foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: crystal red
PostitusPostitatud: Reede Mär 19, 2010 09:13 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 08, 2009 04:12
Postitusi: 203
Asukoht: Tallinn
Nimelt on mul selline küsimus, et u. 3 kuud tagasi märkasin, et kahel Crystalil on munad all (värvuselt on munad olnud nii rohelised kui ka kollased)- siiani pole aga ühtegi pisikest Crystalit märganud. Mõlemal krevetil on ikka ja jälle uued munad all aga ei ühtegi noort. Siit küsimus - kas akva tingimused pole piisavalt head ja pisikesed on lihsalt ära surnud (kirsikaid nt tuleb pidevalt peale) või on munad olnud lihtsalt viljastamata (kokku on crystaleid 4) või on tegemist muu faktoriga (akva on ainult krevettide päralt, nahka ei pista neid keski). Või äkki peaksin pisikeste tarbeks neile midagi muud süüa puistama - praegu toituvat rõõmsalt rohelisest ja põhjakate tablettidest.
Akva temp. 22C
:roll:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 19, 2010 11:08 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Sept 29, 2009 04:47
Postitusi: 156
Asukoht: Tabivere,Tartu
Küll nad end näitama hakkavad, algul polegi neid märgata vb mõne päeva,nädala või nii.

_________________
kuldkalad on võrratud.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 20, 2010 12:24 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Nov 11, 2009 03:27
Postitusi: 25
Asukoht: Tartu
Üks võimalus on see, et sul kalad söövad need pisikesed krevetid ära, kui neil ei ole piisavalt võimalusi varjumiseks (mingi sammal näiteks).
Ma olen näinud kuidas mul pisikesed gupid söövad väikseid krevette.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 20, 2010 10:33 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Dets 20, 2008 09:56
Postitusi: 32
Asukoht: Viljandi
http://www.plantedtank.net/articles/Cry ... eeding/22/
Siin on kirjas, et ei õnnestunud ka crystalitelt poegi saada, kuigi munad olid, enne kui tõstis nad suuremasse akvasse....


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 20, 2010 03:55 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 08, 2009 04:12
Postitusi: 203
Asukoht: Tallinn
Hmm... akva on u 25l, loodan, et viga pole kasti suuruese, sest suures akvas oleks neil eluohtlik. Taimi on selle pisikese kasti kohta kõvasti, kalu sees pole (v.a. 2x 1,5 cm kuldset antsu) seega kalad neid nahka pole pistnud. Võibolla tõesti on tegelased alles nii pisikesed, et neid pole märgata.
Loodame parimat: et varsti hakkavad ennast "ilmutama". :lol:

....liiga vara tegin suu lahti, akvas on u 2mm pikkused pisikesed crystalid, keda muidu võimatu märgata, kuid üks tegelane kükitas akvaariumi nurgas mustal silikoon ribial, mis tõttu oli teda võimalik näha \:D/


Üles
 [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver