foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kaua sisse töödelda?
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 28, 2006 11:26 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 10, 2006 11:40
Postitusi: 67
Asukoht: Tartu
mõtlesin ja kaalusin ja jõudisin järeldusele, et võttan endale Siiami tapluskalad. Otsisin siis nende kohta infot ja kõik on nagu selge. Akva olemas, kivid põhjas aga taimi pole (kuna tartus on taimede põud ja kuskilt poest nagu ei ole neid eriti teisest akvast ka võtta ei ole :()...
Igatahes, kui taimi leian, siis mõtlesin,et töötan sisse ja jäin siis mõtlema, et kuna akva väike (15l kahele kalale) siis kaua me seda sisse töötlema pean, sest nii nagu mina aru sain ei ole siiami tapluskalad nii vastupidavad kui näiteks gupid. Ei julge nagu riskida! O:)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 28, 2006 12:17 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Aug 06, 2005 07:09
Postitusi: 404
Asukoht: Tallinn / Viljandi 56 618 770
akva peaks sissetöötama vähemalt 2 nädalat :P

_________________
325l effect line , 6x54w t5 , tetratec ex 1200 välisfilter, eheim jäger 3608 termoregulaator,JBL pinnaseküte, co2 ballooniga, aqua medic ph controller, ph 7.0, temp 28c


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 29, 2006 11:05 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Okt 12, 2005 01:35
Postitusi: 455
Asukoht: Tallinn
Sellisesse akvasse üle ühe siiami tapluskala pole küll mõtet panna ja nagu ma aru saan pole filtrit siis ka ja taimi ja vee sissetöötamisest ei saa ju erilist juttugi olla - sama kui vesi ämbrisse panna ja lasta tal seal seista. Isiklikult arvan, et kui veel pisut valgust ka lisada siis ainuke asi mis seal ennast sisse töötab on rohevetikas, samas vetikas ka ju asi mis ühes akvavees mingil kujul on. Mul seisab vesi lillede kastmiseks aknalaual kolme liitrises klaaspurgis - nädalake seismist ja klaas hakkab vaikselt rohetama ja tegelikult kalu ma sinna sisse küll lasta ei julgeks. Selles situatsioonis oleks vast mõte lasta veel enne kala sisselaskmist mingi kolm neli päeva seista ja tegelikult oleks väike sisefilter siiski asja eest mis siis, et betta labürintkala ja käib vee peal hingamas. Ja ära anda rubriigis pakutakse taimi Tartu kandis päris tihti.

_________________
Igasugu sabalised.


Üles
 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver