foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Killertigude paljunemine
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 18, 2016 05:02 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Nov 11, 2012 11:26
Postitusi: 187
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa
Ootan juba üle aasta järglasi aga mitte kedagi, u. 10 killertigu on mul suures akvaariumis koos kaladega ja kõik on ikka suured, natuke suuremad kui enne kuid järeltulijaid pole. Kahtlustan et botiad maiustavad munad ära enne kui midagi areneb.
Nüüd mõtlen et teen killeritele oma väikese akvaariumi. Praegu söövad nad torntigusid ja kõike mis kaladest järgi jääb aga mida neile uues akvaariumis toiduks pakkuda?

_________________
MAD- multiple aquarium disease


Üles
PostitusPostitatud: Reede Veebr 19, 2016 10:07 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Okt 09, 2015 12:07
Postitusi: 78
Asukoht: Viimsi
Mulle soovitati külmutatud toitu ning Kalakesest soovitati tablette, nagu ka põhjakoristajatele. Kui nende käest küsida, siis nad oskavad täpselt öelda, mis tablette osta.


Üles
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 20, 2016 02:55 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Mul on ka 30-liitrine spetsiaalselt killeritele. Ei näe mu silm, et nad seal paljuneksid. Nende aastate peale arvaks, et võiks seal ikka palju rohkem olla. Olen neile sinna torntigusid pannud ja vahest mõne õunaka ka. Söögiks panen külmutatud krevette ja vahest ka põhjakaladele mõeldud tablette. On ka suvikõrvits. Ei taipa mitte, mis neile seal ei meeldi.

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 20, 2016 02:22 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Nov 11, 2012 11:26
Postitusi: 187
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa
See oleks ikka väga harv juhus et nüüd kõik teod on isased, nendel ei tee kuidagi vahet ka

_________________
MAD- multiple aquarium disease


Üles
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 20, 2016 04:41 
Moderator

Liitunud: Kolmapäev Jaan 25, 2006 01:18
Postitusi: 705
Pildid: 10
Asukoht: Tallinn
killeritega minu kogemusel nii, et kui süüa piisavalt palju siis ka paljunevad, kui vähe siis söövad oma väiksemaid liigikaaslasi, ka mune


Üles
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 21, 2016 08:56 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Nov 27, 2004 01:36
Postitusi: 879
Pildid: 5
Asukoht: Tartu
Mul on nad nii 20 l kui ka 240 liitrises, paljunevad hästi, toidan kalu kord päevas, mul on palju põhjakalu, seega toidan neid põhjatablettidega, toitu kauaks vedelema ei jää.
Kui ma ei eksi siis munevad nad mu vallisneria lehtedele põhjast kuni 7 cm kõrgusele, munad on valged ja kandilised, uurinud ei ole kas see on ka nii :)

_________________
450, 240, 110, 2*54, 3*30 ja 20 liitrit.


Üles
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 20, 2016 12:37 
Akvarist

Liitunud: Reede Nov 06, 2015 11:36
Postitusi: 1
Tervist,

Ostsin poest kaks killertigu, ja nüüd mõned kuud hiljem on neid juba kolmteist. Päris kiiresti arenevad. Ja prügitigusid pole väga näinud peale seda, ainult shifoonides mõned kestad :)

Parimat

Lauri


Üles
PostitusPostitatud: Laupäev Dets 09, 2017 03:12 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Aug 29, 2005 03:04
Postitusi: 379
Asukoht: Tallinn
Kas killertigude puhul oleks ka mõistlik värsket verd akvaariumisse tuua, aka mõni uus killer sekka ja osad beebid uude koju viia? Mul sattus juhuslikult isane ja emane, prügiteo mure sai murtud ja killeribeebid on platsis. Mune on ka igalpool, eriti puurondi peal. Kas on ka nii, et kõik ei pruugi välja areneda? Osad munad on juba mitu kuud samas arengus olnud.


Üles
 [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver