foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 16 postitust ]  1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 29, 2007 03:17 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Aug 06, 2007 10:25
Postitusi: 51
Asukoht: Belgia
Selline küsimus ongi.

Tellisin täna 30 kg dekoratiivkive, juurikaid, turvast, toitu, taimetangid jms ja kannatamatu inimesena nihelen nüüd toolil. Alguses jätsin üldse tellimise pooleli, kui 30st tarnepäevast lugesin. Siis kõndisin toas edasi-tagasi ja juurdlesin, läksin tagasi lehele ja võtsin tellimusest kõik taimed välja, mõeldes, et ehk jääb nende taha asi stoppama pikemaks ajaks.

Et siis räägitakse 30 päeva jooksul tarnimisest, aga kuidas asi praktikas välja näeb? Kas kaup saabubki viimasel minutil või on lootust, et pannakse vinks-vonks kohe teele? Siin on vist päris paljud tellinud antud saidilt (www.aquaristikshop.com) - millised on teie kogemused saabumisaja suhtes?

_________________
100 l sooja ja magedat vett, kalad ka

100 l: jälle soe ja mage vesi + kalad

650 l: ikka soe ja mage vesi + kalad


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 29, 2007 04:23 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 09, 2004 05:56
Postitusi: 728
Asukoht: Tallinn
Belgiasse kindlasti rutem. Eestisse jah kipub see aeg venima mingil põhjusel. Mingi kolm nädalat läehb kindlasti.

_________________
www.basset.ee


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 29, 2007 04:38 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
a euroliidus saab ju jälgida oma pakendi kulgemist reaalajas. vähemalt aquaristikshop minu teada pakub seda varianti küll (st dhl siis). et lääne poole on kenasti näha. a muidugi idapoole alates poolast oli must auk...

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 29, 2007 05:22 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Aug 06, 2007 10:25
Postitusi: 51
Asukoht: Belgia
Jep, seal on tellimuse staatuse väli olemas küll. Eks siis mingil ajal hakkab kuvama saadetise teekonda ka, esialgu näitab seda, mida ma niigi tean, s.t tellimus on vastu võetud.
Igatahes poehindadega võrreldes on nende kaup seal palju-palju odavam, kahju kohe, et ma varem ei avastanud seda e-poodi. Palju on ju selliseid, mis oma riigist väljapoole ei saada midagi. Just selliste otsa ma enne pidevalt sattusingi. Või siis selliste otsa, mis tarnivad hulgi. Üks Tshehhi netipood oli lihtsalt super, aga tellimus pidi olema minimaalselt 800 euro eest vms.

_________________
100 l sooja ja magedat vett, kalad ka

100 l: jälle soe ja mage vesi + kalad

650 l: ikka soe ja mage vesi + kalad


Üles
 Teema pealkiri: Aquarisrikshop
PostitusPostitatud: Laupäev Sept 29, 2007 07:23 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Aug 23, 2005 11:45
Postitusi: 187
Asukoht: Tartu-Riia
Mina tellin regulaarselt nii aquaristikshop`st kui ka aquaristiknet`st. See 30 päeva on täielik jama. Peale tellimuse sisestamist läheb paar päeva kuni nad seda tellimust töötlevad,kui aga pakk on teele pandud,siis on umbes 10 päevaga kohal. See on ju ometigi siinsamas Euroopas. Amazon UK`st tulevad isegi seitsme päevaga asjad kohale.

_________________
500 liitrit, 16x39W(T5), Eheim II2028+2128, Tunze pinnaseküte, Sander pH kontroll. Temp 28-29C, gh-2, kh-2, ph 6,3, CO2, väetamine ja söötmine automatiseeritud.
Põhirõhk taimedel, aga mõni kala on muidugi ka.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 03, 2007 03:17 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 09, 2007 02:42
Postitusi: 114
Asukoht: tallinn
kui tellimuse staatus on in work!
kas see tähendab et pannakse kokku või juba sõidab minu poole?
kas seal on veel staatuse vorme või mitte? :?

_________________
80l 2x cherax quadricarinatus Vähki
182l 6x18w (2x aqvarelle 2x osram biolux 2x osramfluora) käivitus 14,10,07
182l elukäik


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 03, 2007 03:30 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 09, 2004 05:56
Postitusi: 728
Asukoht: Tallinn
lenny22 kirjutas:
kui tellimuse staatus on in work!
kas see tähendab et pannakse kokku või juba sõidab minu poole?
kas seal on veel staatuse vorme või mitte? :?
See tähendab,et keegi kuskil laos alles komplekteerib Su kaupa. Minul on aega võtnud pea poolteist nädalat ja siis alles hakkab tulema ( vahel tundub,et jala )

_________________
www.basset.ee


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 03, 2007 10:46 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Aug 06, 2007 10:25
Postitusi: 51
Asukoht: Belgia
Ma tellisin sellel nädalavahetusel kokku kolmest e-poest. Saksamaa aadressidelt www.aquaristikshop.com ja www.aquaristic.net ning Inglismaalt aadressil www.aquatics-online.co.uk

Aquaristikshopil näitab staatuseks siiani "In work" ja teisel saidil "Not yet shipped". Aquaristic.net lubab tooted teele panna 2-5 päeva jooksul + reisiaeg.

Inglismaalt aga sain täna kirja, milles mind teavitati pisut kõrgemast saatekulust seoses paki suurusega ja kui olin sellega nõus, sain paar tundi hiljem e-kirja, et saadetis on laost peale korjatud. Kirjade järgi kulub transportimisele väljapoole Ühendkuningriiki 4 + mõned päevad.

Eks siis paistab, millal asjad kohale jõudma hakkavad. Praeguseks on küll Inglismaa kõige kiiremini tegutsema hakanud. Samas on nende hinnad ka muidugi kõrgemad, kui Saksamaa nimetatud e-poodides, transpordikulu ka üsna palju suurem.



Kaks aadressi olid vigased, aga parandasin ära - Pets

_________________
100 l sooja ja magedat vett, kalad ka

100 l: jälle soe ja mage vesi + kalad

650 l: ikka soe ja mage vesi + kalad


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 11, 2007 12:06 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Aug 06, 2007 10:25
Postitusi: 51
Asukoht: Belgia
Panen siia kirja mõned tarneandmed, võib-olla pakub kellelegi huvi.

Inglismaalt (www.aquatics-online.co.uk) tuli tellitud kaup kohale 4 päevaga.

Saksamaalt (www.aquaristic.net ) tuli kaup kohale 7. tööpäeval. Oleks tulnud ehk varemgi, aga üks soovitud kivi ootas lattu saabumist.

Teiselt Saksamaa aadressilt (www.aquaristikshop.com) tellimisest on möödas peaaegu 2 nädalat, aga ei kippu ega kõppu nendest. VISA-kaardilt on raha küll juba maha nihverdatud, ehkki mu mäletamist mööda pidi see tehtama siis, kui pakk saabumas. Staatuseks endiselt "in work".

Ootan edasi.

_________________
100 l sooja ja magedat vett, kalad ka

100 l: jälle soe ja mage vesi + kalad

650 l: ikka soe ja mage vesi + kalad


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 11, 2007 12:20 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 09, 2007 02:42
Postitusi: 114
Asukoht: tallinn
aquaristikshop.com´ist tellisin 18,09 siis läks makse üle mam kandsin muidugi üle ettemaksu arvega, :x siis kui makse kohal pandi seda kokku 1 nädal ja nüüd siis sain 05.10 tuli kiri et läks teele 09.10 lahkus saksamaalt nüüd siis ootan millali jõuab

_________________
80l 2x cherax quadricarinatus Vähki
182l 6x18w (2x aqvarelle 2x osram biolux 2x osramfluora) käivitus 14,10,07
182l elukäik


Üles
 Teema pealkiri: Re: Aquarisrikshop
PostitusPostitatud: Neljapäev Okt 11, 2007 08:07 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 09, 2004 05:56
Postitusi: 728
Asukoht: Tallinn
Erwin kirjutas:
See 30 päeva on täielik jama.
Tuleb vist välja,et ikka ei ole jama... :?

_________________
www.basset.ee


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Nov 18, 2007 11:11 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Nov 16, 2007 10:18
Postitusi: 207
Asukoht: kodus
teine Saksamaa pakk ka käes?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 20, 2007 01:45 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Aug 06, 2007 10:25
Postitusi: 51
Asukoht: Belgia
Jep, saabus 24ndal päeval pärast tellimist.
Aga pisut puseriti oli neil see tellimus täidetud. Kaks artiklit oli väiksemas koguses, kui mul tellitud oli. Kusjuures tellimuse kinnituses oli kõik OK, aga kättesaamise lehel olid kogused väiksemad (saamata jäi 5 kg väikeseid kive ja 3 suuremat kivi). Raha võeti siiski reaalselt tarnitud asjade eest.

_________________
100 l sooja ja magedat vett, kalad ka

100 l: jälle soe ja mage vesi + kalad

650 l: ikka soe ja mage vesi + kalad


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 20, 2007 11:39 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Jaan 18, 2007 12:41
Postitusi: 212
Asukoht: Tallinn, Mustamäe, 5096117
Bambeduus kirjutas:
Jep, saabus 24ndal päeval pärast tellimist.
Aga pisut puseriti oli neil see tellimus täidetud. Kaks artiklit oli väiksemas koguses, kui mul tellitud oli. Kusjuures tellimuse kinnituses oli kõik OK, aga kättesaamise lehel olid kogused väiksemad (saamata jäi 5 kg väikeseid kive ja 3 suuremat kivi). Raha võeti siiski reaalselt tarnitud asjade eest.

saadad meili et watas vakis nagu ja nõuad miski tasuta järgi saatmist, kauba eest võid maksta :roll: :P
et sa ootasid selle järgi pmst ja nüüd ei saanud kaupa kätte, et pool elu jäi seisma vms..


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Nov 20, 2007 11:51 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Aug 06, 2007 10:25
Postitusi: 51
Asukoht: Belgia
:D
Ma esimese hooga ka mõtlesin kohe apelleerimisele, aga lõpuks jätkus kive ka ilma puudujäänuteta ja nii ma ei hakanudki oma aega ega närve kulutama.
Kokkuvõtteks pean ütlema, et eelistan vaatamata kõrgematele hindadele nimetatud inglise saiti. Muidugi on tore rahaliselt võita, aga mulle see kuu aega ootamist sugugi ei meeldi. Samas on muidugi asju, mille ootamine tükki küljest ei võta, a'la taimeväetise, kalatoidu jms tellimine varuajaga. Akvaariumiga alustamisel, kus niigi tahaks kõike ja kohe, peaks kivid, pumbad, filtrid ikka paari päevaga kättesaadavad olema. Kärsitutele nagu mina siin ;)

_________________
100 l sooja ja magedat vett, kalad ka

100 l: jälle soe ja mage vesi + kalad

650 l: ikka soe ja mage vesi + kalad


Üles
 [ 16 postitust ]  1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver