foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: LUKKU
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 11, 2012 12:52 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mai 11, 2011 09:01
Postitusi: 112
Asukoht: Tartu
Avastasin just, et mu sinisest õunakast on ainult koda järel. Ma ei tea, kuidas ta niimoodi ära suri, et ma tähelegi ei pannud.
Tean, et õunateod ei elagi eriti kaua, kuid suve alguses, kui ma ta sain, oli see tigu ikka päris pisike; lisaks on mul üks tunduvalt suurem ja vähemalt veidi vanem tigu, kes endiselt täitsa elus on.

Kas ma võin uskuda, et tigu suri vanadusse, või tuleks teiste tigude pärast ka muretseda? Mul on praegu kari väikeseid tigusid ka akvas, nende kahe suurema järeltulijad.

Kalade ja teiste tigudega paistab kõik okei olevat ja mingeid suuri muutusi akvaariumiga toimunud ei ole...

Pühapäeval sõi mõrtsuk-kass Betta ära ja nüüd on üks tigu surnud :( Lisaks kiusab hai pidevalt antse ja suurem ants ajab väiksemat taga. Ma ei teagi kohe, mida ette võtta. Hail ja antsudel on ilmselt kitsas?


Viimati muutis -kalisa-, Pühapäev Mär 04, 2012 11:39, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 11, 2012 04:54 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Apr 21, 2010 07:06
Postitusi: 424
Asukoht: Tallinn/Lasnamägi
Tigu võib suht paljude tegurite tõttu surra..Endal suri ka üks tigu lihtsalt ära...Suurem ants võib olla isane ja väiksem emane et taga ajavad või siis üks üritab alfa-isast mängida..Hai tuleks siis järelikult ringi tõsta..

_________________
60l ja 25l elussünnitajate ja muu floora/faunaga.


Üles
 [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver