foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 33 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: õunakate invasioon
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 06, 2010 04:40 
Akvarist

Liitunud: Laupäev Apr 30, 2005 10:00
Postitusi: 16
Asukoht: Pärnu
Mu kaks õunakat paljunevad samuti, üsna suured kookonid ja sageli. Mida ma selle "õnnega" nüüd peale hakkan.
Viimaste kookonitega olen üsna jõhkralt käitunud ning laiadele vetele saatnud, sest üks kookonitest pudenes ise vette ja kalade poolt mingit erilist huvi asja vastu üles ei näidatud. Praegu ujub mul akvas ligi 25 pisikest olevust. Kuidas neist vabaneda? Korjan kokku, aga edasi? Pakun kellelegi soovijatest, loomapoodi. Elavat teohakatist nagu kanalisatsiooni ka ei raatsi saata. Jagage soovitusi ning esitage soovi mõne õunaka omandamiseks!

_________________
Tänan vastajaid!


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 07, 2010 09:09 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Mitte mingil juhul ei tohi lasta tigudel ülerahvastada akvaariumi. Arvestatakse 1 tigu ja 10 liitrit vett, kui ma ei eksi. Ülerahvastatus rikub Su akva vee. Näiteks pH läheb alla. Tuleb teha süda kõvaks ja liigsed kookonid (teod) likvideerida. Kas siis saad neid foorumis pakkuda või poodi viia - vaata ise, mis variant paremini õnnestub. Üks humaansemaid hädaabivariante on panna teod karbikese ja veega sügavkülma. Minul on näiteks Oscarid, kes väga maiad nii marja kui ka pisikeste tigude järele. Veel maitsevad teod Bootiatele.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Juul 08, 2010 10:45 
Akvarist

Liitunud: Laupäev Apr 30, 2005 10:00
Postitusi: 16
Asukoht: Pärnu
Akvaarium on 80l, nii et 8 tigu võiks siis laias laastus olla. Iseenesest ma tigudest päris lahti saada ei taha. Lihtsalt uued kookonid hävitan ja väikestel teobeebidel lasen pisut suuremaks kasvada, et neid siis paremini kätte saada. Loomapoed vist ei võta siinkandis väljaspool omi kindlaid liine loomi vastu, aga eks üritan pakkuda ja kui soovijaid on, andku aga teada.

_________________
Tänan vastajaid!


Üles
 [ 33 postitust ]  Eelmine  1, 2, 3

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver