foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kilpkonnad
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 09, 2006 09:30 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Okt 08, 2006 11:57
Postitusi: 4
Asukoht: Tallinn
Tere! Sooviks endale soetada ühe kilpkonna. Nimelt stepikilpkonna. Kuid kas keegi teab kus neid müüakse? Olen käinud virus, krissus. Pole leidnud. Mõtlesin, et äkki on nad olemas roccas. Olen kuulnud mingist poest Laguun. Sooviksin soetada kilpkonna kuskilt müügiloaga poest, mitte keldrialusest. Ehk oskate ka hinnaklassi öelda?


Ette tänades Kelli! :D


_______________________________________
Vabandan, et veits vale teema. Ei leia ühtki kipkonna foorumit!
:(

_________________
Kalaaaaa :D


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 09, 2006 10:16 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Aug 21, 2005 03:07
Postitusi: 169
Asukoht: Rakvere
vaata www.lontu.ee foorumis veidi ringi
seal asjalikud kilpkonna kasvatajad ... oman ka kilput :)

_________________
514L
valgustus 4x58 W
filter Tetratec EX1200 + Aquael Unifilter 1000
soojendus Tetratec HT300 W


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Okt 09, 2006 10:40 
Guru
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 31, 2004 09:53
Postitusi: 4271
Pildid: 1
Asukoht: Tartu
stepikilpkonna on esiteks üsna raske soetada, sest neid ei tohi eestisse importida (on kantud ohustatud liikide nimistusse) . müüa võib vaid nn. komisjonikaupa ehk konna, kes on poodi müüki toodud eelmiselt omanikult.
teiseks on praegu ebasobiv aeg konna osta, sest kilpkonnad on praegu kes talveunes, kes lihtsalt loiumad (ja seega ei saa kindel olla, kas konn on lihtsalt loid või haige).

hinnaklassi tallinnas ei oska kahjuks öelda aga usutavasti on see kallim, kui tartus, kus stepikilpkonn maksab ca 1000.- . hind on nii kõrge just tänu "legaalsete konnade" vähesusele. salaja sissetoodud konna (ehk siis odavat konna) osta ei soovita, kuna need on sisse toodud raha teenimise eesmärgil ja seega ei ole kilpkonna tervis müüjale oluline. ettevaatlikuks peaks tegema odav hind ja konna väiksus (kilbi läbimõõt alla 10cm).


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mär 31, 2007 12:53 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mär 30, 2007 06:37
Postitusi: 58
Asukoht: Tallinn - Kesklinn.
EDIT
Tere,

külastasin eelmine aasta poodi Laguun. Nimelt pidavat seal kilpkonni olema, huvist läksin ja küsisin. Kilpkonni väljas ei olnud. Kui ma küsima läksin, kas kilpkonni ka on?, nõuti 500 eesti krooni. No seda mul kaasas polnud muidugi, sest läksin huvi pärast sinna. Küsisin kilpkonni näha, siis nähvati moka otsast: ei saa. Olen kuulnud, et need kilpkonnad, kes on kuskil tagaruumides, võib olla mingi haigus vms. Vot, aga Heleni lehelt peaks ka saama vaadata, nendest tagaruumist ostmise riskidest.

_________________
K.


Viimati muutis Violetion., Teisipäev Apr 03, 2007 03:23, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 01, 2007 09:38 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 04, 2006 11:15
Postitusi: 408
Asukoht: otepää
Violetion. kirjutas:
Tere,

külastasin eelmine aasta poodi Laguun. Nimelt pidavat seal kilpkonni olema, huvist läksin ja küsisin. Kilpkonni väljas ei olnud. Kui ma küsima läksin, küsiti kohe 500EEK. Hmm, on need kuskil tagaruumis?. Jube. :shock:


Mis siin jubedat on?

_________________
110L/Platydoras,skalaar,2 corydoras , 2 ancistrus,taimed.
37l/4x platy,taimed


Üles
 [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver