foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 17 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Veebr 21, 2010 11:45 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Dets 29, 2003 12:21
Postitusi: 5555
Pildid: 6
Asukoht: Harjumaa, Kangru
Vaata, ma ei küsinud mitte selleks et norida, vaid seepärast et väitsid et poleks akvasse pannud kui see sinna ei sobiks - ehk siis olid enne akvasse panemist kindel. Kui see põhines usaldusväärsel allikal siis oleks teistelgi seda kasulik teada. Hiljem räägid juba et on seepärast ohutu et Sul keegi ära ei surnud, ehk siis ega just liiga kindlalt ei tea. Tegelikult usun ka et on ohutu, kuigi tõenäoliselt vee parameetreid pisut siiski muudab nii et kui mingi suur jurakas teha siis võib see mõju tuntav olla. Ma ei välistaks et mõnes plaatimissegus kasutatakse lisandeid mis hoiavad eemale igasugu seeni ja vetikaid ning see ilmselt poleks akvas üldse hea. Õnneks sel segul ilmselt nii pole. Ja aiman ka kust foorumikasutajad said esmase idee naks 2-ga katsetamiseks - see on nimelt naks seerias ainus millel on märge et sobib ka basseinis kasutamiseks. Ohutus veekeskkonnale on tootedokumentatsiooni kohaselt muide testimata.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 22, 2010 01:03 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Veebr 10, 2009 08:32
Postitusi: 44
Asukoht: laagri
Rein kirjutas:
Hiljem räägid juba et on seepärast ohutu et Sul keegi ära ei surnud
-olin kindel tänu teiste katsetustele,ja kui ütlesin,et keegi ära ei surnud....siis sellega ma mõtlesin,et teiste väited ohutusele peavad paika :)

_________________
Juwel Rekord 80l 2x24w ( T5 )
Enda Tehtud 120L 3x21w (T5)


Üles
 [ 17 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver