foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 20 postitust ]  1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: kas siin on konnasõpru ?
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 19, 2008 03:25 
Akvarist

Liitunud: Reede Okt 31, 2008 11:19
Postitusi: 30
Asukoht: läänemaa
Tere,huvi selline,on veel kedagi kes konni peab ja milliseid?

_________________
unistan akvaariumist


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 20, 2008 02:14 
Akvarist

Liitunud: Reede Nov 07, 2008 02:14
Postitusi: 20
Asukoht: Pärnu
mul on Ceratophrys ornata.....aga üks suurem konnasõber siin foorumis ei käi. Tal on üht-teist erinevaid Bufosid, Theloderma corticale`d jne.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 20, 2008 10:11 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 14, 2004 06:14
Postitusi: 88
Asukoht: Rakvere kant
Minul on üksik Xenopus laevis. Kui neid veel kaks oli, siis oli tuba õhtuti-öösiti vahvat laulupirinat täis, aga siis sai teine konnake hukka ja missa seal üksi ikka enam laulad.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 20, 2008 12:45 
Akvarist

Liitunud: Reede Okt 31, 2008 11:19
Postitusi: 30
Asukoht: läänemaa
tänud vastamast,mul on need konnad lihtsalt sõbraks ja ma ei teagi nende ladinapäraseid nimesid,vees elavad ja on vist need aafrika küüniskonnad nagu mõned kutsuvad,huvitavad loomad,söövad kahe käega usse :lol: ,praegu neil lauluaeg,lasevad marja.panin osa eraldi,proovin kas tuleb midagi välja.Õde mul neid kasvatanud juba mingi 8 aastat aga konnapoegi õnnestus saada ainult ühel korral,järjest surid ära kui olid juba nats konna sarnased.kui keegi viitsib, võiks oma kogemusi jagada kas MSN ,või meiliga.cucurbita_cucurbita@hotmail.com

_________________
unistan akvaariumist


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 23, 2008 08:47 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Jaan 06, 2005 04:48
Postitusi: 117
Asukoht: tallinn
Mul kah paar konna. Üks on sama liik mis Peetril ja teine on hetkel hoiul olev Bufo marinus. Lisaks on olnud veel ka paar lehekonna, kes nüüdseks küll kahjuks mõlemad surnud.
Lisaks päriskonnadele on mul ka veel kolme liiki sabakonnasid

_________________
Tegelikult võib ka muud kui kalu akvaariumi panna


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 25, 2008 01:41 
Akvarist

Liitunud: Reede Nov 07, 2008 02:14
Postitusi: 20
Asukoht: Pärnu
cucurbita kirjutas:
tänud vastamast,mul on need konnad lihtsalt sõbraks ja ma ei teagi nende ladinapäraseid nimesid,vees elavad ja on vist need aafrika küüniskonnad nagu mõned kutsuvad,huvitavad loomad,söövad kahe käega usse :lol: ,praegu neil lauluaeg,lasevad marja.panin osa eraldi,proovin kas tuleb midagi välja.Õde mul neid kasvatanud juba mingi 8 aastat aga konnapoegi õnnestus saada ainult ühel korral,järjest surid ära kui olid juba nats konna sarnased.kui keegi viitsib, võiks oma kogemusi jagada kas MSN ,või meiliga.cucurbita_cucurbita@hotmail.com



http://aqualandpetsplus.com/Frog,%20Clawed.htm
http://www.iacuc.arizona.edu/training/x ... .html#care
http://www.petstation.com/clfrog.html
Metamorphosis is a critical event, since the entire circulatory, digestive, and nervous systems are reorganized in a short space of time. The keeper must be particularly concerned about the radical change in eating habits: while Clawed Frog tadpoles must filter-feed, the short gut of newly transformed juveniles (and subsequent adults) can only accommodate visible solid food. To insure only appropriate fare is offered, the following should be carefully observed. Massive morphological changes will be noted soon after the front limbs appear, and the tail's energetic vibrations will slow and finally stop. During this period, feeding with powdered food should continue as usual. However, when the tail clearly begins to degenerate the frog is deriving nourishment from it alone, and feeding is not necessary. In this very brief interim, lasting on the average of 4-5 days, when the animal is balanced on a developmental edge between tadpole and frog, no external nourishment can be absorbed. Soon, the tail shrinks to nothing but a small stump. At this point adult food should be offered. The newly metamorphosed frog's first regular meal should be particularly appetizing: a few small slivers of lean, raw beef are good. The period between formation of the front legs and first acceptance of solid food is around 10 days.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 25, 2008 04:36 
Akvarist

Liitunud: Reede Okt 31, 2008 11:19
Postitusi: 30
Asukoht: läänemaa
suured tänud Peetrile ,ise ei oleks ma küll neid lehekülgi osanud välja otsida. :oops:

_________________
unistan akvaariumist


Üles
 Teema pealkiri: tervitus
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 02, 2008 08:57 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Okt 03, 2007 12:42
Postitusi: 10
Asukoht: Kuressaare
Mul akvas kaks Xenopus laevis liigi esindajat(albiinod mõlemad), emane ja isane. Pea aasta on olnud nüüdseks. Öösel laulavad ka nagu eespool mainitud. Varem olid akvas ka kalad. Neoonid, SAEd, gupyd, barbus läksid ajapikku konnade kasvades neile roaks aga põhja koristaja ja mingi kole vurridega, tugevate teravate uimedega, pimedat armastav kala-elukas on alles. Viimased suuremad kui konnad. ilmselt see neid päästiski. Nüüdseks tahaks siiski kalu jälle peab vahetus rubriiki kirja panema.

_________________
70L


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 27, 2009 12:44 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 26, 2009 11:48
Postitusi: 153
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn - Liivalaia
Tere!
Ei tea nüüd kas on tark tegu vanat teemat üles tõstada,aga ei hakka uut kah tegema.
Oleks siis paar küsimust Aafrika küüniskonnade kohta,tahaks teada kui suureks albiinod kasvavad ja kas peale nende on vaja ka kalu akvaariumis pidada?
Samas huvitab ka selline asi,et kui kaant peal pole,on nad kiired akvaariumist kaduma,ning kas nende "laul" väga vali ja segav pole?

Esimese postituse kohta päris palju küsimusi,kuid loodan kogenenumatelt veidi nõua saada,enne kui need huvitavad olevused majja toon.
Ette tänades,Ammas.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mär 27, 2009 08:30 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Nov 16, 2008 02:51
Postitusi: 470
Asukoht: Tartu
Kui suurt akvat Xenopus laevised vajavad ja kellega pidada saab?

_________________
125l - 1x harjasnina, 1x õunatigu, 6x molly, 1x isane betta, 3x emane betta


Üles
 Teema pealkiri: küsimused
PostitusPostitatud: Reede Apr 03, 2009 02:46 
Akvarist

Liitunud: Reede Apr 03, 2009 01:25
Postitusi: 1
Asukoht: Tallinn
Kui juba küsimused, siis ka minu poolt mõned küsimused, mis veetemperatuuri Xenopus laevis`ed tahavad? Kuidas kui sageli te nende akvaariumi puhastate, kas täispuhastusi ka teete, vahetades kogu vee või ainult teatud osa akvaariumi veest. Ja mitme päeva tagant konnadele süüa annate?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 04, 2009 02:19 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Mär 26, 2009 11:48
Postitusi: 153
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn - Liivalaia
Minu Xenopus Laevised on nüüdseks nädal aega oma uues kodus olnud.
Veetemperatuuriks 22 C,ei ole täheldanud mingeid probleeme.
Süüa saavad olenevalt olukorrast,ülepäeva peamiselt. Vennikesed ise on lõbusad,aktiivsed just õhtusemal perioodil,päeval on tihti lihtsalt niisama hõljumine.
Täieliku veevahetust pole teinud ja ei kavatse,täna tuleb sifoonimisega ette võtta 25% vee vahetus.

_________________
500;200;110;70;2x35;2x25;8 L-Vikerkalad, Erinevad sägad, Axolotlid, Bettad, Gupid, L181, L104


Üles
 Teema pealkiri: õnnitlen!
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 08, 2009 02:25 
Akvarist

Liitunud: Reede Okt 31, 2008 11:19
Postitusi: 30
Asukoht: läänemaa
Rõõm kuulda,et on veel konnasõpru,minuarust on konnad võrratud!Vastupidavad,vähenõudlikud ja toredad.Kogemusi üle kaheksa aasta,mina rõõmus-konnad rahul. :lol: viimasel ajal konnad koevad pea iga nädal,siis õhtuti siristavad laulukest,hea kuulata enne magama minekut-pane silmad kinni ja kujuta ennast kuhugi troopilisele saarele.Olen arvutis kehvake ja võhik,nii,et kui kellegil on küsimusi siis meeleldi vastaks telefonitsi ,aga privas võib ka suhelda.Veelkord südamlikud õnnesoovid konnaomanikele,ja loodan,et konnakestel jätkuks elupäevi veel pikkadeks aastateks!

_________________
unistan akvaariumist


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Aug 02, 2010 12:16 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juun 21, 2010 09:53
Postitusi: 48
Asukoht: pärnu
Peeter kirjutas:
mul on Ceratophrys ornata.....aga üks suurem konnasõber siin foorumis ei käi. Tal on üht-teist erinevaid Bufosid, Theloderma corticale`d jne.
täiega armas! Kust selliseid saada? :P


Üles
 Teema pealkiri: gimnochyrus bagetti
PostitusPostitatud: Neljapäev Veebr 17, 2011 12:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Aug 01, 2010 08:05
Postitusi: 14
Asukoht: Pärnu
tre kas keegi sellise konna (gimnochyrus bagetti) kohta oskab kidagi kosta. google ei arvanud sellisest nimest midagi.


Üles
 [ 20 postitust ]  1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver