foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: akvapoodide müüjad
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 24, 2007 09:26 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 01, 2007 08:35
Postitusi: 396
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Juttu on koguaeg akva poodidest,võiks ju teha teema MÜÜJATEST...Isiklikult meeldib väga Lauteri poe ja Sõpruse 222 poe asjalik ja sõbralik teenindus,isegi siis ,kui kiusan neid pahatihti lollide küsimustega.Tigedaks teeb ROCCALMARE KALAKESE poe üks vanem müüja kes on koguaeg nii kuri ja tige. Küsid midagi konkreetset siis nagu hiilib vastusest kõrvale ja hakkab ise küsimusi esitama kuidagi liiga noriv rea müüja kohta. Mis kostate. :?: :?:

_________________
240l 1 Tiiger oskar 2 Red Parrotit,2 Hypostomus plecostomus albiinot.
25 l beebiakva.
http://nagi.ee/photos/kasss


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 26, 2007 08:33 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Okt 04, 2005 09:23
Postitusi: 42
Asukoht: mustla
Minul ainult positiivne kogemus köigi Kalakese poe müüjatega eks asi on kinni ka küsimises. Üldiselt ei ole ebaviisakaid müüjaid kohanud, kuigi külastan Tallinna, Tartu, Viljandi poode pöhiliselt ja nende teenindusega olen rahule jäänud.

_________________
160 soolane, 200 mage ja 50mage


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Juun 26, 2007 11:05 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Sept 14, 2006 08:38
Postitusi: 76
Pildid: 0
Asukoht: Raplamaa
Siiani on minu kogemused seoses KALAKESE poega ainult positiivsed.

_________________
240 l.
Elussünnitajad, torn- ja prügiteod,
elustaimed, EHEIM ecco 2236, EHEIM aguaball 2212.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 27, 2007 08:48 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Mär 05, 2006 12:23
Postitusi: 38
Asukoht: tallinn
minu meelest võiks üks korralik kalapoe müüa olla nagu apteeker--võiks olla omal alal asjatundja. Kahjuks on seda harva tunda.

Mulla tänava prouad on seal justkui ilu pärast. Kui midagi küsid, siis vastavad,aga on ilmselge, et vastamine neile ei meeldi. Samuti ei meeldi neile teenindamine. Nad vist parema meelega paneks poe ukse lukku ja ajaks vaikselt oma rida. :)

Kalakese poe müüjad on nats sõbralikumad, aga nende juttu ei tasu uskuda...vahel ajavad ikka korralikku mulli.

Lauteri tänaval oled õnnega koos, kui keegi suvatseb sind teenindada. Aga kui juba teenindamiseks läheb, siis saab ilusti hakkama.

Tartu mnt poes on asjaarmastajad. Sealt saad vajamineva ja vastuseid ka.

Ülemiste keskuses on ka üks pood...seal on ainult üks põhimõte....müü maha! ükskõik mida, ükskõik kellele. Nende leivanumber on mullides kuldkalade müük... ja kaladest teavad nad samapalju, kui keskmine ameeriklane Eestist.

selline on minu arvamus kalapoe müüjatest.

_________________
180 l 2 x loorsaba, 7 x neoon tetra, 2 x ancistrus, 6 X rasbora, 9 x must neoon tetra


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juun 27, 2007 09:47 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Olen Ivoonuga päri, kõigi müüjatega on võimalik suhelda - väga hea akvaristikaspets ei tarvitse tingimata olla inimhingede insener ja ka vastupidi. Eks ajapikku kujune enamusel kodanikel välja oma lemmikkohad, samamoodi eelistused müüjate osas. Kedagi tõsiselt kritiseerida on mõtet siis kui midagi on väga halvasti, tihti on probleem aga mõlemal pool letti nii et esmalt peeglisse vaatamine on abiks. Pigem üritaks esile tuua paremaid poode/müüjaid, loodetavasti see sunnib ka teisi rohkem pingutama.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 28, 2007 09:47 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mai 01, 2007 08:35
Postitusi: 396
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn,Nõmme
Täitsa päri teiega Anita06 :)

_________________
240l 1 Tiiger oskar 2 Red Parrotit,2 Hypostomus plecostomus albiinot.
25 l beebiakva.
http://nagi.ee/photos/kasss


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Juun 28, 2007 11:05 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 22, 2005 01:49
Postitusi: 247
Asukoht: Kadrina
Arusaadav, et iga müüjaga on võimalik suhelda üldjuhul- muidu nad ei töötaks ju seal.

Teine asi on müüjate haritus- mina küll ei suudaks ilma vähimagi süümepiinata müüja eluolendeid, kellest ma muffigi ei tea ja pärast veel klientide kaebusi kuulata, et miks ära surid. Kui tööandja ei koolita, võiks vähemalt kodus ise natuke interneti lapata ja raamatuid lugeda. Natuke võiks ikka uurida ka enne kui müüa lihtsalt elusolend kellelegi suvalisele antsule koju hapukurgipurki lapsele mängimiseks. Eriti vihale ajab Kalakese kingituse komplekt- sealt need väärarusaamad tulevad- kaasaarvatud ma ise mõni aasta tagasi, et see on OK! Aru ma ei saa, lemmiklooma määruses tehakse küll akvaariumide kohta igast nõuded aga et kontrollida kuidagi müüjate pädevust- EI.

Minu lemmik müüjad on Tartu mnt. poes, soovitasin ka algajale akvaristist vennale ja tema kogemused olid negatiivsed. Ju oli müüjal halb päev või küsis vend liiga rumalaid küsimusi- ikka juhtub 8) Minu poolt 5+ alati.

Tartu lõunakeskuse Betta müüjad on ka täitsa OK!

Rakveres müüakse kalu üldse koos majapidamistarvetega ja igast muud nänni ka seal. Muidu talutav aga müüjatele võiks kalade suhtes ikka natuke koolitust ka teha ja kalade nimed võiksid õiged olla akvade peal või siis natuke täpsemad. Suht segapudru ka neil akvades: eelmine kord oli ühes akvas koos pärlguraami ja täiskasvanud black convict. Aga see juba teemast kaugemale jutt.

Saingi oma viha natuke välja valada- vabandust :oops:

_________________
200 l
20 l


Üles
 [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver