foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 6 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kadunud oranžid kellukad
PostitusPostitatud: Kolmapäev Nov 03, 2010 11:31 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
Vanasti, kui mul oli Starmani pakett, siis nägin ALATI akvaristika foorumis minu poolt lugemata uusi kirju (oranžid kellukad). Nüüd, pärast seda, kui on Elioni digi stardipakett on pooled oranži värvi kellukad kadunud! Ei aita ka minek "minu poolt viimati lugemata". Ikkagi on paljud minu jaoks värsked uudised kadunud! Kelle viga see küll on? Süüdistaks ise Elioni, sest kuni firma vahetuseni oli kõik suurepärases korras.

Veel! Kas kuidagi ei annaks parandada, et kui vastad kusagil foorumis mingile kirjale, et siis ei peaks tagasi minema n.-ö. algusesse, et postitatu ei korduks? On üsna tüütu taas otsida järge kuhu pooleli jäid.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 04, 2010 12:11 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Äkki on küpsiste (cookie) salvestamine keelatud ?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 04, 2010 12:36 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Sept 11, 2010 02:40
Postitusi: 340
Pildid: 8
Asukoht: Tallinn
Mul oli täpselt sama jama.
Avastasin, et viga oli selles, et ma olen kogu aeg sisse logitud. Ning siis ei näita ühtegi uut postitust.
Seda saab parandada nii, et iga kord, kui siit foorumist lahkud, pead välja logima. Siis jäävad uued postitused nende kelludega kirja.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 04, 2010 01:32 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Jaan 13, 2010 04:07
Postitusi: 375
Asukoht: Tallinn,Laagri
Minul sama jama.Vahel login välja ja mingi aja pärast uuesti sisse logides lihtsalt ei ole kusagil mingit kellukest.

_________________
250,2*200,175,126 liitrit kalade ja taimedega.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 04, 2010 04:15 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 10, 2004 05:41
Postitusi: 506
Pildid: 0
Asukoht: Ilmandu
Need oranzid kellukesed pannakse alamfoorumitele iga kasutaja jaoks eraldi ja ainult siis kui sellesse alamfoorumisse on kasutaja eelmise ja praeguse sisselogimise ajavahemiku jooksul tehtud uusi postitusi.

Et kui logid sisse ja midagi oranzi ei ole, siis ei ole vahepeal uusi postitusi tehtud.

See kas sul eelmine kord mõni oranz asi lugemata jäi või mitte, ei puutu ka asja.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Nov 04, 2010 06:08 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 09, 2010 11:47
Postitusi: 3717
Pildid: 0
Asukoht: Pelgulinn
No kui ma tean, et pole kolm päeva foorumis käinud ja näen vaid mõnda oranži kellukat, kuigi neid kuupäevi, mil ei külastanud on oluliselt rohkem. Siin on ikka miski muu kala sees. Kusjuures vanasti tundus kõik probleemideta toimivat. Mul oli järg käes, mis lugemata mis mitte. Nüüd otsin kuupäevade järgi, mil tean, et arvutitki lahti ei teinud. Arvutit kinni pannes login ma alati korralikult end igalt poolt välja.


Üles
 [ 6 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver