foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Reede Jaan 21, 2011 01:50 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Apr 14, 2009 10:38
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn
Purgitoit on kaladele pehmeltöeldes üksluine ja poolik toit. Mingil hetkel hakkab mõte elustoidu hankimise suunas liikuma ja see ülesanne polegi nii lihtne - so. leida mugav ja toimiv viis elustoidu kasvatamiseks.
Olen katsetanud punaste sõnnikuussidega kuid loobusin peagi. Sügisel hankisin omale Grindal'i usside kultuur'i ja olen nüüd pea 3 kuud nende kasvatamisega tegelenud, söödan neid punastele neoonidele.
Peab ütlema, et tulemus on hea. Punased neoonid olid toidu suhtes valivad, nüüd enam seda probleemi ei ole. Paranenud on nii söögiisu kui ka kalade aktiivsus.
Kõige rohkem olen rahul sellega kui lihtne tegelikult õigete vahenditega Grindali usside kasvatamise on. Kirjutan mõnipäev tehnilisest poolest lähemalt.

Grindal'i ussid sobivad oma suuruse poolest toiduks kalade noorjärkudele ja väiksematele kalade.
.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 21, 2011 10:29 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Kust nad hankisid? Prooviks ehk isegi, lihtsalt pole viitsinud otsida.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Jaan 21, 2011 01:29 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Apr 14, 2009 10:38
Postitusi: 114
Asukoht: Tallinn
Mehelt nimega Paul, kes elab Inglismaal ja müüb erinevaid elustoidu kultuure oma kodulehel http://www.worm-cultures.co.uk/index.ht ... lang=en-gb

Maksta saab PayPal'iga ja hinnad/saatekulud olid sügisel igati mõistlikud. Tartu inimesed saaksid vajadusel ka natuke minult kultuuri alustamiseks aga eks näis kuidas mul nende paljundamine läheb.


Üles
 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver