foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: kilbu
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 04, 2006 09:24 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 29, 2006 08:45
Postitusi: 8
Asukoht: tartu
küsimus selline ,kas mul on võimalik kilbu lõhki sööta.viinamarju sõi nii suure isuga ,et hirm tekkis.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 04, 2006 10:05 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Okt 12, 2005 01:35
Postitusi: 455
Asukoht: Tallinn
Kas juttu on vee või maismaa kilpkonnast?

_________________
Igasugu sabalised.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 04, 2006 10:32 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 29, 2006 08:45
Postitusi: 8
Asukoht: tartu
jutt on vee kilbust


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juun 05, 2006 03:57 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Jaan 06, 2005 04:48
Postitusi: 117
Asukoht: tallinn
:shock: mina oma kilpkonnale küll midagi taimset muidu kui suure näljaga sisse ei saa. lõhkisöötmine pole võimalik küll on aga võimalik paksusk söötmine ja see pole just hea sest siis konn ei mahu lihtsalt enam oma kilbi sisse ära

_________________
Tegelikult võib ka muud kui kalu akvaariumi panna


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juun 05, 2006 05:44 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 29, 2006 08:45
Postitusi: 8
Asukoht: tartu
kuulsin kuskilt et vanemas eas pidi kilbu tahtma taimset toitu ,minu kilbu on kuskil 5 aastane.muidu sööb ta kassitoit ,kala.aga seda kuidas ta viinamarju ja banaani õgis ,see oli tõeline vaatepilt.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juun 05, 2006 10:23 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 23, 2006 07:21
Postitusi: 9
Asukoht: niagaara kaldal
Mul küll ei ole pikka kogemust veel kilbudega, kuid lugenud olen nende kohta päris palju.
Kilpkonnadega on selles mõttes lihtne, et nad tunduvad väga erinevaid asju mõnuga söövat. Iseasi, kas nad saavad meie poolt pakutavast ka kõik eluks vajalikud ained kätte. Puudub neil ju klaaskastis elades vaba valik söögi suhtes. Just seetõttu kasutan mina põhitoiduna kilpkonnagraanuleid, mille teadjamad inimesed on spetsiaalselt nende jaoks kokku pannud. Lisaks annan erinevaid aedvilju, elus kalu, usse ja ritsikaid (eriline maiuspala). Kõik elussöögi ostan loomapoest, kuigi Eestis vist võib neid suvisel ajal ka loodusest korjata (minu elukohas paraku kasutatakse nii palju kemikaale igal pool, et ma igaks juhuks suundun ikka loomapoodi).

Looduses peaks nad olema rohkem taimetoidulised ning paljud allikad väidavad, et vanemaks saades söövadki nad rohkem taimset toitu.
Minu veel lühike kogemus nendega aga räägib mulle hoopis teist juttu. Suur vanamutt mul ei puutu mitte midagi taimset, või kui ampsabki vahepeal kogemata, siis sülitab ruttu välja. Pisem tegelane aga krõbistab mõnuga aedviljakuubikuid. Kui panen talle korraga graanuleid ja aedvilja, siis alati sööb enne ära aedviljad ning hiljem graanulid takkapihta.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 07, 2006 09:43 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Jaan 06, 2005 04:48
Postitusi: 117
Asukoht: tallinn
nu minu kogemus konnaga kah alles väga väike. sain ta alles mõne kuu tagasi ja alguses ei õnnestunud talle kohe üldse mittemidagi sisse sööta. nüüd aga sööb vist peaaegu kõike mis kätte annan aga eelistab kindlasti loomset. ükspäev andsin talle ja mõne kapsaleha ja see vedeles ikka väga kaua enne kui üldse mingit huvi selle vastu üles näidati. aga kui elusad gupid tema juurde lasen siis muutub kohe tohutu aktiivseks ja hakkab kalu taga ajama. vanust peaks tal küll välimuse järgi nii palju olema et kirjanduse järgi peaks juba taimetoiduline olema... suurust on nii 17cm. vanust ei oska öelda kuna ta mul selline leidlaps:D jalutas see kevad kalameestele vastu ja need ei osanud muud teha kui korjasid ta üles ja tõid meile tööle kus siis mina ta omale võtsin

_________________
Tegelikult võib ka muud kui kalu akvaariumi panna


Üles
 [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver