foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Vähk
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 18, 2010 06:55 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Jaan 18, 2010 06:42
Postitusi: 30
Asukoht: Pärnu
Ostsin täna vähi, liiki ei tea. Ta on koos kaladega 120 l akvaariumis (gupid, mõõksabad, tiigerbootsiad, ansistrused, kilpselgsägad, alasuusäga, ansistrused, guraamid, neoonid, kuldkala). Algul tunnikese nägin teda, nüüd on kuhugi end ära peitnud, ei suuda juba mitmeid tunde teda kusagilt leida, mul terve hunnik avkaariumi alaseid raamatuid, kuid kõikides vaid kaladest juttu. Mismoodi ma saaks tema liigi määrata, ei leia kuskil netist infot koos piltidega. Ta oli vist selline hallikas-sinakas, mingite täppide või triioudega - ei mäletagi tõpselt ja ei näe ka. Kas peab talle paarilise ka võtma või elab üksi rõõmsalt? Kuidas aru saan, mis soost ta on? Mul tuttaval elavad ka koos kaladega, seetõttu võtsingi julgelt, paljunevad tal päris hoogsalt, kalad söövad pooled pojad ära, akvaarium ei asustata üle:) Poest äeldi, et vähid võivad taimi piirata, see oleks hea, mul kasvavad need liiga hoogslat, iga paari kuu tagant viskan suure pangetäie minema. Lugesin ka siit, et nad elavad kjoopas, mul mingeid koopaid pole, põhjas on liiv ja kännud, ehitavad nad äkki ise midagi, või pean ise talle miudagi ehitama?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Jaan 18, 2010 07:38 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Veebr 19, 2009 07:25
Postitusi: 292
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn; 53491781
Alusta siitsamast foorumist. Vastuseid kuhjaga. Siit http://www.planetinverts.com/Procambaru ... html?t=389 saad ka nii mõndagi.

_________________
"elu nagu hernes"



120;65;35


Üles
 [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver