foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 166 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Aug 06, 2008 05:16 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 13, 2005 09:59
Postitusi: 964
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
ega esialgu paar nädalat ei olegu pisikesi näha. sul peaks seljuhul eriline kullipilk olema, et neid näha ;) aga kreveti tited oskavad ennast ka väga osavalt kruusa vahele peita. anna neile aega küll mõni ikka suuremaks kasvab :)
aga palju õnne!

_________________
110l mõõgud, antsud, coryd, kuhlid, erinevad teod
45l maimud
23l erinevad krevetid


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Aug 06, 2008 05:34 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 14, 2006 09:17
Postitusi: 84
Pildid: 4
Asukoht: Haapsalu
Ma arvan, et ei ole mõtet õnne soovida, sest olen terve akvaariumi läbi käinud ja pole mitte kedagi näha :( okei, pisuke lootus ikka on, et äkki siis tited on suutnud end barbuste (ja minu) eest peita, kuid suuremaid ei paista kuskil luusivat, arvan ,et mu hõre akvaarium ja vähesed peidupaigad said neile saatuslikuks.

_________________
Juwel Rio 180- 7x Puntius conchonius, 2x Ancistrus sp, 1x Trichogaster trichopterus


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Aug 06, 2008 05:37 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 13, 2005 09:59
Postitusi: 964
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
küsimus siis palju on mõned nädalad tagasi saadud? ses suhtes, et nad kannavad oma mune ka mingi teatud aeg. aga kui munad olid all trantsportimise ajal juba siis ei pruugi pisikesed ellu jääda. niiet ära muretse tuleb neid veel ja veel ;)

_________________
110l mõõgud, antsud, coryd, kuhlid, erinevad teod
45l maimud
23l erinevad krevetid


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Aug 07, 2008 11:06 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 14, 2006 09:17
Postitusi: 84
Pildid: 4
Asukoht: Haapsalu
Ups, paistab ,et minu "mõned nädalad tagasi" on 3 nädalat ja mõned päevad.
Seda enam ma arvan, et ei leia ühtegi krevetipojukest, kui nad mune kaua kannavad.
No igatahes, kui taimestik lopsakam, eks ma siis proovin uuesti, ma arvan :)
Esmane kokkupuude nendega oli ikka palju positiivsem kui minu eelarvamus.

_________________
Juwel Rio 180- 7x Puntius conchonius, 2x Ancistrus sp, 1x Trichogaster trichopterus


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Aug 07, 2008 11:09 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 13, 2005 09:59
Postitusi: 964
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
hehh krevetid alguses vb tõesti tunduvad imelikud vms. aga tegelikult on nad juba vaffad sellid :D mina olen väga rahul, et neid pidama hakkasin. muidugi on ka kalu lahe vaadata aga krevetid on kuidagi erilisemad ;) plaan on veel endale üks kreveti akva soetada mõndade muude liikidega :)

_________________
110l mõõgud, antsud, coryd, kuhlid, erinevad teod
45l maimud
23l erinevad krevetid


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Aug 07, 2008 11:11 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mai 14, 2006 09:17
Postitusi: 84
Pildid: 4
Asukoht: Haapsalu
Kuna seda krevetivaatamis rõmmu jäi mulle suhteliselt väheks siis küsin v-b tobedana tunduva küsimuse, aga - Kas neid on siis näha ka? et kolava dmööda põhja ringi? Või peavad pigev varjus olema, et mitte lõunasöögiks sattuda?
Mulle paistis ,et nad natuke nagu komberdasid ,aga samas olid kännu ja kivide varjus,sest aplad barbused muudkui tiirutasid peakohal.

_________________
Juwel Rio 180- 7x Puntius conchonius, 2x Ancistrus sp, 1x Trichogaster trichopterus


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Aug 07, 2008 11:33 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 23, 2007 11:01
Postitusi: 961
Asukoht: Tallinn
Mina sain just eile laste akvasse krevette Felchi käest. (akvas hetkel 2 beebiskalaari, 2 mollit, 5 rasborat ja 4 neooni +tigu+ ants- kõik tited) aga vahva oli vaadata, kuidas krevett, kui karbist välja sai, nagu pisike kuukulgur mööda vett diagonaalis allapoole ujus. Oksaroika peal maandus ja skalaarititega tõtt vahtima jäi. Skalaar oli nagu kass ümber palava pudru, oleks kaladel kael, siis see oleks ilmelt 8 kreerdunud- vahtisid-vahtisid tõtt ja kreveti pikad vuntsid puudutasid skalaari suud- skalaar oli nagu tulejutt akva kõige tagumises otsas. Rohkem ta krevettide juurde õhtul ei läinudki.
Krevetid jalutavad meil mööda oksa anubiase ja java ferni vahel. Kuna akvas on ka samblasein (veel väljakasvamata) siis ma usun, et tulevikkus on neil seal hea peidukas.
/varia/12787/index.html

siit, kahe viimase pildi pealt on näha, kuskohas krevetikunnid jalutavad. Igal juhul täna hommikul olid nad kõik mul alles.
Vahest on vahva, kui akva tuled on kustu, neid taskulambiga vaadata- siis kui valgusvihk neile peale langeb otse, jäävad nad seisma nagu kivikujud ja vaatavad oma naljakate silmadega sulle otsa.

Suures akvas on mul ka krevetid- näha on neid küll aga siis peab ise olema viks ja tragi ja kükitama akva juurde :)

_________________
3 Guraamit, 1 ants,2.10.07,4 pärlskalaari 14.10. 07 15.10.07 ants Tinna,08.07.08 Hoplosternum thoracatum Algus 29. 07. 07. 250L AZOO CF-1200,CO2; 4x 30w 21. 09. 08 500L +õhupump13.10.08 http://filmipaevad.ee/2011/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 24, 2008 01:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 27, 2008 05:51
Postitusi: 685
Pildid: 1
Asukoht: Rapla
Algul vaatasin, et see minu kreveti kasvatus ikka ei edene, suured punased ronivad mööda juurikat (sinna nad taimepusa pealt kolisid) ja ei kedagi rohkemat. Täna tegin iga nädalast šifoonimist ja see kord oli ämber kuhu vee saatsin valge. Ja oh minu jahmatust kui kontrollpilgu ämbrisse heitsin: põhjas sibasid trobikond kreveti lapsukest ringi! Appike, kas olin kogu aeg lapsed "pesuveega" väljavisanud!
Ok, eks edaspidi ei tohi akvapuhastamist selle kännu juures nii hoolikalt teha, aga kuidas teie väldite šifoonimisega hävitust?

_________________
250l, 60l, 54l


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 24, 2008 08:04 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Jaan 04, 2005 11:51
Postitusi: 791
Asukoht: Tallinn Mustamäe
huvitav just täna sifoonisin ka enda kreveti akvaariumit ja mitte ainukestki pole ämbrisse sattunud, kõik kes sifooni sisse sattusid ujusid sealt ise välja.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 24, 2008 10:47 
Moderator

Liitunud: Kolmapäev Jaan 25, 2006 01:18
Postitusi: 705
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
Annyka2 kirjutas:
Mulle paistis ,et nad natuke nagu komberdasid ,aga samas olid kännu ja kivide varjus,sest aplad barbused muudkui tiirutasid peakohal.


Enamus barbuseid minuteada söövad krevette, niiet ühte akvasse ei ole mõtet neid panna.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 25, 2008 07:48 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Minu auures akvas, kus peremehetsevad 8 barbust, ei ole samuti krevette peaaegu üldse näha. Hoiavad peitu et mitte eineks sattuda. Aga on olemas!
Tipi akvas, kus vaid mõõgud, mollid, antsud, kubisabe kogu põhi krevettidest. Seal ei saa nad kuidagi märkamata jääda.
Ilmselt barbused ja rkevetid eriti kokku ei sobi.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 25, 2008 09:54 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 13, 2008 04:44
Postitusi: 56
Asukoht: Võru
mul on krevetid pool aastat olnud (seltsiks gupid), alul vaid kirsikad, siis üks suur (puukrevett?) juurde. kirsikad surid/kadusid tasapisi ära, vaid üks siiani alles .. ja eile järsku avastasin vesikuusel kiikumas väikese kreveti!! umbes cm-pikkuse. ja siis veel teise! eks siis paistab, on nad puu- või kirsi .. praegu läbipaistvad. akvaomaniku rõõm oli igaljuhul suur :)

_________________
tööl 900 l - skalaarid, guraam, SAEd, daaniod, coryd, pleco, eluspoegijad
Kodus 100 l - tühi


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 12, 2008 11:09 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Apr 17, 2007 12:08
Postitusi: 35
Asukoht: saaremaa
Teemast väheke mööda, aga nägin täna Lauteri zoopoes 3 liiki krevette hinda veel ei teatud aga kellel huvi võib info meelde jätta.

_________________
250l ; 4*30w ; JBL pro 250

http://www.album.ee/album/30032030/50090443


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 13, 2008 12:36 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Apr 15, 2004 12:05
Postitusi: 24
OOH kirjutas:
Teemast väheke mööda, aga nägin täna Lauteri zoopoes 3 liiki krevette hinda veel ei teatud aga kellel huvi võib info meelde jätta.
äh, me kiibitsesime neid juba laupäeval, aga see nii värske kraam, et enne kuukese mõõdumist need vahvad krevetid veel müügile ei tule :?

_________________
Just like that!


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 13, 2008 01:36 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Jaan 26, 2005 03:40
Postitusi: 41
Pildid: 0
Asukoht: Harjumaa Jüri
Minu barbused http://aquascope.ru/modules/tutorials/v ... hp?tid=437 kirskrevette küll ei puutu. Vahva vaatepilt kui kilpselg säga põhjas lösutab ja kreveti teele ette jääb kasitakse tema selg ka puhtaks. Säga muudkui mõnuleb. Kahjuks pole saand pildile.

_________________
180l vett vikerlased säga ants elustaimed


Üles
 [ 166 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver