foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 09, 2004 12:36 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 04, 2004 04:28
Postitusi: 50
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe
Minul kasvavad õunateod väga aeglaselt, ma ei mäletagi, mitu kuud tagasi nad ilmale tulid. Iga aasta tuleb uusi tigusid minu akvas. Suhteliselt ebamugav on sifooniga akva põhja puhastada, sest teokesed on väga väikesed ja juhuslikult tuleb paar tükki koos mustusega sifooni kaudu ämbrisse.

_________________
2x Hoplostenum Thorocatum. 2x Brachydanio Rerio.
Palju tigusid.
Juwel Rekord 96 ja EHEIM PowerLine 2048.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 10, 2004 03:23 
Akvarist

Liitunud: Laupäev Dets 27, 2003 06:09
Postitusi: 40
Asukoht: Tartu
Mina avastasin ka kuskil kuu aega tagasi oma akvaariumi seintelt ja äärtest palju väikseid teoolluseid- algul ei saanud nagu aru millega tegu on, aga ilmselt ikka õunateo poegadega. Näevad nad ju välja sellised väiksed, valged-kollakad


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 10, 2004 06:37 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Sept 12, 2004 07:31
Postitusi: 74
Asukoht: Valga
Mu tuttaval ka akva klaasi peal sellised pisikesed kollased asjad. Kui peale näpuga vajutad, siis krõpsub. Arvasime ka, et äkki õunteo pojad, aga pole kookonit kusagil märganud ja need täpikesed klaasile ilmuvad aeg-ajalt. Ei oska kohe miskit arvata. Muid tigusid akvas pole. Ehk on kellelgi sama asi olnud.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 27, 2005 09:32 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juun 02, 2004 12:08
Postitusi: 139
Asukoht: Sikupilli
Mul täna oli pereheitmine ja purgis svammi peal palju-palju õunateobeebisid :D 2 kookonit veel ootamas, mõtlesin et vaataks kuidas nad siis tulevad kah. Eks pärastpoole hakkan kookoneid ära korjama.

Aga kuna nad mul purgi sees (akvas vist kalad pistavad kohe nahka?) siis kas neid vaja toita kah või mismoodi? Kaua ma neid seal purgis hoian? #-o


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mär 27, 2005 11:10 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 16, 2004 10:38
Postitusi: 140
Asukoht: Järvamaa
Mina viskasin enda omadele mõnikord ühe helbe ja purgiseintele tekkis vetikas kah. Alguses neid helbeid ära küll ei söödud, vedelesid põhjas, aga purgis need teod ringi ukerdasid ja millestki suuremaks kasvasid. Ei mäleta, mitu nädalat purgis olid. Hiljem hakkasid kalatoitu sööma.
Kui akvasse lasin, siis gupimaimud sõid osa teotittesid ära. Oleks võinud rohkem süüa... :lol:
Alguses kasvasid aeglaselt, aga siis hakkasid kiiresti kosuma. Suurema teojagamise tegin peale seda, kui nad riccia ühe nädalaga nahka panid ja vallisneeriast inglise muru üritasid kujundada.
Nüüd on tigusid vähem ja need tegelevad koristamise, mitte vandaalitsemisega.
Järgmine kord tittesid purki ei pane. Tugevamad jäävad nagunii ka akvaariumis ellu.

_________________
400 l platidoras costatus, thoracatum, SAE, kollane ancistrus, japonica krevett, kuhlii loach, molli, kuldguraam, gupi, skalaar, hemigrammus, õunateod, tornteod
180 l ancistrus, thoracatum, SAE, hiina vetikasööja, neolamprologus brichardi


Üles
 Teema pealkiri: Re: Apple snail
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 28, 2005 01:31 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Veebr 03, 2005 10:55
Postitusi: 47
Asukoht: Kohtla-Nõmme/Rakvere
IvoOnu kirjutas:
...Aga skalaaride marjaga läks juba teist korda järjest kehvasti :( Vähemalt sai keegi kõhu täis...


kui peasid hästi skalaari marjaga toime tulema, ehk ütled siis mis tegid nendega.kuna mul endal õhtale läinud. :wink: :wink:

_________________
akva: 81L kalu:3 ``Põhjakoristajat´´2 kuldkalalist (loorsabad), 2 skalaari,
taimed:Echinodorus bleheri,Crinum thaianum
akva:45L kalu: 4guppyt[must prints(hetkel 4 maimu)], 4 neooni, 4 õunatigu


Üles
 [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver