Üles
 [ 30 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver