foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kui ma ostan ühe teo ?
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 14, 2011 07:33 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Veebr 14, 2011 06:10
Postitusi: 14
Asukoht: Tallinn
Kui ma tahaks akvasse ühte tigu siis kas see on võimalik ? või hakkab ta seal rõõmsalt paljunema ?
et siis kas tigudel on vaja paljunemiseks kaaslast või mitte :shock: ärge siis pahandage, kui loll küsimus :D


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 14, 2011 09:32 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Sa küll ei maini akva suurust, kuid arvan, et üks tigu ei tee seal miskit kurja. Minu teada vajab tigu paljunemiseks ikka kaaslast. Kollased õunakad ei tohiks sugu vahetada. Seega siis on ainult emane ja isane. Teised teod kahesoolised. Õnneks õunateod teevad oma marjakobara nähtavale (kusagile klaasi külge veepiirist ülesse poole või ka kaane külge) kohale ning seda on vajadusel kerge eemaldada, kui ei soovi just tigude kasvatust. Arvestatakse üks täiskasvanud tigu ja 10 liitrit vett.

Küsimus polnud loll. Algaja kohta väga normaalne.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 14, 2011 09:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Veebr 14, 2011 06:10
Postitusi: 14
Asukoht: Tallinn
akvaarium on 16l... jah väike aga kuna see esimene siis ma usun et paras, hetkel veel elanikest tühi... mõtlesin võtta kas teo või kreveti ja siis kaks väikest kalakest. :)


Viimati muutis kalliskala, Esmaspäev Veebr 14, 2011 11:29, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 14, 2011 11:09 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Akva on Sul tõesti tiba-tillu. Teo vast võid võtta, kuid kalu - kahtlen. Ehk äkki Siiami tapluskala - isane? Teised tillud akvakalad on vist enamalt jaolt parvekalad. Need Sulle ei mahu. Äkki teed kena taimeakva! Krevettide koha pealt jään vastuse võlgu. Järsku nemadki sobiksid. Uuri!


Üles
 [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver