foorum.akvarist.ee

Akvaariumihuviliste kohtumispaik


Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]



 [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Teeme ära!
PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2008 10:25 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: Laupäev Jaan 08, 2005 06:26
Postitusi: 3519
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Nagu kõik kindlasti kuulnud on, toimub homme Eestimaa puhastamine rämpsust. Ilmselt on enamik juba ennast reganud, mina igatahes olen. Ja kes veel pole, ehk mõtleb ümber kui miskit tähtsat parasjagu teha pole. Mõte iseenesest on väga hea.
Kui keegi Tallinnas Nõmmel tegevust ei leia, võiks minu komandoga liituda (vennas otsustas haigeks jääda...).
Teeks koos midagi, mis poleks JOKK vaid kõigile kasulik? Või mida teised arvavad?
/Felch


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Reede Mai 02, 2008 11:15 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mai 21, 2007 03:13
Postitusi: 966
Asukoht: Tallinn, Lasnamäe/ Pärnu
aga suunaks asja ka akvaristika poolele. kõik akvaariumid korda! (kes vahetab vett, kes nühib vetikat klaasidelt jne.)

_________________
15l Nano


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Laupäev Mai 03, 2008 05:00 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Mär 17, 2008 03:49
Postitusi: 25
Pildid: 3
Asukoht: Tartu
Oleksin kindlasti osa võtnud, kuna armastan loodust ja käin seal tihti (metsades, soodes, niitudel..).
Kahjuks oli mul täna kell 10-14 inglise keele lõpueksam, mis välistas osavõtu vahvast aktsioonist.
Samas, kui ma looduses käin ja maas vedelevat prahti näen, siis korjan selle üles, kui tegemist pole just millegi ohtliku või liialt massiivsega.
Loodan, et tänase päevaga saab Eesti palju puhtamaks. Ehk on inimesed hakanud ka rohkem oma prügistamise tagajärgedele mõtlema.
"Teeme ära" on üks igati tänuväärne projekt. Loodan, et kõik on kulgenud nii, nagu planeeriti.


Üles
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: Pühapäev Mai 04, 2008 10:47 
Akvarist
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Mai 13, 2005 09:59
Postitusi: 964
Pildid: 0
Asukoht: Pärnu
otseselt selle aktsiooniga ei liitunud, kuid käisin (3-4mai)pärnumaa naiskodukaitsjatega ühte väga toredat maja korrastamas. sai hoov korda ja maja ilme väga ilusaks.
kuid sinna sõites oli teeääres väga vähe rahvast aga tapa kandis oli ikka pääris palju rahvast.
kokkuvõtteks väga mõnus üritus :D

_________________
110l mõõgud, antsud, coryd, kuhlid, erinevad teod
45l maimud
23l erinevad krevetid


Üles
 [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

PHPBB Archiver