foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 3 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Akva alla kappi
PostitusPostitatud: Reede Okt 29, 2010 05:27 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Sept 21, 2010 06:04
Postitusi: 2
Asukoht: Tartu
Algaja palub mööbliabi :)
Plaanis soetada 200-250 L akva (praegu jäi pilk peale Juwel Rio 240-le) ja selle alla siis kappi vaja. Kuna meil kogu muu mööbel on Wermo Monaco sarjast, siis tahaks samast sarjast ka akvakappi (naiste kiiks, mis muud :D ). Tartust ma konkreetset kappi praegu müügilt ei leidnud. Tootja ütles, et katsetanud nad akvadega pole, aga peaks sellele raskusele vastu pidama küll. No ma selle peaks peale ei julge väga lootma muidugi jääda. Variant minna Võrru vaatama. Aga ma küsiks siit targemate/kogenumate käest, kas selline kapp võiks sobida http://wermo.ee/text.php?lang=est&id=36 ... &tyyp=pilt
Juba ette tänulik kõigile arvamuste eest :)

Edit: panen mõõdud ka :)
Akva: 121x41x55
Kapp: 133,8x42,5x58,7
Mulle tundub, et mõõtude poolest võiks sobida, see 1,5 cm suurem alus (sügavus) on ju ok??


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Okt 29, 2010 06:43 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
See kapi näeb üsna tugev välja aga ega ta sisse ju näe, äkki saepuru... Poes saad lähemalt uurida ja koputada vastu ta seinu. Igaks juhuks võib panna keskmistele seintele tugevduseks metallraamid. Akva alla tuleb nagunii alusmatt kuid ehk tasuks ka jupp mingit kilematerjali (vakstu ?) panna et niiskus alla ei poeks ja kapi pealispinda ei rikuks ?
Mul on 250l akva ja all kapi mis ei näe pooltki nii tugev välja. Õnneks on ta ikkagi vineerplaatidest ja seni peab vastu. Alusplaat hakkas painduma ja tuli panna 1 paksem plaat juurde (akva ja kapi vahele). Ehk sobib mõte ka sulle.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 30, 2010 09:38 
Akvarist

Liitunud: Teisipäev Sept 21, 2010 06:04
Postitusi: 2
Asukoht: Tartu
Tähh! :)


Üles
 [ 3 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver