foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Midagi imelikku
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 01, 2016 05:13 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Aug 01, 2016 05:05
Postitusi: 1
:?: mul on selline mure, et mul on üks tigu kes puhastab akvaariumit, mul on 19 l ja hetkel 1 kala aga enne oli veel üks, aga ta suri, ja täna tahtsin akvaariumi puhastada ja avastasin mingi imeliku asja, uurisin selle kohta natukene ja sain teada et need on selle teo munad vno lapsed, tahtsin küsida et mis ma tegema peaksin ja ega nad ohtlikud ei ole? Iga info eest oleksin tänulik :)


Üles
 Teema pealkiri: Re: Midagi imelikku
PostitusPostitatud: Teisipäev Aug 02, 2016 03:12 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Dets 11, 2014 12:09
Postitusi: 133
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn
Mis sorti tigu sul on ? Ohtlikud nad olla ei saa kui tegemist teo järglastega. Lihtsalt tillukesi tigusid saab ühel päeval hulgi olema.


Üles
 Teema pealkiri: Re: Midagi imelikku
PostitusPostitatud: Teisipäev Aug 02, 2016 09:37 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Missugune oli see "imelik asi"? Kas nagu roosakas-oranžikas-beezikas paks kobar? Kui nii, siis see õunateo oma ja kurja iseenesest ei tee. Kui Sa ei soovi tigusid juurde saada, siis korja see mari akvast välja ja paku siin foorumis kellelegi või viska minema, et ei vältida tigude uputust, mis Su akvaariumi vee kvaliteeti rikub. 19 liitrit on väga väike akvaarium.

Edasi huvitaks mind veel Su akva käekäik. Kes see kala on, kes seal praegu alles ja kes oli see kala kes suri? Millal käivitasid ja kuidas vett vahetad. Kas veeteste oled ka teinud. Mis filter? Õhutus on?

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver