foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 18 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Akselot
PostitusPostitatud: Kolmapäev Aug 24, 2016 08:57 
Akvarist

Liitunud: Reede Mai 30, 2014 12:00
Postitusi: 11
Pildid: 4
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Soovitan ka liivapõhja, lisaks akseloti tervisele, on äge ka liikumise jälgi liival vaadata. Ma ise olen siiani vaid spets graanuleid ja sääsevastseid andnud. Kunagi lugesin, et vihmausside puhul hoitakse neid mõned päevad karbis, et seest muld välja tuleks ja puhastatakse karpi iga natukese aja tagant. Seepärast uurisingi, kuidas siin tehakse.


Üles
 Teema pealkiri: Re: Akselot
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 02, 2016 07:14 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Veebr 15, 2015 02:50
Postitusi: 7
Hei!

Akselotiga sai korda, kui ta selle tuti ise maha sügas.

Siinkohal küsimus, millist liiva ma siis panema peaks? Ja mul on praegu istutatud need pikad spiraalsed rohututid, kuid kas ma nende tarbeks peaks liiva alla veits mulda panema? Must vetikas tuli teisest akvast taimedega kaasa-> kas uute taimede poest toomine aitaks?

Akselot on meil pea kolmveerand aastat, niiet päris tutikas ta pole aga suur oli ta juba poes (nüüd veel suuremaks kosunud). Poes soovitati graanuleid ja sääsevastseid, sööta lausa 2x päevas-> kodus hakkasin söötma siis iga päev ja siis ülepäeviti ning nüüd üritan 2 päeva tagant. Kasvab nagu hobune. Suurusega polegi muud jama, kui et tahaks teist veel sinna võtta... aga poes on kõik nii väiksed. Ideaalis tahaks enne uut akva vahetada ka suurema-pikema vastu, praegu on kõrge veetasemega ja mitte niiväga pikk.


Üles
 Teema pealkiri: Re: Akselot
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 03, 2016 09:00 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Apr 20, 2014 11:44
Postitusi: 166
Pildid: 0
Asukoht: Põhja-Tallinn
Liiv peaks olema selline peenemat sorti, mis akselotile kõhtu kinni ei jääks ja vaevusi ei põhjustaks. Minul on näiteks Kalakesest ostetud musta värvi Sansibari liiv.

Lisaks, sääsevastsed ei oma erilist toiteväärtust, alles lugesin kuskilt akselotifoorumist. Kõige paremad on ikkagi vihmaussid.

_________________
Kalasupid


Üles
 [ 18 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver