foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Reede Jaan 22, 2010 08:25 
Akvarist

Liitunud: Reede Jaan 22, 2010 07:40
Postitusi: 1
Asukoht: Rakvere
tere, käisin tallinnas ühes lemmiklooma poes ning nägin cardisoma armatuma krabisid ning nad hakkasid mulle väga meeldima. Sooviksi omale neid soetada kuid ei tea neist midagi, isegi poemüüa ei osanud nendest midagi rääkida. vaatasin ka siin rigi kuid ei leidnud oma küsimustele vastust. äkki teie kes te neid peate või olete pidanud oskate neist rääkida.
küsimused siis: kui kaua nad elavad, kas neile on vaja eraldi hapnikut, kas ühte akvaariumisse või panna 2 krabi(emane,isane), kuidas nad poegivad, kas tavalises akvaariumis võivad nad saada väikeseid krabisid, kui soe peab olema nende vesi, kas neid võib võtta akvaariumist välja ka, kuidas neid looma poest ära tuua, nende haigused, milliseid kalu võib panna nendega ja milliseid mitte, milliseid taimi võib panna ja milliseid mitte, kas nad söövad ainult neid väikeseid kraanuleid või midagi veel, kuidas puhastate akvaariumit, kui ma reisile lähen siis kas siis võib neile süüa ette panna või mitte. Kui tuleb veel midagi vajalikku meelde siis paluks öelda.
Ootan väga TEIE vastuseid, ning olen tänulik igale informatiivsele vastusele.
Tänades juba ette. :D :lol:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 22, 2010 08:36 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 16, 2005 05:53
Postitusi: 1146
Pildid: 8
Asukoht: Harju/Tallinn
mingit infot leiad kindlasti siit :
http://www.exotic-pets.co.uk/rainbow-land-crab.html

_________________
kodune 200 liitrit (led 24x3W)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 24, 2010 08:09 
Akvarist

Liitunud: Reede Mai 22, 2009 07:19
Postitusi: 138
Asukoht: tartu
Minumeelest seda krabi ei saagi kaladega kokku panna,ise kunagi uurisin loomapoest .


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Juul 08, 2010 12:53 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Okt 27, 2004 09:01
Postitusi: 121
Asukoht: Valga
mul on see krabi juba neli aastat. Nüüdseks on ta saavutanud täissuuruse ja teda saab väga edukalt koos guppidega pidada. Krabi liigub vees niivõrd aeglaselt et ta ei saa seal kalu kätte kuni need elavad. Kui kala ära sureb võib ta tõesti seda sööma hakata kui see mõne kivi vastu vees jääb, et ta saab selle kätte.


Üles
 [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver