foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 48 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 12:03 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 24, 2006 01:42
Postitusi: 54
Asukoht: pärnu
aa mul on üks gupi kh "tüse" kust ma tean et ta tiine on ?? kas kalal on mingeid eri märke selle kohta??


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 12:24 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Juun 27, 2006 01:36
Postitusi: 119
Asukoht: Tallinn
Kui see kala sul on ikka ebaloomulikult tüse, siis ta on tiine. Niiet ole valmis, et ta on sul hommikuks sale. pojad peidavad end kruusa või taimede sisse, kui neid enne ära ei sööda.

_________________
360l
Kui kellelgi on üle krevette, võtan neid heameelega vastu, oma kaladele elussöögiks.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 12:25 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Juun 27, 2006 01:36
Postitusi: 119
Asukoht: Tallinn
Kui see kala sul on ikka ebaloomulikult tüse, siis ta on tiine. Niiet ole valmis, et ta on sul hommikuks sale. pojad peidavad end kruusa või taimede sisse, kui neid enne ära ei sööda.

_________________
360l
Kui kellelgi on üle krevette, võtan neid heameelega vastu, oma kaladele elussöögiks.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Juun 30, 2006 02:00 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mai 18, 2005 04:04
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu
Kõige lihtsam moodus on vaadata, kas emasel gupil on saba lähedal (mitte sabal!) must täpp. Kui on, on tiinus.

_________________
:/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Aug 19, 2006 08:30 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 24, 2006 01:42
Postitusi: 54
Asukoht: pärnu
noh tulid ära lõpuks siis aga ma ei tea millal ükspäev vaatasin et üks väike maim ujub ja siis tuli välja et neid on hoopis 8 tükki ja päris suured juba teised


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Aug 19, 2006 10:25 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 10, 2006 03:51
Postitusi: 19
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
minul gupi alles sünnitas, aga suur must täpp on ikkagi alles..


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 20, 2006 10:02 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Juun 24, 2006 01:42
Postitusi: 54
Asukoht: pärnu
ma arvan et sul võib neid veel tulla ja ma saan homme suurema akvaariumi (praeguna 10L) ja on plaanis juurde osta kalu aga kas neooni kalad sobivad gupidega kokku ??


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 20, 2006 10:19 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Okt 04, 2005 09:23
Postitusi: 42
Asukoht: mustla
Ikka sobivad nad omavahel kokku.

_________________
160 soolane, 200 mage ja 50mage


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 02, 2006 07:05 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Mai 07, 2005 01:54
Postitusi: 94
Pildid: 2
Asukoht: Jõhvi
Mul elavad gupid ja nende maimud rahulikult teiste kaladega- emane ja isane, ning juba kaks pesakonda järglasi :D

_________________
Antsud, Vetikaõgiad, Skalaarid, Tiigerbootiad, Sebrabootiad, Burbundi printsessid, Nannacarad,


Üles
 Teema pealkiri: rõõm ja kurbus...
PostitusPostitatud: Reede Veebr 09, 2007 02:32 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 01, 2006 11:00
Postitusi: 4
Asukoht: Harjumaa
Võtsime oma akvasse kah 3 gupit-emase & 2 issit.Poes öeldi ,kui küsisin ,kas nad toovad järglasi ja neid ka kasvatada saab, umbes et ei saa- need on teiste jaox vitamiinipommid & ei jää neid järgi sinna....nu ei teandki tglt ,et niimoodi eluskalad välja vupsavad-kui üxpäev vaatan -noo mida 5 armsat sulistajat taimede vahel...lapsele oli see ka tõeline rõõmupäev-meie kalal pojad! märgata oli ,et värisevad vist hirmust sääl...mõzin kll ,et jään öövalvesse ,et keegi meie pisikesi nahka ei pistax...aga hommikux plnd kedagist alles...j teised kalad kui hullunud... taimed kah üles tuustitud....ilge jaht käind...jube vastik viha oli...mõtzin, et lasen potist alla oma mõrzukkalad...eh...nüüd,2 päeva hiljem avastasin- üx maimuke on filtri sees all põhjas sulistab seal...kuidagi läbi svammi elusalt sinna sattund...homme lään poodi toon mingi karbi või mis ta teil ongi j vaatab mis meie üxik üritaja teeb s...eh ...teiste poegade kohta muidugi tuli pojale muinasjuttu puhuda...neid jutte tuleb vist nüüd varuda tundub ...edu igaljuhul kõigile! :)

[ 8 barbust,5neooni,2 säga,3gupit,2 tigu,45 liitrit... ]


Üles
 Teema pealkiri: ups
PostitusPostitatud: Reede Veebr 09, 2007 04:10 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 01, 2006 11:00
Postitusi: 4
Asukoht: Harjumaa
ei ole barbused-sebrad on :D

_________________
[ 4neooni,gupiparveke maimukestega, 2säga,iminapp-põhjakoristaja,2õunatigu,elustaimed, 45l.]


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Veebr 09, 2007 06:49 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 01, 2006 01:41
Postitusi: 49
Asukoht: Põlva
Mul on akvaariumis 2 gupit emane ja isane . mõlemad on umbes 2-2,5 sm pikkused ,emasele gupile on kõhuke ette tekkinud ja minugi must täpp, või laik . ! kõhu peale. Ei tea kas on järglasi ooodata või on gupi haige , või liiga väike et järglasi saada?

_________________
160l- 5 Skalaari, 1 Molli paar, 1 Mõõksaba paar, 1 Põhjkoristaja paar, 1 daniote paar.

25l- 37 Väikest Mõõksaba poega (12.01.2008) 9 Mõõksabapoega (suve lõpu lapsed) :D


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 24, 2007 05:07 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mai 18, 2005 04:04
Postitusi: 328
Asukoht: Tartu
Hanna kirjutas:
Mul on akvaariumis 2 gupit emane ja isane . mõlemad on umbes 2-2,5 sm pikkused ,emasele gupile on kõhuke ette tekkinud ja minugi must täpp, või laik . ! kõhu peale. Ei tea kas on järglasi ooodata või on gupi haige , või liiga väike et järglasi saada?


Abi saad siit.

_________________
:/


Üles
 Teema pealkiri: maimukesed
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 21, 2007 03:36 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Juun 21, 2007 08:45
Postitusi: 4
Asukoht: Tallinn
Lõpuks ometi õnnestus mul guppy pojad päästa. Eelmistel kordadel jäin lootma maimukeste nutikusele, et nad ennast suurte eest ära peidavad, aga niimoodi ei jäänud kedagi ellu. Täna hommikul aga nägin kahte maimu ja püüdsin nad kohe välja ning panin eraldi akvaariumisse. Siis tuli kivide vahelt veel üks maimuke välja. Ma nii õnnelik, sest üle kolme pole ma kunagi näinudki, et poegi üldse oleks. Ja kui ma vett hakkasin suures akvaariumis vahetama, siis leidsin veel kaks maimu. Nii et kokku viis pojakest. Olen ütlemata õnnelik :D


Üles
 Teema pealkiri: Re: maimukesed
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 21, 2007 04:03 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
neller kirjutas:
Nii et kokku viis pojakest. Olen ütlemata õnnelik :D

Nojah. Ma ei imestaks kui mõne aja pärast oled veelgi õnnelikum kui neid pojakesi enam ei lisandu. :)


Üles
 [ 48 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver