foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: LUKKU
PostitusPostitatud: Laupäev Nov 05, 2011 01:23 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mai 11, 2011 09:01
Postitusi: 112
Asukoht: Tartu
Tere!

Tahtsin küsida, kas kookonist hiljuti koorunud õunateod tohiks akvaariumist välja tõsta ja nt. 3 liitrilisse (või suuremasse, kui leian) purki elama panna mõneks ajaks? Purki oleks mul panna mullitaja, et vesi päris paigal ei seisaks.
Nad on nii väikesed, et ma ei kujuta akvaariumi puhastamist hästi ette, kui nad mul akvaariumis elavad. Mul on akva põhjas liiv/kruus ja nad on sellega täpselt sama värvi


Viimati muutis -kalisa-, Pühapäev Mär 04, 2012 11:40, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Nov 25, 2011 10:22 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Mina ei tõstaks neid ümber. Sifoonides ilmselt saab nii mõnigi tigu paratamatult hukka, kuid Sul suht väiksed akvaariumid ning kokkuvõttes polegi neid nii palju sinna vaja. 3-liitrises purgis kasvatades tekib Sul lisakohustus ning paras peavalu, kuidas vett normis hoida (pH, kaltsium ja muud mured). Las olla seal kus on ning hiljem otsi ülearustele uus kodu läbi akvaristika või poe.

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Nov 28, 2011 09:12 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mai 11, 2011 09:01
Postitusi: 112
Asukoht: Tartu
Korjasin nad paariks päevaks lihtsalt huvi pärast purki, et teada saada, palju neid kokku on, ja vahepeal akva põhi ära puhastada. Pärast sifoonimist panin akvasse tagasi. Nüüdseks on nad nii suureks kasvanud, et on vähemalt põhja peal näha.
Jagan teod kindlasti laiali, kui nad veidi suuremad on, ligi 40 õunakaga ei oska ma ise miskit peale hakata :)
Vahepeal tegid suured õunakad kookoneid juurde, aga olen ära korjanud. Aitab küll.


Üles
 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver