foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 27 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Apr 01, 2004 04:46 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Mär 31, 2004 11:19
Postitusi: 16
Andres, asi oli nii nagu plaanitud. Tulla ja otsida paar konflikti, et end teile tuttavaks teha. Edaspidi on müük siiski suunatud rohkem personaalselt isiku kui üldistava publiku tarbeks:)



Peace:)

_________________
::: Eritellimusel akvaariumid ::: http://www.zone.ee/akvaarium ::: tel 5205386 ::: 24h avarii abi :::


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 02, 2004 02:31 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Mär 01, 2004 01:19
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn
Meelis, kui Teil töötavad inimesed, kes müüvad tooteid, mida nad ei tunne ja teevad pakkumisi, mida klient pole küsinud, siis ei saa Teie firmat küll tõsiselt võtta. Mina isiklikult ei julge küll teilt akvaariumi tellida, ükskõik kui veenvalt Te ei kinnita, et Teil on palju kliente ja hea kvaliteet.
Vabandan OT pärast, kuid ei saanud lihtsalt enam vait olla.

_________________
akvaarium Juwel 54l
lähen teisele ringile


Viimati muutis Samaan, Reede Apr 02, 2004 02:48, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 02, 2004 02:44 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Minu arusaamist mööda on akvaariumi valmistamine suht standardne tegevus mille puhul on tegijal selge ettekujutus mida miski asi maksab. Ainus põhjus "personaalsete hindadega" hämamiseks mida suudan ette kujutada on sogases vees kuldkalakese püük ehk siis küsima tulnud kodanikult vastavalt tema teadmatuse tasemele võimalikult kopsaka summa kasseerimine.
See etapp on arvutimüügis kah kunagi olnud - vastavalt kliendi soovile personaalse arvuti komplekteerimise sildi all mulli ajamine avaliku hinnakirja asemel. See toimib senikaua kui konkurents on nõrk, kui konkurentidel hinnad veebis väljas siis kuivab ka selline äri kokku. Muide, arvutimüügil hindade avalikustamine (vt. http://www.hv.ee ) ei tähenda personaalsete tellimuste mittetegemist. ;)


Viimati muutis Rein, Pühapäev Apr 04, 2004 07:09, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 02, 2004 02:59 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 13, 2003 02:28
Postitusi: 795
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Noh ainukese mõeldava personaalse lähenemise elemendina näen ma seda, et valikut ei kitsendata hinnakirjaga.
Kui tellija soovib maksta täpselt sama toote eest (ka enamik teistest tegijatest on väga kvaliteetsed ja neil on väga palju kliente (olen kuulnud, et ühel oli 245 026 klienti)) 2-3 korda rohkem, siis seda talle võimaldatakse...
Tegemist on hariliku oskustööga, mille omandamiseks ei kulu aastaid ega aastakümneid.
Ka kõik teised pakuvad personaalseid lähenemisi - akvaariumi valmistamine tellimuse alusel ju seda tähendabki :shock: :shock: :shock:
Huvitaval kombel saavad nemad oma lähenemise üldise (loe:mõistliku) hinnakirja alusel realiseerida...
Ükski äriliselt selles nishis töötav (ja seda ka edaspidi sooviv) tegija/ettevõte ei võta omale riski pakkuda halba kaupa...

See foorum ongi valdavalt selleks, et küsimuste tekkimisel kõnelda inimestele isiklikest kogemusest ja reaalseist sündmusist...

Stephen Kingi ja teiste ulmekäsitlusi siit ei leia...
Kui soovid kellelegi kotti pähe tõmmata, siis vali selleks teised inimesed ja teine koht.

Kui oskad aga nimetada faktoreid, mis su kasti hinna nii üles ajavad, siis kuulaks need meeleldi ära

p.s Siinkohal ei huvita mind see, et sul on ämm, naine, kuus last, loomad ja auto - kuigi iseenesest on see ju tore


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 02, 2004 06:31 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Mär 31, 2004 11:19
Postitusi: 16
Soovin vastata veidi. Inimene eksis klaasi arvutamisega, iga inimene eksib teinekord, right? Liigkasuvõtmist kui sellist ei eksisteeri, seda ei saagi, kui vaatada turgu, pakkumisi on. Personaalne pakkumine tähendab seda, et ma uurin välja mida ta soovib täpselt, KAS mõõtmed jäävad normide piiresse, KAS tahab ta valgustus juurde, MILLISEID liistusid ta tahab, KUHU peab akvaariumi viima, KAS soovib ta midagi veel akvaariumi sisse jne. Faktoreid on palju ning eraldi hiljem tehes tuleb töö ja materjal kallimad kui kohe ja korraga tellides. Hinda ei ole mõtet ju lakke ajada?! Right? Personaalsus ja kliendisõbralikkus loeb väga palju just selle ala peal, ei ole liinitootmist jms.

Küsimus, miks pean ma teiste valmistatud akvaariumeid pidevalt parandama?

Akvaarium valige endale kvaliteedi ja hinna suhtena, vahet ei ole kas ostate ta nn "Säästumarketist" või "Stockmanist"... ma ei väida, et meie kvaliteet nüüd ülikõrva on, kuid siiski, mitte ükski akvaarium ei ole lekkima hakanud või katki läinud. Turvalisus ülekõige, pea kõigil on topeltpõhjad jm turvalisust tagavad detailid hinna sees.

Hetkel ei ole aega rohkem kirjutada.

_________________
::: Eritellimusel akvaariumid ::: http://www.zone.ee/akvaarium ::: tel 5205386 ::: 24h avarii abi :::


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 02, 2004 07:54 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Mär 01, 2004 01:19
Postitusi: 10
Asukoht: Tallinn
Inimene eksis klaasi arvutamisega, iga inimene eksib teinekord, right?


Väga hale.Inimene ei oska arvutada #-o


Hinda ei ole mõtet ju lakke ajada?!


Antud juhul ju tehti seda


Turvalisus ülekõige, pea kõigil on topeltpõhjad jm turvalisust tagavad detailid hinna sees.


Tasuta nõuanne,kui juba ämrisse astusite tuleks müügimehel rõhuda mingile omadusele,materjalile,turvalisusele,mida iganes loogiline põhjendus, miks toode on teistest kallim(müügistrateegia algtõde) aga MITTE ÜTLEMA,ET MEES EKSIS ARVUTAMISEL. Kuidas ma saan peale Teie põhjendust kindel olla,et mees kes klaasi lõikab,numbreid tunneb,et ta mulle 1800mm asemel näiteks 2050mm või 1670mm ei lõika.
Ma ikka tõesti imestan,et teil üldse veel kliente on.Kui minul peaks keegi mingi sihukese põhjenduse tooma,oleks tal 10min. jooksul tööraamat koos lõpparvega käes.

_________________
akvaarium Juwel 54l
lähen teisele ringile


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Apr 02, 2004 09:44 
Meremees
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Veebr 25, 2004 07:38
Postitusi: 294
Asukoht: Göteborg
Huvitav, huvitav... Kasutan juhust, ja palun Meeliselt avalikult teha pakkumine allpool kirjeldatud akvaariumile. Et ei tuleks segadust, siis midagi muud peale selle, mis kirjas, vaja ei ole.

Akvaarium
- Välismõõdud (pikkus, laius, kõrgus) 2000 x 700 x 650 mm
- Planeeritud vee kõrgus 600 mm
- Esi- ja tagaseina ülaosas 75 mm laiused jäikusribid 50 mm ülaservast
- Materjal, nii küljed kui ka põhi, 15 mm floatklaas
- Ülemised ja külgservad poleeritud sirge faaslihviga, ülejäänud servad tavalise lihviga
- Kaks ülevoolušahti taganurkades tumedast toonitud 6 mm klaasist
- Mõlema ülevoolušahti põhja panna PVC läbiviigud vastavalt 20 ja 32 mm välisläbimõõduga PVC torude ühendamiseks nii üles- kui ka allapoole. Vajalike avade läbimõõdud on joonisel orienteeruvad ja täpsustatakse ning kooskõlastatakse valmistaja poolt vastavalt kasutatavatele läbiviikudele.
- Ülevoolud varustada PVC kammidega, mille piide vahed (avad) 3 mm. Kammide kinnitus ülevoolukasti külge peab võimaldama neid lihtsalt eemaldada (tasku, juhtsiinid või mingi muu lahendus). Sõltuvalt kammide kinnituse lahendusest võib ülevoolušahtide esiseina kõrgus erineda joonisel toodust. Oluline on, et lõpptulemusena vee tase oleks umbes 600 mm kõrgusel.

Pilt
Pilt


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Apr 03, 2004 02:46 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Mär 31, 2004 11:19
Postitusi: 16
Samaan, kui nokkida tahad mine noki mujal. See ju tuleb vaid minule kasuks kui sa pingsalt reklaami teed. Tanke. Nagu näed, saame me peagi 5 aastaseks, seega tegutseme me järjest jõudsamalt edasi. Ma ei saa aru kas oled sa kade või lihtsalt üritatki ainult vinguda iga asja kallal. Tunnistasin ju viga, jah oli. Milles probleem? :lol:

albert, teen selle hommikul ära, seda asja peab süüvima väheke kõvema ajuga kui preagu.. Lõpetasime just ühe 1800L akvaariumi lõppviimistluse ning keeraks magama. Sobib?

_________________
::: Eritellimusel akvaariumid ::: http://www.zone.ee/akvaarium ::: tel 5205386 ::: 24h avarii abi :::


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 05, 2004 11:04 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Mär 31, 2004 11:19
Postitusi: 16
Sry, tööd on väga palju - pead siiski veel veidi ootama.

_________________
::: Eritellimusel akvaariumid ::: http://www.zone.ee/akvaarium ::: tel 5205386 ::: 24h avarii abi :::


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Apr 05, 2004 12:16 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
ülla-ülla, a kuidas piltidega lood on ?

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Mär 19, 2007 01:52 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Mär 31, 2004 11:19
Postitusi: 16
Pole ammu siin foorumis käinud, 3 aastat juba :) Pildid on olemas küll kusagil. Antud suur isend purunes ehitajate saamatuse tõttu paigaldades puitprussid akvaariumi keskossa ning äärtesse pandi fibo plokid misjärel akvaariumit täites lödistati veega, prussid paisusid, raskus vajus servadele ja ega seal pikka pidu olnudki. Alusraamistik projekteeriti valesti ning mind sinna kahjuks ligi ei lastud.

_________________
::: Eritellimusel akvaariumid ::: http://www.zone.ee/akvaarium ::: tel 5205386 ::: 24h avarii abi :::


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Mär 20, 2007 12:38 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 09, 2004 06:58
Postitusi: 516
Asukoht: Tartu, Kalda tee piiskopkond
jumal tänatud et sina süüdi ei olnud, eksole.

muide, ma lugesin kogu selle aastatetaguse jutu uuesti üle ja sain mälu vörskendavalt naerda. sellega seoses meenus üks seik isiklikust kogemusest, ei puuduta see küll akvaariumi aga võrdlus on omal kohal küll:

löksin mina ühte asja tellima teades eelnevalt et selle väärtus võib jääda kuhugi 30 k kanti. küsisn müügihai käest et misse hinne võiks siukesele asjale tulla. silma pilgutamata tuli vastus 50 k. mina vastu et kallis mees, mul on pakkumine 29 k ja kui sa mulle 22'ga teed siis saame kaubale. kiire arvutiklõbin näitas et 22'ga ei saa, küll aga 25'ga... hinne kukkus 50 % ja seda kõigest 8 minuti jooksul. loo moraal on see, et mõistlik on alati ennem teha taustuuringut ning hinna kallal ilkuda. selle hai juurde oleks võinud sattuda ka mõni loll, kes alandlikult oleks küsinud et äkki saab 10 % alet. ikka saab, hind kukub 45 k'ni ... pole probleemi ju...

nii et meelis-poiss sa ära erutu kui meie tagasihoidlik ja vahva kollektiiv sind maa sisse tampida üritab...ja seda täiesti argumenteeritult. teretulemast ellu. samas pole ka välistatud et sa leiad lolle kes on nõus tõesti asja eest mis maksab max. 6 k sulle plekkima ka 21 k. turumajandus, money talks - shit walks.

P.S. algaja müügijuhi kaela asja ajada ei ole mõtet. see näitab sinu ebakompetentsust personali valikul ning nende koolitamises...

edu ja õnne akvabisnesis

_________________
Trespassers will be shot...survivors will be shot again. Küsimuste, probleemide ja arusaamatuste korral palun pöörduda otse. Ristisõda professionaalse kretinismi vastu...


Üles
 [ 27 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver