foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 19, 2010 01:49 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 18, 2007 10:43
Postitusi: 230
Asukoht: Kesk-Eestis Türil Kevadpealinnas
Tahaks siis selgitada Järvamaa akvaristide osakaalu kohta, et kõik kes selle maakonna piiridesse jäävad andku endast märku siin teemas.

Veel võite kirjutada, et kuidas, mida ning kus kohast hangite oma akvaariumitele tarvikuid ja kõikke vajalikku.

Tervitades ja juba ette tänades Rene

_________________
90l akva 22.02.08
minu tegemiste kodulehed:
http://www.limelight.ee
Kõik valgustusest


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 19, 2010 05:33 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Okt 05, 2009 11:43
Postitusi: 87
Asukoht: Paide
otse Paide kesklinnast
viimasel ajal kasutan Türi kalapoodi, enne seda sai enamus nodi toodud Tallinnast või Tartust.
Kuna korra kuus ikka Tallinna satub siis saab kalapoode sealgi külastada :)

_________________
260L 50L 22L
http://puumakeseveeilm.blogspot.com/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Teisipäev Jaan 19, 2010 07:25 
Akvarist

Liitunud: Kolmapäev Sept 10, 2008 01:29
Postitusi: 480
Asukoht: Paide lähistel
Paide-Türi vahelt. Akva tarbeid siinkandis on raske hankida. Enamasti tuleb selleks ette võtta teekond mõnda suurde linna. Kahju, et Eestis pole mõnd korralikku on-line akvapoodi, kust saaks nii tehnikat, toite, vitamiine, tarvikuid, veevahendeid jm hankida. Üks mulle teada olev on, aga seal vaid tehniline pool http://www.discus.ee/index.php

Järvamaal ma ei teagi rohkem, kui Paides ja Türil akvaga seotud kauplusi. Paide on paraku suht kasin ja enamasti saab sealt "ei" vastuseid.
Tänu sellele, et Viljandi firma Kenzielin Zoo on end Türi Ärimajja laiendanud, on pisut lihtsamaks muutnud. Sealne müüja väga abivalmis ning nõus tellimise peale vajaminevat tooma või kui pole, siis uurima, kas leiab mõnd alternatiivi.
Tunnen just puudust lihatoiduliste suurte ahvenate ja suurte Plecode toidu järgi. Väikeseid kalu on siinkandis hulga lihtsam pidada.
Suurtesse linnadesse satun harva ja sel juhul tuleb varuga vajaminevat osta.

Teema algataja renxxi kohta pean ütlema, et tegemist on ääretult abivalmis inimesega, kellele olen jätkuvalt siiralt tänulik, aitates mind kalade ja taimede transpordiga Tallinna vahel :)

_________________
100 l: Mollid, gupyd, mõõksabad, Ancistrused, Corydorased
112 l: Kuldkalad, Heteropneustes fossilised
440 l: Oscar, Pterygoplichthys gibbicepsed, Jack Dempseyd, Ancistrused


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 20, 2010 07:03 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Juul 30, 2003 10:23
Postitusi: 151
Asukoht: Türi
Türikas.
Kaubareisid käivad ikka Tallinna või Tartu.
Türile on tulnud tõesti tore uus lemmiklooma pood.Hoiame pöialt, et jääb ka püsima!

_________________
200L ja 54L
Platidoras costatus,Botia macracantha,thoracatum,klaassäga,ogasilm,Loricaria parva


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 20, 2010 10:38 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Nov 11, 2008 11:23
Postitusi: 135
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Elan Türil.
Põhiliselt olen hankinud vajamineva Mulla tn. ja Tartu mnt. poest Tallinnas,vahest ka Helsingi ja Vantaa poed ette jäänud ning viimasel ajal palju abi olnud ka Türi poest.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Kolmapäev Apr 20, 2011 07:51 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Mär 25, 2008 01:22
Postitusi: 111
Pildid: 0
Asukoht: Järvamaa/Lääne-Virumaa
liigun ringi Järvamaa, täpsemalt Koeru kandis

_________________
GTR(alates 2004)
250L:
1 Labeo
3 platyt
8 Anchitrus neist 2 on albiinod
2 Botiat
9 Neooni
11 Õuntigu


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Apr 24, 2011 11:14 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Teisipäev Apr 26, 2005 06:46
Postitusi: 36
Asukoht: Türi
Elan Türil.Tegelen akvaariumi pidamisega 12 aastat aktiivsemalt viimasel 3 aastal. Vajamineva tehnika olen soetanut Tallinnast Kalakesest, veebipoest Discus ja lasknud valmistada ühel tuttaval meistril. Olen ka kasutanud Türi poe teenuseid. Kalad on mul pärit peamiselt Tartust ja Tallinnast mõnikord olen ostnud ka Türilt, Raplast, Paidest ja ka foorumi kasutajatega oleme vahetanud. Praegu kasvatan ise guppy, plati, musta molli maime. Esmakordselt on katsetamisel skalaari maimude pesakond ja ka põhjakalad(coridoras ja tarakatum) ning neoonid on avaldanud soovi paljunemiseks. Kogun ka erinevaid akvaariumi taimi, katsetan ja uurin nende paljunemis võlmalusi ja tundlikust kasvutingimuste ja vee parameetrite suhtes.

_________________
55l gupid, anentome helenad 35l plati ja musta molli maimud. 110l mollid,neoonid,koridorased, platid,emane kukeke,torokatumid,skalaarid 25l Skalaari maimud 12l gupid
35 liiki taimi


Üles
 [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver