foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 5 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kuidas tänada ja kiita?
PostitusPostitatud: Reede Jaan 11, 2013 09:44 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Oli kord too suht ammu too teema üleval. Ei viitsinud otsida, sest lugu ilmselt kuhugi põhjatusse vajunud. Aga meeles, et tol korral taheti tänada vist kedagi konkreetset kelle käest midagi saadi. Et oli ilus kala või taim.

Mul aga lugu ehk pisut teisem. Sain ilusa ja terve kala ning igati suured tänud endisele kala omanikule. Veel aga tahaks eriti tänada inimest, kes viitsis, leidis isiklikku aega oma pere kõrvalt ning soovi ja jaksu sõita spetsiaalselt minu abistamiseks Tallinna ühest äärerajoonist teise, et kala mulle õhtul hilja koju tuua. Ja isegi Acclimoli lisas ta transpordi ajaks kalale! See inimene on väga tagasihoidlik ja ei tahtnud, et tema nime mainiksin. Oi, küll aga tahaks!

Kes ta ära tundis - see tundis. Loodan, et asjaosaline ise ka juhtub lugema ja saab mu tänusõnad kätte.

Veel on mul olnud hästi mõnusaid kokkupuuteid väga lahedate akvaristidega. Siinkohal taas vast ei hakka nimesid mainima, sest kindlasti on meie suures peres veel väga palju toredaid akvariste, kellega ma paraku kokku puutunud pole. Seega oleks too ülekohtune nende suhtes.

Nüüd on see tänulaul tehtud! Ta kohe sügeles mu sees ja nõudis välja laskmist!

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 11, 2013 10:14 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Jaan 23, 2012 10:14
Postitusi: 141
Pildid: 1
Asukoht: hiiumaa
Minu teema oli, laideti maha.

/404.html

edu


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 11, 2013 10:25 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 23, 2005 04:43
Postitusi: 1165
Pildid: 6
Asukoht: Kuressaare
Paistab et ei ole keegi maha laitnud :? , lihtsalt anti soovitus, kuidas oma tänu edastada

_________________
240L, Molly'd, Neoonid, Rasboorad, Ludwigia Repens , Crypt. Wendtii 'Mi Oya', Anubia Barteri


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Jaan 12, 2013 01:19 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Yeekim, kas Sina olid siis see, kes tolle teema kord püstitas? Ega mõtet iseenesest ju maha laidetud. Lihtsalt viidati, et saab tänada koheselt vastavas rubriigis, kus tehingu tegid. Sellega olin minagi toona nõus. Aga hetkel tundsin ma vajadust tänada konkreetselt just seda ühte inimest ilma kelleta too kala ehk polekski minu juurde jõudnud.

Varia on selleks vist enam-vähem õige koht, kus seda teha.

Ei saa kahjuks mainimata jätta, et vahest tundub vajalik olema ka "häbipost". See kah sügeleb juba tükk aega mu hingel. Mõnda akvaristi kohe väga tahaks tutistada!

Nüüd seegi öeldud.

Siiski üldkokkuvõttes on seltskond meil lahe.

_________________
KIIREMAKS kontakteerumiseks palun pöörduda OTSE privaatposti.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Jaan 13, 2013 12:07 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Sept 23, 2005 04:43
Postitusi: 1165
Pildid: 6
Asukoht: Kuressaare
KRA kirjutas:
Ei saa kahjuks mainimata jätta, et vahest tundub vajalik olema ka "häbipost". See kah sügeleb juba tükk aega mu hingel. Mõnda akvaristi kohe väga tahaks tutistada


Kindel see, et selliseid emotsioone tekib ka siin, aga päris avalikuks tegemist ei poolda. Seda negatiivsust on niikuinii kogu meid ümbritsev meedia täis, mis seal salata nagu öeldakse - See müüb/läheb peale.

Jääme siin ikka positiivseks ja tunnustame kindlasti neid kes seda väärivad. Ükskõik kas siis anonüümselt või otse välja öeldes :)

Varia alafoorum on täiesti sobiv paik

_________________
240L, Molly'd, Neoonid, Rasboorad, Ludwigia Repens , Crypt. Wendtii 'Mi Oya', Anubia Barteri


Üles
 [ 5 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver