foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 211 postitust ]  Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 11, 2008 04:42 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Mär 24, 2008 06:29
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn
Mina igaljuhul uurin välja mis trykiga tegu on. Tean seda, et Kristiine keskuses tehtud pilt kulus nii umbes peale 5 pesu. Särgid aga mis nyyd sai Ümeramehele tehtud oli teine trykk. Pole ma kahjuks spets ja ei kujuta isegi ette, mis trykiga võis tegu olla. Äkki Ümeramees ise teab midagi rääkida millise pressiga tegu oli. Aga nii pea kui saan ühendust tootjaga uurin välja.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 11, 2008 05:03 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Mär 24, 2008 06:29
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn
Igaljuhul sain ka mina nyyd siis targemaks. Särk mille hinnaks on ~150 eesti raha trykitakse kiri siiditrykiga. Ja järjekordselt sõltub särgi värv pressimis võimalustest. Kuna kavandid, mis saatsin tootjale sisaldavad väikseid nn jullasi ehk siis uimi on vaja logo printida ja tegu siis kuumpressiga(äkki ? Sest onu jutt oli piisavalt segane minu jaoks, kes ma tõesti asjast midagi ei tea). Ja pilt ei pidavat sealt ära tulema kui ainuke asi, et pestud kõrgema kui 40 C. Veel ytles mulle tootja, et kui hind ei sobi siis minge ja tehke mujal. Muljal pidavat sellise särgi saama kallimalt ~250. Seega ei tao mina kuskil pimedas metsas kellelegi kaigast pähe. Ja ei ole mina sundinud neid särke mitte teha mina ainult uurisin ümeramehelt, kus neil plaan neid teha on. Idee poolest võin ma lasta seal omale särgi teha ja vaadata siis kunas see pilt maha kulub. Aga nii palju kui mina ümeramehe tellitud särke uurisin tundus see pilt küll pysiv olevat.


Viimati muutis TaivY, Neljapäev Sept 11, 2008 07:41, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 11, 2008 07:26 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 13, 2003 02:28
Postitusi: 795
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Ikka siiditrükk...
Neid pressimise asju võib tõesti ainult üheks õhtuks naljakuse pärast teha.
Miks mitte ühevärviline siiditrükk korralikul särgil?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 11, 2008 08:14 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Jaan 16, 2005 05:53
Postitusi: 1146
Pildid: 8
Asukoht: Harju/Tallinn
skalaar kirjutas:
lahedad kavandid need kõik, aga antud teemas igapäevast vorstileiba teenides, soovitan need kavandid saata korraks tootjale ja küsida täpset hinnapakkumist.
sirvisin särgiteemat ja ei märganud trükihinna pakkumist.
küsige, et mitte pärast hakata kujundust ümberhääletama-tegema :?

Pole küll organiseerija aga huvi pärast küsin :
Kui sa igapäevast leiba selle ametiga teenid , äkki teed ise miskise pakkumise särgi+ trüki võimalustest organisaatoritele ?

_________________
kodune 200 liitrit (led 24x3W)


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 11, 2008 08:15 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 23, 2007 11:01
Postitusi: 961
Asukoht: Tallinn
TaivY kirjutas:
Mina igaljuhul uurin välja mis trykiga tegu on. Tean seda, et Kristiine keskuses tehtud pilt kulus nii umbes peale 5 pesu. Särgid aga mis nyyd sai Ümeramehele tehtud oli teine trykk. Pole ma kahjuks spets ja ei kujuta isegi ette, mis trykiga võis tegu olla. Äkki Ümeramees ise teab midagi rääkida millise pressiga tegu oli. Aga nii pea kui saan ühendust tootjaga uurin välja.


Mina ei tea, need särgid mis mina sain on küll korralikud. Meestel meeste särgid ja naistel naiste särgid.

_________________
3 Guraamit, 1 ants,2.10.07,4 pärlskalaari 14.10. 07 15.10.07 ants Tinna,08.07.08 Hoplosternum thoracatum Algus 29. 07. 07. 250L AZOO CF-1200,CO2; 4x 30w 21. 09. 08 500L +õhupump13.10.08 http://filmipaevad.ee/2011/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 11, 2008 08:17 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Juul 23, 2007 11:01
Postitusi: 961
Asukoht: Tallinn
skalaar kirjutas:
varjant...
kui keegi suudaks öelda särkide koguse ja välja valida kavandi, võin öelda teile täpse hinna
küsin veel üle- kas otsustasite siirdetrüki kasuks? hind oleks ca 60-70.- per särk
ja maha tuleks see peale teist pesu...
siiditükk tuleks nelja värvi puhul päris krõbeda hinnaga

sorry sarkasm, aga kahju vaadata, kuidas pimedas metsas päid vastu puid taotakse


Kurb on vaadata, et siin foorumis on pead tõstmas uus trend- materdamise trend. See ei ole sarkasm, skalaar. Sa ei tea kui palju sa oma sõnadega inimesele haiget tegid. Väga piinlik igatahes.

_________________
3 Guraamit, 1 ants,2.10.07,4 pärlskalaari 14.10. 07 15.10.07 ants Tinna,08.07.08 Hoplosternum thoracatum Algus 29. 07. 07. 250L AZOO CF-1200,CO2; 4x 30w 21. 09. 08 500L +õhupump13.10.08 http://filmipaevad.ee/2011/


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 11, 2008 09:00 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Mär 24, 2008 06:29
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn
Igaljuhul on minu syda rahul rääkisin spetsiga ja edastasin ka skalaari komentaari. Ma kyll ei hakka edastama täpseid sõnu mis ta ytles, kuid palus ta näha seda särki, mis tehakse 60-70.-. Kui särk maksab 40.- + käive + kiri + pilt. Tema jaoks oli see mystika aga see selleks. Rääkisin ka nendest särkidest millest meil siin esialgu juttu oli need ~150.- . Pilti ei saa teha siidi trykina, kuna esiteks on seal uimed, mis on erivärvi , teiseks kes kurisis siiditryki hindadega peaks teadma, mis maksab siidi tryki yks tõmme + raam. 150.- krooniga saaks meie siin foorumis särgid millel on peal Fototryk kalast ja siiditrykk kirjast( seal juures nii kiri, kui ka pilt pidid olema vastupidavad, kui mitte öelda, et pysivad, sest nagu ma juba mainisin sõltub selle pildi säilimine ikkagi inimesest, kes seda peseb ja hooldab. Max temp. 40 C). Ja teie auks siin kallid kaasfoorumlased teeb tootja täna katse pannes fototrykiga pildi 80 C masinasse, et näha mis siis saab. Sain ka onuga jutule, et tumesinised särgid saab sama hinnaga, kuigi särgi värvide hinnad sõltuvad just nimelt särgi värvist. Valge odavam jne.
Ma muidugi Tänaks siis Skalaari ilusate sõnade eest !


Viimati muutis TaivY, Neljapäev Sept 11, 2008 09:04, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 11, 2008 09:02 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Head akvaristid!
Võtame nüüd hetkeks asja rahulikult. Täna paistis isegi päike (vastik tegelikult, otse silma paistis, keegi peaks ta ära kustutama või vähemasti madalamale konfima...), Cernis otsustati maailma lõpp ka natuke edasi lükata ;)
Foorumis samuti kena: hääletus sujub kuigi püüdsin asja teha nii, et ilma kõrgema mati tundmiseta sotti ei saa ;). Särgid peaksid tulema rõhuva enamuse soove arvestades.
Ma arvan, et asjatundlikud nõuanded on ainult kasuks. Särkide trükiga rohkem kursis olevad inimesed võiksid nõu anda küll (äkki teete lausa pakkumise?). Meist pole vist keegi selle ala spets, suvaline nurgatagune putka petab ära. Ja samuti ei tasu kellegi soovitusi võtta kriitikana, st. pahatahtliku kriitikana.
See on ju MEIE kokkutulek. Ärme siis ärpleme.
/Felch


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 11, 2008 11:12 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 17, 2004 01:41
Postitusi: 107
Asukoht: Tallinn
TaivY kirjutas:
Igaljuhul on minu syda rahul rääkisin spetsiga ja edastasin ka skalaari komentaari. Ma kyll ei hakka edastama täpseid sõnu mis ta ytles, kuid palus ta näha seda särki, mis tehakse 60-70.-. !

skalaar rääkis trükist, siirdetrükist 60-70.- per särk, kuna osalejate tellitavast särgist ja selle kvaliteedist ja hinnast mul aimu ei ole.
põhjus miks ma suu lahti tegin oli lihtne- kaitsta teid võimaliku ebameeldiva üllatuse eest, et kui valite välja ilusad värvilised pildid ja siis nädal enne üritust ütleb trükkija teile reaalse hinna, siis...vot siis on piinlik ja haiget ja...
saan aidata, kui on olemas trükitavate särkide kogus ja välja valitud kindel kujundus.
mõttekas on valida ühevärvi kujundus ja siiditrükk

_________________
2ooL vett ja palju õnnelikke kalu


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 11, 2008 11:20 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kujunduse valikut näed hetkel jooksvast hääletusest. On ainult tore, kui saad oma kogemuste põhjal valikut meile kõigile soodsamas suunas mõjutada. Eesmärk on ühine!
Mina ei tea trükitehnoloogiatest mitte midagi ja kuulaks meelsasti asjaga seotud (tuled vist ka kohale?) praktiku arvamust.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Neljapäev Sept 11, 2008 11:28 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Mär 24, 2008 06:29
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn
Eks asi on siiski kvaliteedis. Skalaar nagu kirjutasid, et trykk tuleb peale 2 pesukorda maha? Siis miks teha selline särk, mis peale teist pesu korda on rämps ? Asi pole ka yllatustes. Minul on inimesega räägitud ja ta ootab vastust. On isegi nõus tegema proovi särgi, mitte, et tal oleks vähe tööd vaid pigem on asi tutvuses. Ausalt ma ei tea mis vahe on fototrukil ja siirdetrykil. Aga seda ma tean, et fototrykk midagi taolist, et see logo trykitakse kuskile kilele ja see kile pressitakse särgile ja, et pysivust pidi sellel asjal olema. Jalka koondise inimesedki pidid seal särke tegema ja kui kellelgil on nime taht kuskilt servast lahti tulnud siis pannakse asi uuesti korra pressi alla pidi see aega võtta 15 sekundit. Hinda ma muidugi ei kysinud, kuid eeldan, et see pole kallis. Nii logod kui ka kirjad pidid olema kvaliteetsed. Igaljuhul kui võib siis mina teeks oma särgi seal kus ma saan seda särki ka kauemaks kasutada kui nädalaks. KUI tohib ?


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 12:05 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Dets 17, 2004 01:41
Postitusi: 107
Asukoht: Tallinn
Felch kirjutas:
Kujunduse valikut näed hetkel jooksvast hääletusest. On ainult tore, kui saad oma kogemuste põhjal valikut meile kõigile soodsamas suunas mõjutada. Eesmärk on ühine!
Mina ei tea trükitehnoloogiatest mitte midagi ja kuulaks meelsasti asjaga seotud (tuled vist ka kohale?) praktiku arvamust.

minu arvamus, mis põhineb praktikal ja kogemustel- siiditrükk hea, siirdetrükk ( fototrükk vmsiganes) paha... (samas, kui peale iga pesu käia uusi tähti kleepimas, narmendavate asemele, nagu jalkamehed, siis täitsa okei)
veelkord, minu roll on anda nõu ja suunata õigemaid otsuseid tegema :)
ja selles telereklaamis, kus noorem ulfsak seisab sebraga õnnetu näoga laudas, et " aga sa ütlesid ju, et mustavalgekirju...."
selles reklaamis on mul kahju nii memmest kui ulfsakust kui sebrast....

_________________
2ooL vett ja palju õnnelikke kalu


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 09:03 
Administraator
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Juul 13, 2003 02:28
Postitusi: 795
Pildid: 0
Asukoht: Tartu
Skandeerin kah veelkord: siiiditrükkk, siiiditrükkk!

Olles ka ise teinud suurusjärgus kümme erinevat särki, siis presspildid on väga ajutine rõõm :( Aga võibolla peabki olema?
Samas kui siiditrükiga tehtud särgid kuluvad enne ise läbi kui pildil muutusi võib täheldada...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 09:08 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Jaan 05, 2007 11:40
Postitusi: 97
Asukoht: Tartu
Olen ise siiditrükki teinud käsitöönduslikus korras ja võin kinnitada veelkord, enne läheb särk auklikuks, kui trükk maha tuleb (loomulikult, pärast 4-5 aastat läheb ka trükikiri heledamaks). Fototrükis pildid hakkasid peal pärast paari pesukorda pragunema...


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Sept 12, 2008 09:08 
Akvarist

Liitunud: Esmaspäev Mär 24, 2008 06:29
Postitusi: 38
Asukoht: Tallinn
Tegelikult siiski polnud jutt, et peale igat pesu käidakse tähti trykkimas. Seega Skalaar sinu idee on yhevärviline kriri siiditrykis ? Seega logo jääks ära? Mina aga räägin 6 ja 1 varjandist kus on ka logo. Seega kysimus sulle kuidas saad sa teha selle kala siiditrykiga? Kuna kalal on ju mitu erinevat värvi?


Üles
 [ 211 postitust ]  Eelmine  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver