foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 11 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Effeks ei taha müüa...!?
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 14, 2006 02:30 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Varahommikust :)
Olen vahest ennemgi märganud, et Effeksil läheb vist liiga hästi - müüakse kuidagi vastu tahtmist. Klient pigem segab...
Täna käis tuttav seal akvale uusi torusid ostmas. Kähmati moka otsast: "me jaemüügiga ei tegele".

Ongi nii või? Või paha päev lihtsalt?

/Felch


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 14, 2006 02:55 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Hmmm, ehk tõesti halb hetk või vale mees. Olen ka seal porinat kuulda saanud, samas ka vägagi abivalmis suhtumist - korra ntx viitsiti minuga pikemalt tegelda ka siis kui pood ametlikult juba uksi kinni hakkas panema. Ehk siis üldmulje on mul Effexist siiani positiivne, Megaluumen on mulle märksa tõrjuvama hoiakuga meelde jäänud (üsna sama tekst jaemüügi teemal ja ka pahuralt). Mõnes suhtes saan neist ka aru - põhimõtteliselt üritavad mõlemad kontorid hulgimüüki viljeleda ning hulgimüügi puhul reeglina eeldatakse et ostja vahetab raha kauba vastu ja ei kuluta aega mingitele lisaküsimustele ega selgitustele. Samas siinmail on piir jae- ja hulgimüügi vahel kohati õrnavõitu, kui on tahtmine müüa ka sellist träna mida ei osteta sadade või tuhandete kaupa (a'la laevalgustid kontoritesse) siis paraku tuleb osata kliendiga suhelda.
Kunagi sai üritatud mõlemas firmas selgitada et oleks tore omada T5 veekindlaid pesi. Megaluumen sisuliselt saatis pikalt (kui ei taha tellida hiigelkogust siis ei tule kõne allagi), Effex ei lubanud midagi aga hiljem ikkagi tellis ära.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Dets 14, 2006 09:32 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Dets 06, 2005 08:14
Postitusi: 116
Pildid: 1
Asukoht: tallinn
effexis on tõesti nii, et sinna heameelega ei läheks,näod vingus peas pobisevad ja eriti veel kui küsid midagi,kahjuks on nii, et sellist suhtumist kohtab igalpool aina rohkem mulle tundub,aga kuu aega tagasi käisin megaluumenis esimest korda ja päris tore mutike oli, seletas ilusti milline lamp taimedele ja milline kaladele jne,mul vist vedas.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 02:46 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Sept 14, 2004 08:03
Postitusi: 23
Asukoht: Tallinn
Mitmeid kordi seal käinud,ja ainult head muljed.On viitsitud minuga pikalt tegeleda,soovitusi jagada ja kordagi pole jaemüügi probleemi tekkinud.Samas on olnud juhust,(küll mitte effex)kus küsimusele ballasti ühendamise kohta kähvati :"Olen ma mõni elektrik või?".Kaupluse nime ei tähenda,ehk arenevad veel... :)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 15, 2006 09:46 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Eks ta ole, et sõltub ka müüjast. Kindlasti on Effeksis toredaid inimesi aga ega neid saa ju valida. Esimene mulje kipub meelde jääma ja kujundama üldist arvamust antud kohast.
Ma ei viitsiks hakata iga kord seletama, et jah tõesti - pangakaart aegub tõepoolest juba 3 kuu pärast aga sinnamaani on veel aega....
Megaluumeniga on ses suhtes hoopis paremad kogemused. Mis sellest, et seal pole mõnda asja, mis Effeksis olemas.
Aga kui nad tõesti enam jaemüügiga ei tegele (kodukas väidab vastupidist), pole sinna nagunii enam asja. Isegi kui otsiks just teravaid elamusi :)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Dets 17, 2006 10:03 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Dets 08, 2005 02:27
Postitusi: 475
Asukoht: Pärnu
Pärnu Effex´s suhtumine kõige sõbralikum, toovad sellise kauba ka kiiresti kohale, mida kord kolme aasta jooksul tellitakse :) .

_________________
430L


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 22, 2006 09:56 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Dets 16, 2003 02:46
Postitusi: 442
Asukoht: Tallinn
Mul on muljed nagu Reinul -- Effex on tundunud sõbralikum kui Megaluumen, kuid ühel korral sattusin ka mina mingi vanema tegelase otsa, kes oli pahura olemisega.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Dets 22, 2006 10:00 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 16, 2005 05:53
Postitusi: 1146
Pildid: 8
Asukoht: Harju/Tallinn
endal negatiivsed kogemused puuduvad nimetatud kohtades-megaluumen´is jah pead siiski ise tedma mida tahad osta-effexis aga ka niiskuskindlaid toru otsigi nina kirtsutamata välja vahetatud...

_________________
kodune 200 liitrit (led 24x3W)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 05, 2007 05:00 
Guru

Liitunud: Pühapäev Aug 10, 2003 12:26
Postitusi: 192
Asukoht: Harjumaa, Kostivere
Käisin eile Tallinna Effexis ja küsisin kuidas selle jaemüügiga siis asi on - kindel vastus oli et nad on täiesti tavaline pood ja ostukogusele mingeid alampiire ei sea.
Külastage aga julgelt :)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 05, 2007 05:24 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 13, 2003 02:28
Postitusi: 795
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Mul kogemusi vaid Tartu esindusega.
On paar inimest, kellega on lausa suurepärane suhelda,
kuid siis viskab jälle mitmel korral rullnokad ette...
Suhtutakse ülima põlgusega, küsimise peale ei vaevuta variante otsima, loivatakse uimaselt ringi...
Kusjuures tihtilugu ei ole tegu mitte kahemeetrise traadijupi otsimisega, vaid sooviga jätta kauba vastu poodi päris suur hulk raha.

Siis sammub sisse, mingi "oma mees", kellega vahetatakse sissejuhatuseks mõned rullnoklikud tervitused, irvitatakse rahulolevalt ja asutakse loomulikult tolle tellimust täitma.

Vastakad kogemused seega.

Üldmulje on siiski pigem, et tegu on üleoleva seltskonnaga, kes vabal ajal paigaldab auto alla lisavalgustust, kannab nokatsit ning tarbib nende tegevuste kõrvale ohtralt pilsner-tüüpi õllesid.

Aga nagu öeldud, on ka paar väga meeldivat ja asjalikku inimest ;)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 05, 2007 06:30 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Apr 17, 2004 03:22
Postitusi: 169
Asukoht: Tartu
tuleb olla lihtsalt hästi viisakas ja tore:D kuigi on ka selline võimalus et kohe tuleb lihtsalt sõimata- iga asja pärast. tavaliselt klienditeenindajad ei osaka sellist suhtumist oodata ja neil tuleb hirm nahka vms. aga asjad saab kiiremini aetud küll.


Üles
 [ 11 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver