foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 19 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 22, 2004 08:30 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 18, 2004 10:24
Postitusi: 455
Asukoht: Tartu
Mhh ... jah lilleke ... kui sa nii ütled ... :wink:
Aga ole hea ja räägi mulle palun sellest lähemalt ... :) et mis see väike sarviline asi head teeb?
Milline on elus (mida head teeb) ja milline ei ole elus (ei ole vaja kirjutada, et 'surnud') ...

_________________
126L - 13.08.2011 uuesti käivitatud (eks näis, mis saab).
Vanasti oli nii ...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 22, 2004 08:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 15, 2003 05:38
Postitusi: 462
Asukoht: Tallinn
Minu suures akvaariumis ei liigu peale mystuste ostmist ühtki gupimaimu.

_________________
Pilt


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 21, 2004 09:15 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Okt 19, 2004 10:44
Postitusi: 1
Asukoht: Tartu
Tundub sarnane lugu olevat minu Kilpkonnaonu ja kahe emase guppiga;) Nimelt sai suurest akvariumist "surevad" guppid (tõmblesid imelikult ning sabad ja uimed olid valgeid täppe täis) konnale ette antud, et las onu maitseb värsket liha. Aga üksi elades oli Kilpkonnaonu jõle araks läinud, ning guppid ajasid pigem teda taga:D Igatahes oli miski nädalapärast akvaarium pisikesi guppisid täis. Emased guppid olid ahned neid mudugi nahka kah pistma. Olgu, päästsin niipalju maime välja kui sain. Määdus veel paar nädalat ja uus põlvkond guppisid nägi ilmavalgust. Ahjaa, "haiged" guppid olid vahepeal iseenesest terveks saanud ja terrosriseerisid omanditundest Kilpkonnaonu, kuna ta liiga veepinna lähedal tihti oli. Vargsi aga küpses plaa Kilpkonnaonu peas, kuidas Tüütutele guppidele kätte maksta, ning ühel udusel hommikul leidsin Kilpkonnaonu akvaariumis täitsa üksi olevat. Niipalju siis sellest loost... :)

_________________
Thinking Monkey .oO(Höchst interessant)
Koduse MiniZoo hooldaja (liivahiired, kääbushamstrikud, jaapani kääbushiir, kilpkonn, kalad kahes akvaariumis)


Üles
 Teema pealkiri: MInu kilbu jälle üksi
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 21, 2004 09:20 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Apr 21, 2004 09:16
Postitusi: 3
Asukoht: Viljandi
Tore on lugeda lugusid, mis enda omigi meenutavad. Meie Kilbu jälle üksi, sest ka ühel hommikul avastasin, et ei olegi Cuppit enam temaga, kuhu jäi, seda ei teagi. Kaua olid ju kahekesi, kuid mis juhtus, kas Cuppi suri või siiski otsustas kilbu ta nahka panna. Kuigi nad olid ikka nii suured sõbrad, et jagasid sööki, süües kahekesi teineteisest liha otsast.


Üles
 [ 19 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver