foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 26 postitust ]  Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Juun 12, 2009 10:12 
Akvarist

Liitunud: Laupäev Apr 18, 2009 07:16
Postitusi: 185
Asukoht: Tallinn
no tegelikult oi algne teema mul üldse vihmaussid seega ammu panges.tegelikult paneks teema lukku .ma arvan,et kõik sellega päri.kuidas öeldakse pika jutu kohta :D


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Juun 13, 2009 03:57 
Akvarist

Liitunud: Neljapäev Veebr 26, 2009 04:21
Postitusi: 15
Asukoht: Tartu
Oo, aga enne lukustamist võin ma rääkida veel pedagoogilisi õuduslugusid, eks?

Mind kui krooniliselt suurt loodusesõpra pani (mitte sundis, vaid palus) bioloogiaõpetaja põhikooli ajal bioloogiaklassi akvaariumi kalade jaoks vihmausse püüdma ja juppideks lõikama. Lõikamisvahendi unustas anda. Eks ma lõikasin leitud konservikarbikaanega. :lol: Kannibali esialgu ei ole minus saanud, aga ega ma soovita siiski 12-aastasi ussihakkijatena kasutada. Selle kohta, mis kaladega oli tegemist ja kas nad usse sõid, ei ole mul mingit mälestust.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Juun 13, 2009 06:12 
Akvarist

Liitunud: Laupäev Apr 18, 2009 07:16
Postitusi: 185
Asukoht: Tallinn
õudne ,nüüd ei saa ma enam öösiti magada ,näen unes kuidas sa usse killid :D aga hea seegi ,et jäävad kahjustused puuduvad :D


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Juun 13, 2009 07:43 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Veebr 19, 2009 07:25
Postitusi: 292
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn; 53491781
Aga ennem on vaja ussid kätte saada. Kuiva ilmaga sobiks selle jaoks
raudvai, jupp juhet ja faas... :D
Ja siis hakkame plekitükiga neid peenestama. :D

_________________
"elu nagu hernes"



120;65;35


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Juun 13, 2009 09:59 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Elektroonika õpetab et vaja on kahte juhet. Aga ärge ikka nii tehke, saate kaevuritelt peksa.... :)

Äkki peaks Varia foorumisse tegema mingi naljade teema?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Juun 13, 2009 10:29 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Veebr 19, 2009 07:25
Postitusi: 292
Pildid: 1
Asukoht: Tallinn; 53491781
Felch kirjutas:
Elektroonika õpetab et vaja on kahte juhet. Aga ärge ikka nii tehke, saate kaevuritelt peksa.... :)

ja jahh. Selle ma unustasin. :D

_________________
"elu nagu hernes"



120;65;35


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Juun 13, 2009 10:46 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 16, 2005 05:53
Postitusi: 1146
Pildid: 8
Asukoht: Harju/Tallinn
ööbic kirjutas:
Aga ennem on vaja ussid kätte saada. Kuiva ilmaga sobiks selle jaoks
raudvai, jupp juhet ja faas... :D
Ja siis hakkame plekitükiga neid peenestama. :D

Esimese poole propageerimisega võid ennast ja ka paljusid teisi kaasakvarise kasti toppida enne kui vihmaussid teie akvadesse jõuavad, nii et paluks ikka ikka vanamoodset lähenemist /labidaga/ vihmausside tarbeks...

_________________
kodune 200 liitrit (led 24x3W)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 14, 2009 10:35 
Akvarist

Liitunud: Laupäev Apr 18, 2009 07:16
Postitusi: 185
Asukoht: Tallinn
Oi mai või,alati ma suudan leida üles teema, mille ümber koguneb eesti humoristide koorekiht :D Aga see alafoorum naljameestele pole üldse paha idee ,kuigi parimad naljad on väga tõsistest teemadest välja arenenud. Nalja nabaauguni või kuidas.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Esmaspäev Juun 15, 2009 12:40 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 29, 2009 09:42
Postitusi: 122
Pildid: 0
Asukoht: Tallinn
Vihmaussidele jätkuks.. Sai testitud siis papagoi peal kuidas talle meeldiks paar vihmaussi. Korjatud sai täiesti suvalisest kohast metsa alt. Tundus, et ma polnud ainuke kuna suht läheduses aeles metsa all veel üks pensionär kes ka korjas vist vihmausse. Kuna siis kaks päeva pm vihma sadanud siis sai tüübid suht kiirelt kätte mullast ja vee all puhtaks ja söödaks. Ei oleks küll kunagi uskunud, et see uss sellise kiirusega ära süüakse. See oli lihtsalt sajandik sekund. Kui üldjuhul ikka uuritakse enne sööki siis no see ussi teema tundus ikka eriti meeldivana. Kiiremini kui poest ostetud külmutatud need punased vastsed. Ei tea kahjuks nime aga küll te ise teate. Ärge teemat lukku pange, pigem äkki leidub siin mõni adminn. Kes viitsiks teema puhastada ja jätta vihmausside jutu. Kindlasti on mõnel foorumi külastajal mingi aeg huvi sama asja suhtes ja lugedes teiste kogemusi on ju ikka lihtsam. Edukat toitmist akvades. :wink:


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Aug 23, 2009 03:51 
Akvarist

Liitunud: Pühapäev Aug 23, 2009 03:27
Postitusi: 1
Asukoht: Eesti
Felch kirjutas:
Elektroonika õpetab et vaja on kahte juhet. Aga ärge ikka nii tehke, saate kaevuritelt peksa.... :)

Äkki peaks Varia foorumisse tegema mingi naljade teema?


Tere! Lisan siia kaks kommentaari täitsa heasoovlikult - vaja on vaid ühte juhet, faasi. Teine juhe on ju maas olemas - maandus. Ise maakohas võtsin mingi periood haavatud linnu toitmiseks nii usse:

sõnnikuhargi metallosa puhastasin ära ning keerasin sinna sisse kruvi mille alla keerasin juhtme. Hargi pistsin hoovis maasse, koerad lapsed kinni ning juhtme teine ots pistikupessa - tuleb indikaatorlambiga vaadata et faasi külge ühendaks. Vihmaussid tulevad ludinal paari minutiga maapinnale, siis vool välja ja kokku korjama. Kindluse mõttes olin ise kummikutega viie meetri kaugusel ning voolu võtsin pikendusjuhtmest juhuks kui peaks keegi tahtma harki ära võtma...

Sven.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Nov 20, 2009 02:53 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Jaan 26, 2009 04:26
Postitusi: 4
Asukoht: Saaremaa
Kui kellegi papagoi või muidu suurem kala tungivalt ussi lõunaks nõuab, võib mulle märku anda. Ise toidan nendega tilaapiaid,tegu on sõnnikuussidega.
ussikeudus@hot.ee


Üles
 [ 26 postitust ]  Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver