foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: kännust vesi pruun
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 24, 2008 02:58 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Juun 01, 2007 11:58
Postitusi: 116
Asukoht: Pärnu
Nii,leidsin mina loodusest ilusa väikse kännu,leotasin teda siin ligi nädal aega et vesi pruuniks ei läheks.Vahetasin vett seni,kuni enam känd värvi ei andnud ja kõige lõpuks keetsin seda ka veel,nii nahgu soovitatakse.
Panin eile siis akvasse,aga täna vesi ikkagi selline pruunikas,puhas aga pruunikas.Kas sellest on ka midagi või peaksin kohe kännu ära korjama sealt?
Kalad muidu paistavad ennast küll hästi tundvat(gupid,molly ja ants,pluss mõni krevett ja paar tigu),ants mudugi lutsutab seda kändu juba eilsest saati,ei tulegi selle pealt enam ära :lol: Kas see vesi võib midagi halba neile põhjustada?


Üles
 Teema pealkiri: vesi
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 24, 2008 06:45 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Jaan 02, 2008 08:39
Postitusi: 45
Asukoht: pärnu
kas see on see känd millele mina silma viskasin :D :D - seljuhul naljaga pooleks , ei aita ta sulle vaid ikka anna parem heaga ära :D :D aga tegelikult jah mina kahjuks ei oska aidata , kuna ei tea sellest midagi :oops: nii et reostasin sinu teemat :roll: aga loodame et saad vee suhtes ruttu selgust :wink:


Üles
 Teema pealkiri: Re: kännust vesi pruun
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 24, 2008 07:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 23, 2007 11:01
Postitusi: 961
Asukoht: Tallinn
karmeneha kirjutas:
Nii,leidsin mina loodusest ilusa väikse kännu,leotasin teda siin ligi nädal aega et vesi pruuniks ei läheks.Vahetasin vett seni,kuni enam känd värvi ei andnud ja kõige lõpuks keetsin seda ka veel,nii nahgu soovitatakse.
Panin eile siis akvasse,aga täna vesi ikkagi selline pruunikas,puhas aga pruunikas.Kas sellest on ka midagi või peaksin kohe kännu ära korjama sealt?
Kalad muidu paistavad ennast küll hästi tundvat(gupid,molly ja ants,pluss mõni krevett ja paar tigu),ants mudugi lutsutab seda kändu juba eilsest saati,ei tulegi selle pealt enam ära :lol: Kas see vesi võib midagi halba neile põhjustada?


Ei põhjusta- Sul ju keedetud känd. Las ta olla Sul akvas- küllap ajapikku see pruunistumine kaob. (kusjuures- isegi vahva on natuke pruunikam vesi akvas- kuidagi looduslikum mulje jääb mu meelest, kuid loomulikult on see maitse asi).

_________________
3 Guraamit, 1 ants,2.10.07,4 pärlskalaari 14.10. 07 15.10.07 ants Tinna,08.07.08 Hoplosternum thoracatum Algus 29. 07. 07. 250L AZOO CF-1200,CO2; 4x 30w 21. 09. 08 500L +õhupump13.10.08 http://filmipaevad.ee/2011/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 25, 2008 09:27 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Juun 01, 2007 11:58
Postitusi: 116
Asukoht: Pärnu
uhh...tänx Ümeramees,mul tegelikult süda jubedalt valutas,et äkki nüüd suretan oma kalad ära.Suutsid mu maha rahustada. :oops:
Anca-kui ma metsa alla jalutama lähen,pistan su jaoks ka paar kändu tasku :lol:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 25, 2008 10:36 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Mai 29, 2008 12:38
Postitusi: 82
Asukoht: tartu
Mule öeldi poest , et mittemingil juhul ei tohi muud kändu panna kui poest ostetud.Ja mina blond loll uskusin ja ostsin 75 krontsi maksva kännu :twisted:

_________________
120l.nugakala,põhjakad,sägad,tetrad,haid,mingid parvekad,mollid,õunatigu ja taimed


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 25, 2008 02:03 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Poe soovitus oli õige ilma teadmisteta akvaristi jaoks. Ja ...eks natuke klientide võitmiseks kah.
Kes vähegi viitsib mässata, saab rabast ilusa kännu ilma peoomanikke nuumamata.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 25, 2008 05:48 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Mai 29, 2008 12:38
Postitusi: 82
Asukoht: tartu
mulle toodi reisilt mingi eksootilise vilja koor selline kõva.panin akvasse antsudele väga meeldib .natuke süda valutab kas ikka tohtis seda vette panna?4päeva on ta olnud ja küik on ok.ainult , et kui ants teda lutsutab siis nagu mingit puru lendleb.muidugi enne keetsin ta ilusti ära ka 8)

_________________
120l.nugakala,põhjakad,sägad,tetrad,haid,mingid parvekad,mollid,õunatigu ja taimed


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 25, 2008 11:07 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Peale keetmist peaksid kõik (vaenulikud) eluvormid hävima. Kui nad just maavälised pole ;) Seega peaks kõik OK olema.
Puru on ehk juurika enda tükid? Peale keetmist natuke pehme?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 26, 2008 08:22 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Mai 29, 2008 12:38
Postitusi: 82
Asukoht: tartu
tundub jah olevat selle asjanduse puru.kaladele ta väga meeldib.

_________________
120l.nugakala,põhjakad,sägad,tetrad,haid,mingid parvekad,mollid,õunatigu ja taimed


Üles
 [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver