foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 15, 2010 09:07 
Lihtsaim viis akvaristi foorum 101 keelseks saada oleks see, kui kasutada Google Translator põhist versiooni. Või siiski mitte?

Järgnev näide foorumist, mis on just Google Translatori süsteemi pookimisega üritatud teha 101 keelseks. Algsed ingliskeelsed postitused eesti keeles - üsna taibulik lahendus.
Link: http://windows7forums.com/et/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 15, 2010 09:13 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Jaan 11, 2010 09:46
Postitusi: 52
Asukoht: Oma kodu
mulle piisab sellisest nupust seal tekstide kõrval(tõlgi see leht vms)
klõpsad sinna siis tuleb mingi kiire.ee kuulutuste (magus inglise buldog kutsikad jms petiste kuulutused) laadne tekst


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 15, 2010 09:30 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 29, 2008 08:57
Postitusi: 673
Pildid: 2
Asukoht: Tallinn, Pirita-Kose
Selle näite järgi siis "Riistvara foorum" on "Rauakaupade arutelu" :lol:

Lihtsaim viis välistada vajadust akvarist.ee foorumi tõlkimiseks on seda jätkuvalt eesti keelsena ülal pidada :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
125L vett ja väike troopika.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Veebr 15, 2010 11:33 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Mär 25, 2009 10:31
Postitusi: 506
Asukoht: Tallinn/Laagri
IvoOnu kirjutas:
Ma olen ka seda tõlkimise värki kaenu aga vat kui englismannide keelest saab veel aru, siis selle eesti keelde tõlkest küll enam mitte.

Sa julged avalikult tunnistada, et Sul on riigikeelega probleeme? :shock:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 16, 2010 09:53 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 27, 2008 05:51
Postitusi: 685
Pildid: 1
Asukoht: Rapla
Saan vist aru, mida IvoOnu mõtleb: seoses vöörkeelte mittetundmisega kasutan väga aktiivselt Google Translator`t, aga ... teatud ettevaatusega. Tõlke tulemus võib olla tõeline "яйцо Каменьая дорога". Googli tõlget kasutades on mul alati originaal teks kõrval, et asi päris metsa ei läheks.

_________________
250l, 60l, 54l


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 16, 2010 11:41 
Tundub, et nalja jätkub kauemaks. Postkasti potsatas järgnev kiri. Google Translatorile peab taaskord au andma! :lol:

Dear Friend,

Kuidas sa täna ja teie pere? Loodan trahvi, olen Mr.kevin pruuniks. Alates Haledon, North West London, siin Inglismaal. Ma töötan Natwest Bank Corporation Londonis. Kirjutan teile työhuoneestani, et saab olema tohutu kasu meile mõlemale. Minu osakonnas, kusjuures juhataja asetäitja (Greater London Regional Office, ma avastasin, mahajäetud summa on $ 12.5 million USA dollarit (kaksteist miljonit viissada tuhat Us Dollars) in kontole, mis kuulub üks meie välismaiste klientide Late Hr Thompson Morrison Ameerika kodanik, kes kahjuks kaotas oma elu lennuõnnetuses Alaska Airlines Flight 261, mis krahhi 31 jaanuar 2000, kaasa arvatud tema naine ja tütar.

Valik Teiega on tekitanud alates geograafilise iseloomu, kus te elate, eelkõige seetõttu, et seniilsus ja tehingu konfidentsiaalsuse siin. Nüüd meie pank on oodanud kõik sugulased tulevad üles nõude, kuid keegi pole seda teinud. Mina isiklikult ei ole andnud soovitud asukoha sugulastele 2 aastat nüüd püüan oma nõusoleku esitada teile lähedasi / Kas saaja on surnud, nii et tulu selle konto hinnatud 12,5 miljonit dollarit võib maksta teile.

See makstakse välja või jagada need protsendid 60% mulle ja 40% sulle. Mul on tagatud kõik vajalikud juriidilised dokumendid, mida saab kasutada varundada see väide teeme. Kõik vajaduse on täita-teie nimed dokumentide ja seadustada see kohus siin tõestada teile õigustatud saaja. All I nõuavad nüüd on teie aus koostöö, konfidentsiaalsus ja usaldus, mis võimaldab meil näeb see tehing läbi. Garanteerin teile, et see täide õigustatud korraldus, mis kaitseb sind igasuguse rikkumise eest law.Please, annab mulle järgmine: kui oleme 7 päeva kestab see läbi. See on väga URGENT PLEASE.

1. Terve Nimi
2. Teie: Telefoninumber
3. Teie kontaktaadress.
4. Vanus:
5.Core Töö / Töökoht:
6.sex:


Võttes läbinud metoodilise otsing, otsustasin ma teiega loodame, et leiate seda ettepanekut huvitavaks. Palun Teie kinnitust selle sõnumi ja näitab teie huvi, siis ma esitaks teile rohkem teavet. Püüab andke mulle teada oma otsuse, selle asemel hoiab mind ootab.

Tervitused,
Mr.kevin pruuniks.
+447031884376
mr.kevinbrown01@hotmail.co.uk


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Veebr 16, 2010 11:55 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Juul 07, 2009 06:47
Postitusi: 129
Asukoht: Tallinn
Mr kevin pruuniks :P

_________________
200L 2x SAE,2x Ancistrus,2x Pelvicachromis pulcher,1x Pterophyllum scalare,4x Gymnocorymbus ternetzi,6x Nematobrycon palmeri,4x Hyphessobrycon herbertaxelrodi,4x Paracheirodon innesi,1x Platydoras costatus


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Veebr 17, 2010 12:40 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Veebr 28, 2004 11:31
Postitusi: 165
Asukoht: Tartu
Rahaline seis paistab Mattenil peagi päris heaks minema :D

_________________
200l, 128l, 54l
http://posija.wordpress.com


Üles
 [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver